ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פרידה 3229 צפיות

פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9138

חברים יקרים ואהובים!
אמנם לא הייתי שותף לדרככם זמן רב מידי, אולם ההשפעה של האתר הזה גרמה לי לעשות את אחד מן הצעדים המשמעותיים ביותר בחיי הבוגרים - אם לא המשמעותי בהם, ועל זה אני אסיר תודה להשי"ת שזימן אותי אליכם ולכם שהייתם שליחיו הנאמנים.
אני שמח לבשר לכם ששורות אלו שאכתוב מתוכננות להיות השורות האחרונות שלי בפורום זה, כיון שהבשלתי לכלל החלטה להוציא את האינטרנט מהבית.
זו אינה החלטה רגעית הבאה מתוך תסכול, אלא החלטה חזקה הבאה מתוך בחירה והגיון מפוכח.
חושבני שהמקום הנפלא הזה היה שותף משמעותי בהחלטה הזו, אם כי הקש ששבר את גב הגמל היה הרצאה של הרב אמנון יצחק שליט"א, וכדלהלן.
בתת מודע שלי חרדתי תמיד מביאת המשיח, ובטוחני שרבים שותפים לחרדה הזו. כולנו יודעים שהעולם אחרי ביאת המשיח יהיה שונה לחלוטין מהעולם שהכרנו עד כה, שלא ינתן לנו לתקן את נשמתנו אחר בואו, כי עולם התיקון הוא רק עתה, טרם בוא גואל. ותמיד, אבל תמיד דאג היצר לטרפד את ההרהור המייאש הזה בתואנה, שהקב"ה יעמיד לנו מלך קשה כהמן שיכריח אותנו לחזור בתשובה, ועוד כהנה וכהנה כידו הטובה עליו.
לאחרונה שמעתי הרצאה של הרב אמנון שליט"א, ובתוך הדברים השמיע אמירה נוקבת מאד. אינני מתיימר להעתיק את תוכן הדברים בדיוק נמרץ אך את רוח הדברים אכתוב.
אתם חושבים שכולכם תשרדו טרם ביאת המשיח? כך שאל. מנין לכם הביטחון הזה? היד ה' תקצר מלכלות ח"ו את כל שונאי ישראל ולהשאיר שריד ופליט מהם כדי להקים מחדש את כלל ישראל כמו שאמר למשה רבינו ע"ה "הרף ממני ואשמידם" וגו', האם הנכם בטוחים כי תשרדו את הבירור הנורא שיהיה טרם בואו כמוזכר בכל הקדמונים?
הניסיון המר והנמהר של האינטרנט הוא ללא כל ספק הניסיון המרכזי של ימות המשיח, לכל מי שעיני שכל בראשו.
אני החלטתי, לעשות את הצעד הקשה הזה, ולעמוד בבירור.
בהצלחה, ושוב תודה על הכל
חיים שיש בהם
השי"ת אתנו בכל מצב!

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9142

• pnimiut
  • חבר קבוע
מצטער לי אישית לשמוע
ואתה גם סותר את עצמך
בזכות האינטרנט הנפלא מצאת את הפורום הנפלא הזה
האינטרנט הוא כלי שיכול להיות סם המוות או סם החיים
חיבור וקשר לכל בית מדרש בארץ שמעביר שיעורים חופשי
צפייה בכל רגע פנוי
קבלת מידע שאלות מרבנים כולל הרב אמנון הכל הכל כאן
ואת כל זה אתה זורק לפח ?
מילא טלויזיה אפשר להבין ומוצדק ונכון
אבל אינטרנט ?!
שאפשר לסנן לאבטח לבחור מסלול בספק כשר כמו אינטרנט רימון...
הבחירה שלך
אין אדם עושה אלא מה שליבו חפץ
בהצלחה.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9146

מצטרף ל"אדם יסודו" בעניין החרדות..
אעיד על עצמי, כאן בבמה זו, שכשהייתי צעיר לימים, אולי בגיל תיכון, הייתי שומע הרבה הרצאות על ביאת המשיח, ובכלל על כל הסוגייה של תאווה לנשים, עד אשר כל פעם שהייתי רואה אשה ברחוב הייתי נכנס לפחד עמוק ואיום כאילו השמיים הולכים ליפול עליי.
בעקבות כך, במקום שהחרדה תהווה פן חיובי ותסלק ממני את התאווה, יותר ויותר נמשכתי אליה, ובאופן פרדוקסלי ולא מובן הגדלתי את החרדה שלי כדי לפצות על התאווה.
גם אני שמעתי דברים על מי שלא יהיה לו אנטרנט אז הוא מזרז את המשיח, ושכל מי שיש לו אנטרנט כאילו יש לו ע"ז בבית ועוד כהנה וכהכנה, אך חוץ מפחד עמוק וטירוף חושים שזה הכניס אותי, ולכן הצטרכתי לשלם טיפולים מאוד יקרים כדי לנסות ולהחלים מהדבר הזה (עדיין היום אני בתהליך החלמה שרק התחיל).

עוד אוסיף, שגם כך הדור שלנו היום מלא מלא בפחדים מכל מיני סוגים, אם זה בטחוני, אם זה כלכלי, אם זה במישור הלאומי, אז למה להכניס לנו עוד פחדים מיותרים, לקרב אותנו אל השי"ת לא נראה לי שזה יצליח אצל כולם, להכניס אותנו לסרטים מיותרים זה מצליח ובגדול. ואני אעיד על כך!!

שלום שלום

"האם הנכם בטוחים כי תשרדו את הבירור הנורא שיהיה טרם בואו כמוזכר בכל הקדמונים?"

יש רבנים גדולים וצדיקים אשר מעידים על כך שעברנו את שלב הבירור האחרון! לא מספיק השואה שהייתה, מלחמת יום כיפור ועוד מלחמות אשר התרחשו לאחר קום המדינה, אתה רוצה להביא עלינו עוד בירורים? ומי אמר שהדרך של הרב צודקת?
מי קובע מי למוות ומי לחיים? קדמונינו כתבו הרבה מאוד דברים, והרב מתייחס רק לחלק קטן מהם...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9154

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
יש לי רק דבר אחד להגיד לך הלוואי והאינטרנט זה היה הבעיה היחידה שלנו פה הלוואי (ולא שזה לא בעיה גדולה)
אבל בכל זאת אם זה מחזק אותך אז אשריך ושתצליח

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9165

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
מקבל מאוד את דבריך כמובן שלכתחילה עדיף בכלל בלי אינטרנט
אפילו עם החסימה הטובה ביותר
ואם הגעת למסקנה הזאת ולצעד הזה תבורך ותצליח.
יש לדעת שבזה לא תמה העבודה אך זה צעד חשוב מאוד מאוד.
כמובן שיש להמשיך גם לטלפון כשר ולנייד כשר ובלי אייפודים ועוד ...
אז המון המון בהצלחה רבה מכל הלב!!!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9166

ובלי לצאת מהבית, ובלי להסתכל בעיתונים לא כשרים, ובלי לעבוד במקומות עבודה שיש בהם נשים לא  צנועות... והיד עוד נטויה...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9169

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
כל הכבוד אחי היקר,

שמע לי, עשית את עסקת חייך !!!
הלוואי עלי, אם יכולתי לעשות זאת - לזרוק את האינטרנט מהחלון !!!
(אני לא בטוח שזה יותר טוב מהטלויזיה)

יישר כוחך ששיברת !!!

בהצלחה

שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9173

לחברינו היקר,
גם אני זרקתי את האנטרנט מהחלון, הוא תפס אותי במדרגות, עברתי לגור בדירת קרקע, הוא תפס אותי על כר הדשא, הוא אף פעם לא עזב אותי ולהפך הוא הנכון, ככל שנלחמתי במלחמות חורמה, הוא הוריד אותי עוד יותר לתהומות המצולה של ההתמכרות למין.
השאיר אותי אילם כל פעם שרציתי להילחם בו, ותמיד מצאתי את עצמי ללא המכנסיים בלי לדעת על מה ולמה...

שיהיה לך בהצלחה עם הרעיון, אך אם אתה זורק את האנטרנט רק בגלל עצה של רב, לצערי אתה עלול לנחול אכזבה קשה וכואבת.
אתה צריך לשנות את כל מחשבותיך, רעיונותייך, תאוותיך, מאווייך, על מנת להתעלות על ההתמכרות ולהסתכל לה בעיניים ולא לפחוד!
כמו שמלאך המוות לוקח את נשמת האדם, בלי לשאול שאלות מיותרות, כך אותו הדבר עם היצר התאווה, הוא מגיע בלי לשאול אותך פעמיים.

בהצלחה...

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9192

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אשתדל להתנסח בזהירות, כיון שאני לגמרי לא משוכנע שזאת הפעם האחרונה שידידנו "חיים שיש בהם" נמצא באינטרנט, ואני די משוכנע שהוא עוד יחזור לכאן על מנת לקרוא את הדברים.

כמדומני שכבר כתבתי על כך, אבל באחד ממוסדות הגמילה המפורסמים היו נותנים לכל נגמל ביומו הראשון מדבקה להדביק על המראה בחדר כדי שזה יהיה הדבר הראשון שהוא רואה כשהוא פותח את העיניים. היה כתוב על המדבקה: כעת אתה מסתכל על הבעיה היחידה בחיים שלך.

תכל'ס, כל זמן שאני יחפש את הבעיה בחצר של השכן - אני לא אמצא אותה. נכון, לאינטרנט יש חלק עצום בהתפתחות של המחלה המסוכנת שלנו, ועבור אלו שלא טעמו טעם חטא יש מקום לדון האם צריך להוציא את האינטרנט מהבית או שמספיק אינטרנט מסונן, אבל עבורנו המכורים - זה פשוט חסר תועלת. אני יכול לחיות בעולם בלי אינטרנט ואפילו בלי נשים, ועדיין אהיה מכור פעיל בכל יום. מעניין שהתחלתי את כל ההתמכרות שלי הרבה לפני האינטרנט. האם אני צריך אינטרנט כדי לאונן?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

איך אפשר לוותר על אתר "שופר"?... לפני 11 שנים, 10 חודשים #9244

רק בגלל זה אני מחזיק אינטרנט...

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9279

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אני לא מבין אתכם חברים.

לא יכול להיות שיש בן אדם שמחליט לזרוק את האינטרנט מהחלון?
מה? ולפני האינטרנט לא היו מכורים למין?

נכון שזה לא הפתרון, אבל זה אמצעי מניעה מעולה.
ובע"ה הפתרון יגיע דרך העבודה על 12 הצעדים.
אם לא מהפורום הזה, אז זה יהיה מהקבוצות הטלפפוניות ומפגשים.

ולגבי זה שהוא ירצה לבוא ולראות מה כתבנו, זה לא מוכרח.
אני לדוגמא, החלטתי לנטוש את הפייסבוק (שהיה לי בעוונותי) וכתבתי שם סטטוס על הקיר של היוזר שלי שהיוזר שלי הלך לעולמו ולא יקום בתחיית המתים (משהו כזה). וצרפתי לזה המון תמונות שמדגימות את עניין ההתמכרות.
ואני יודע שהיו שם המון תגובות (קיבלתי הודעות על כך לאימייל) אך בשום אופן לא נכנסתי להציץ בתגובות.
ובעזרת ה' אני גם לא מתכוון בעתיד.

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9290

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
חייב לומר שדי מפריע לי חוסר הסובלנות...
מה קורה לנו, אדם בא ומספר לנו על צעד משמעותי בחייו, וכל מה שיש לנו לומר  "זה שטויות במיץ עגבניות"
הפורום הזה - אם הבנתי נכון, אמור לסייע, לפרגן, לעודד, לעזור, לכוון לקדם לצאת מההתמכרות לתאווה אז כדאי שנשתדל לכוון את עצמנו לנקודה הזאת...
תודה לכולם וסליחה אם נשמעתי חריף מדי.
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9294

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
לפורום הזה יש ייעוד אחד בלבד,
לעזור למחלימים באתגרים שלהם,
ולפעמים זה כולל להאיר פינות חשוכות, גם אם זה לא נעים,
אף אחד לא החלים מליטופים בלבד

באופן ספציפי אני חושב שהוא עשה צעד גדול, ואולי גם אני אגיע לזה יום אחד,
אבל אני התמכרתי שנים רבות לפני שהאינטרנט היה זמין,
ואני מכור גם היום שכבר שנה יש לי אתרוג,
אני לא מחפש היום את הפלסטר, אני רוצה לנקז את כל המוגלה,
ובשביל זה להתנתק מהאינטרנט , לא מספיק,
לכן אני חושב שחשוב מאוד שהחברים עודדו, וגם האירו נקודה זו.
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9341

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שמואל ו'מי אני',

ברשותכם מספר מילים. אני לא רואה כאן חוסר סובלנות וגם לא רואה שמישהו אומר שהמעשה עצמו לא טוב. אבל הבעיה היא בגישה וכאשר אנשים רואים גישה מסוכנת - הם מתריעים עליה.

כאשר אדם חולה ל"ע במחלה מסוכנת אבל משכנע את עצמו שיש לו חום ולוקח אקמול - כולם יצעקו עליו. לעומת זאת אם הוא יילך לטיפולים הנדרשים וביחד עם זה יטפל בתופעות הלוואי על ידי אקמול - זה מצוין.

כל זמן שאני משכנע את עצמי שהאינטרנט הוא הבעיה שלי, אני ממשיך לטמון את הראש בחול ולכן המחלה שלי תחמיר גם אם אני מתנתק מהאינטרנט. לעומת זאת אם יבוא אדם ויצהיר: גליתי שאני חולה ואני עובד על עצמי בעבודה עצמית קשה, וביחד עם זה אני רוצה להיות פחות חשוף לנסיונות ולכן מתנתק מהאינטרנט - כולם כאן יברכו אותו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פרידה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9345

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
zalmen כתב on 07 יוני 2012 12:57:

שמואל ו'מי אני',

ברשותכם מספר מילים. אני לא רואה כאן חוסר סובלנות וגם לא רואה שמישהו אומר שהמעשה עצמו לא טוב. אבל הבעיה היא בגישה וכאשר אנשים רואים גישה מסוכנת - הם מתריעים עליה.

כאשר אדם חולה ל"ע במחלה מסוכנת אבל משכנע את עצמו שיש לו חום ולוקח אקמול - כולם יצעקו עליו. לעומת זאת אם הוא יילך לטיפולים הנדרשים וביחד עם זה יטפל בתופעות הלוואי על ידי אקמול - זה מצוין.

כל זמן שאני משכנע את עצמי שהאינטרנט הוא הבעיה שלי, אני ממשיך לטמון את הראש בחול ולכן המחלה שלי תחמיר גם אם אני מתנתק מהאינטרנט. לעומת זאת אם יבוא אדם ויצהיר: גליתי שאני חולה ואני עובד על עצמי בעבודה עצמית קשה, וביחד עם זה אני רוצה להיות פחות חשוף לנסיונות ולכן מתנתק מהאינטרנט - כולם כאן יברכו אותו.

בס"ד

מקבל כל מילה ומילה
תודה רבה על ההבהרה
הסיפור שלי
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן