ברוכים הבאים, אורח

מציצנות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מציצנות 655 צפיות

מציצנות לפני 7 שנים, 10 חודשים #89754

• רוצה טוב
  • חבר קבוע
  • אין יאוש בעולם כלל, אבל כניעה דווקא יש.
שלום לכולם,
שנים שלא כתבתי פה..
עברתי הרבה בדרך שלי בינתיים.. עליות, ירידות.. הייתי בקבוצות ועזבתי אותם..
כיום אני מנסה למצוא את הפיתרון הרוחני שלי מתוך מסעות חיי, את ה12 צעדים עזבתי.
אבל כל זה לא רלוונטי, ואני מבקש לא להתייחס לזה בתגובות.
אני רוצה להתייעץ פה באיזה עניין עם מי שיש לו ניסיון בבעיה הזו של מציצנות.
בעבר המציצנות היתה רכיב מאוד משמעותי, לחדרי שירותים, לבתים של אנשים, מקלחות, חופים, חדרי הלבשה, מקוואות. כל מקום שאפשר לתפוס מבט, הייתי שם נועץ מבטים כמה שרק יכולתי ויותר מזה.
היום, תודה לאל, הבעיה הצטמצמה אבל עדיין מאוד מרכזית.. אני מוצא את עצמי הרבה פעמים עומד בחלון ומציץ למרפסות, לתוך בתי השכנים, חדרי שינה. ואם ראיתי משהו, האובססיה רק גדלה והציפיה לדבר הבא לא מותירה בי מנוחה.
אני ממש מתבייש, זה לא יפה ככה להסתכל. אבל אני מבזה את עצמי כל פעם מחדש (שכמו שאני רואה כך גם יכולים לראות אותי, למרות הנסיונות להחשיך את החדר וכו').
למקוואות בעייתיים הפסקתי ללכת, רק בשעות שקטות במקוואות מסוימים אני הולך. אבל בחלון בבית קשה לי להפסיק להסתכל. זה שגעון מתסכל.
אם יש למישהו ניסיון בעניין ויצא מהבעיה הזו, אשמח שישתף.
אני מודע לזה שזה רק סימפטום של עיסוק אובססיבי בתאוה. ואני זה שמכניס את עצמי למקום הזה ולקושי הזה. אבל אני חייב למצוא דרך להמנע מזה.

מבקש את עזרתכם ומתפלל לאלוהים להכוונה.

חזקו ואמצו!
הייליקער בעל שם אמר על הפסוק "ואבדתם מהרה" - שצריך האדם לאבד את המהירות. עכלה"ק.

תגובה: מציצנות לפני 7 שנים, 10 חודשים #89770

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה שעובד בשבילי בנוסף לכל הפעולות של התכנית, יום שעל הבוקר אני קורא עמוד בספר הלבן ועמוד בספר הגדול, זה נותן לי מכת חשמל בגוף ואני לא פועל על האובססיה שלי, זה מה שעובד בשבילי, מאוד מזדהה עם הקושי שלך אנחנו פועלים נגד רצונני, אבל הקריאה בספרות עוזר לי מאוד,
מתפלל בשבילך באמת שתתחבר לדרך האמיתי שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מציצנות לפני 7 שנים, 10 חודשים #89840

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך,
לי התוכנית שתיים עשרה הצעדים עזרה. לכל תחומי חיים. ובאלו שחשתי צורך בעזרה פניתי לעזרה מקצועית נוספת. במקביל ל 12 הצעדים אני בטיפול כבר שלוש וחצי שנים. וזה הולך ומשתבח. אם אתה לא מוצא פיתרון "במסעות חייך" אולי תגיש לעזרה מקצועית?

אל תזניח את זה כי זה לא פשוט, ממה שאתה מתאר עולה תמונה מטרידה העשויה להזיק לך מאוד = אובססיה למציצנות יכולה לסבך אותך עם החוק. 

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן