ברוכים הבאים, אורח

התמכרות שונה, התמכרות למחשב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמכרות שונה, התמכרות למחשב 700 צפיות

התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91676

• mohs
  • חבר חדש
עיקר הבעיה שלי היא מחשב, ז"א כשאני מחוץ לבית - בריחוק מהמחשב, החשק שלי יורד משמעותית, כשאני נמצא בבית/על יד המחשב זאת הנפילה שלי.
כל המציאות שלי סובבת סביב מחשב.
אני מודע לכך שאם אגמל מהמחשב - אני כמעט בטוח אהיה נקי (ברגע שיש לי חשק, אני יכול להלחם בו, ברגע שאני נמצא בסביבת המחשב, זה כאילו אני חייל בודד נגד צבא שלם ממש).

אני מודע לזה שאני מכור, שזה אומר שקצת משעמם לי, שאני רעב, שאני צריך ללמוד ואפילו כשאני עייף הפיתרון הוא מחשב.
אני מגיל 5-6 סביב המחשב (עכשיו 22), ואני לא מכיר שום מציאות חוץ מזה...
ההשלכות הגיעו בגיל 12 כשעליתי לחטיבת הביניים, הציונים ירדו דרסטית (מממוצע 90-95 לממוצע 60-70).
הפכתי לאדם רגיש מאוד (שנפגע בקלות, ואפילו ללא סיבה, אם אני אראה על פנים של אדם שאני קצת מטריח אותו, גם אם זה בלשאול אותו מה השעה, המחשבות על זה ילוו אותי כל היום יחד עם מחשבות עד כמה דפוק אני שהצקתי לו).
אני לא יודע אם הבהרתי את זה מספיק טוב, אבל זה כמו טיפה בים, אני מרגיש שהנפש/נשמה שלי נפגעה בצורה דרסטית (בעיקר ביטחון עצמי, כוח רצון, מצב רוח, שיפוט עצמי, דימוי עצמי וכדומה). לא אמשיך להרחיב עליהם פה, כי זה לא העניין.

רציתי לשאול האם מישהו מכיר דרך להיגמל מהצורך הזה?

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91723

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר! 

עם פגמי האופי שאתה מציין אני מזדהה מאוד ומכיר ממקרוב. 
הם ממש אוכלים אותי מבפנים ופוגעים בי קשות.

לגבי אופי השימוש שלך אצלי זה רק חלק מעוד כמה דפוסים אך אינני בטוח אם זה משנה מה האופי אצלך אלא בעיקר מה זה מחולל אצלך בפנים..

המון בהצלחה! כאן למקרה שצריך..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91732

שלום חבר
שמעתי על קבוצה בחו"ל, שהיה שם אחד שבנוסף להתמכרות שלו למין, הוא היה מכור ג"כ לטלוויזיה.
אז הוא פגש עוד שניים מהקבוצה שלו (SA), שהיה להם את אותה התמכרות, והתחילו קבוצה חדשה להתמכרות הנוספת הזאת. כי השורשים, דהיינו 12 הצעדים. מתאימים לכל התמכרות. מקווה שתימצא את הדומים לך (ולא חסר).
ואם לא קבוצה, לפחות אותם כלים. הגבלת זמן, להעמיד שומר עליך, חסימה, זמנים מסויימים ביום, טלפונים לחבר, ולא חסר.
לכל אחד והטעם שלו בהתמכרות, לאחד זה נשים רזות, ולשני שמנות. לאחד זה בכלל גברים, ואני אפילו לא ניכנס לקטגוריות של כל אחד. מחלה אחת, עם כמה פרצופים. הטיפול הוא אותו דבר. מה שעובד לך, תנסה המלצות של מכורים אחרים.
אם אתה רוצה להיות נקי כמו אנשים מסוימים, תעשה את מה שהם עשו.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91735

דרך אגב, דיברתי עם חבר מsa שהולך לקבוצה שפתחו בארץ להתמכרות למדיה

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91745

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
בעצתך- אשמח לפרטים על זה בפרטי... תודה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91775

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
אני יכול לספר על עצמי שבשנים האחרונות הייתי יושב כל יום שעות מול מחשב, מכור, לא רק לתאווה. מאז שאני בתוכנית אני כמעט לא משתמש בו.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91778

ואצלי אני יכול לשתף שכשאני קולט שהבעיה שלי היא פנימית: פיזית ריגשית רוחנית והתנהגותית,
זה לא כ"כ משנה לי לאילו קבוצות אני הולך, כי לא כ"כ משנה לי הבעיה, מעניין אותי מה הפיתרון.
היום אני הולך כמה פעמים בשבוע לאחותינו הבכירה [AA] ואני מקבל מהם המון.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 7 שנים, 9 חודשים #91783

• mohs
  • חבר חדש
מה זאת התוכנית הזאת?
הכלים שמביאים באתר?

ותודה רבה על התגובות התומכות, אני אנסה את התוכנית הזאת, ואקרא עצות של אנשים באתר.

תגובה: התמכרות שונה, התמכרות למחשב לפני 3 שנים, 1 חודש #134543

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן