ברוכים הבאים, אורח

האם הוצאתי שז"ל?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם הוצאתי שז"ל? 2031 צפיות

האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8525

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

באמת במחיל מכבודכם,אני פשוט מוכרך לדעת האם עברתי על חטא זה שאדע כיצד לעשות תשובה,אני הולך לתאר (בהצנע כמה שאפשר) את הפרטים של אותה עבירה,אז מי שלא ירצה לקרוא אני מבין לחלוטין.

היום אחרי כ 5 חודשים שלא פגמתי במזיד ופעמים ספורות בשוגג(שאינני מחשיב בכלל זה פשוט נעלם עם הזמן) מצאתי את עצמי שוב עומד ח"ו לפגום בברית,זה התחיל מדבר קטן במקחלת התדרדר ליותר רציני וכו וכו עד שמצאתי את עצמי עומד להוציא ז"ל,בישועת השם השם האיר עניי ומיד כשה חשתי שעומד לצאת הפסקתי,אך לאחר כמה שניות יצא טיפה  נוזל שקוף שאינו לבן כפי הזרע (אחרת לא היה לי טעם לשאול) ,השאלה היא כזאת האם עברתי כאן על ז"ל,האם יצא זרע?

תודה.

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8559

ניראה לי שאם הפעולה וההרגשה שהגוף רועד-לא היתה אז לא נחשב.וגם להיפך אם היתה הפעולה גם אם עצרת את הזרע מלצאת והוא נישמר בפנים-נחשב.אבל אל תגיד חס ושלום אני יחטא ויגרה את עצמי וברגע באחרון לא אכשל,כי זו עצת היצר ותמיד זה מוביל לנפילה אם לא עכשיו אז בלילה או מחר,מניסיון!!!
כך היה לי אתמול גירתי את עצמי,אבל לא הוצאתי שז"ל ובלילה שלא הייתי בהכרה של אדם ער-הוצאתי זרע לבטלה.
אני עכשיו יודע מה גרם ואני נילחם לא לגרות את עצמי,כי המציאות הוכיחה כל פעם שגירתי זה הוביל לנפילה בסופו של דבר והימים האחרים שלא -לא הוביל לנפילה,.

בהצחלה
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8569

• moved
  • דירוג פלטיניום
מה זה משנה?

5 חודשים התגברתי יפה. תמשיך כך. אתמול היה אתמול. היום יום חדש, והיום אתה לא משתמש בתאווה. אתה מוותר עליה כי אתה יודע שאפילו קצת תאווה מובילה לנפילה.

את הקב"ה לא מעניין טיפות של זרע אותו מעניין אם אתה עושה שימוש בתאווה או לא.

אז תחליט שהיום לא.

ומחר תקרא את הפוסט הזה שוב. 

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8591

• jhhctu
  • חבר קבוע

ניראה לי שאם הפעולה וההרגשה שהגוף רועד-לא היתה אז לא נחשב.וגם להיפך אם היתה הפעולה גם אם עצרת את הזרע מלצאת והוא נישמר בפנים-נחשב.אבל אל תגיד חס ושלום אני יחטא ויגרה את עצמי וברגע באחרון לא אכשל,כי זו עצת היצר ותמיד זה מוביל לנפילה אם לא עכשיו אז בלילה או מחר,מניסיון!!!
כך היה לי אתמול גירתי את עצמי,אבל לא הוצאתי שז"ל ובלילה שלא הייתי בהכרה של אדם ער-הוצאתי זרע לבטלה.
אני עכשיו יודע מה גרם ואני נילחם לא לגרות את עצמי,כי המציאות הוכיחה כל פעם שגירתי זה הוביל לנפילה בסופו של דבר והימים האחרים שלא -לא הוביל לנפילה,.

בהצחלה

בס"ד

מבחינתי זה נפילה לכל דבר שצריך ללמוד ממנה הלאה,וכן אני מודע שזה גורם לכך,לכן עמדתי על המשמר ביום אפילו יותר מימים אחרים ונראה לי אני יקציב זמן למקלחת כדיי לא להתעכב שם שלא להדרדר,וקראתי וזה אכן לא זרע,אך יש סיכוי קטן מאד שהיה שם טיפה זרע,אני בכל אופן ממשיך האלאה בכל הכח כרגיל,הרב שלי השם ישמר אותו חיזק אותי בנושא הזה יותר מהכל.

ל-moved ,זה כן משנה שאני אדע על מה לעשות תשובה,על-אף שאנשים אחרים עם בעיותר התמכרות מוצאים את זה בעייתי אך אצלי זה לא מפריע לשלב בין מלחמה בהתמכרות לבין תשובה .
ובוודאי שאת הקב"ה זה מעניין אם היה זרע או לא זה הבדל ענק בין מקשה עצמו לדעת ,לזרע לבטלה!!!
וגם על לעבוד על התאווה להתגב על לא להוציא זרע זה לא פשוט בכלל כשה אתה מגיע לשלב כזה מתקדם בנפילה וכמעט בלתי אפשרי אז וודאי שזה נותן כח להבא לא ליפול.
ובוודאי שיש הבדל אם בן אדם הקשה עצמו או הוציא זרע אפילו מבחינת עבודה על התאווה,זה יותר עמוק בתאווה אם אדם מוציא זרעו.
כל צעד הכי קטן שאדם עושה בשעת ניסיון חשוב לפני השם כעולם מלא!! אם מבקשים מהשם עזרה אפילו אם אנו יודעים שניפול בכל מקרה וזה אדיר!!! וזה גם מציל אותנוו מניסיונות להבא,אפילו אדם הולך לפגום ובוחר שלפחות הוא לא יפגום בנוסף לפגם הברית שהוא כבר יודע שהוא הולך ליפול גם בעניים הריי זה הבדל שמיים וארץ,שהריי בזה שהוא שומר על העניים הוא לא יגיע לעוד הרבה ניסיונות בהמשך שיכלו להתווסף אם הוא היה פוגם בעניים באותה הפעם,כל  דבר קטן במלחמה הזאת הוא ענק בעניי השם,
כך מקובלני מרבי.
כיוון שאני לא כ"כ מכור אז לא כל מעידה מפילה אותי לפגום,אך אין זה אומר שאני לא נשמר גם מזה כמובן,אם לא אז נולפים בקרי.

יום טוב.

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8599

רק תדע חבר יקר,שיש עבירה להסתכל,לגרות,ותאווה אסורה ללא קשר לעוון הנורא של הוצאת זרע לבטלה.
אז גם אם לא תחטא בעבירה הזו,אסור לגרות ולהסתכל.
בעז"ה נעשה ונצליח
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8612

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

איפה מדברי הבנתה הפוך?!
להפך אמרתי שמבחינתי ליפול אפילו בלי להוציא זרע זה נפילה באותה רמה,כי מה לי זה ומה לי זה אם לא נפלתי זה רק חסדי השם לא עבודה שלי..
כנ"ל לראות דבים אסורים וכו!!
איך הבנתה הפוך?!

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8696

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אפילו אם התוכן לא אומר הפוך אך סגנון הדברים בהחלט אומר.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8697

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
בוא אני אגיד לך מה עשית ואז תגיד אם אתה מרגיש שנפלת
אתה התחלת בפעולה,נהנית ממנה רצית רק לגמור עם זה אך פתאום קצה של אור בא אליך ואומר לך להפסיק ולא להגיע לפורקן האושר הרגעי לעומת הכאב של אחרי זה ואתה עוצר מה נראה לך שנפלת או לא ?
יש עתיד

בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8717

• נעם ה'
יש עתיד היקר,
"העבר אין והעתיד עדיין וההווה כהרף אין - דאגה מנין?"
מה שהיה הוא רצון ה'. מה אכפת לך מה רצה? תהיה נקי להיום. רק להיום וזהו. כל השאר - בעיה שלו. זו התשובה שלך. החפירה אחורה היא דרגה שאינה במקומה ולא מביאה לנו שום תועלת בתהליך ההחלמה. שים לב לכינוי שלך "יש עתיד".
מבחינה פיזיולוגית, ישנה טיפה שיוצאת לפני השפיכה המלאה שעליה בדיוק אתה מדבר. היא לא שתן והיא לא נוזל הזרע.

תגובה: בעניין: האם הוצאתי שז"ל? לפני 2 שנים, 6 חודשים #139650

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשמח לשמוע את חוות דעת החברים היקרים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן