ברוכים הבאים, אורח

לכל זמן ועת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לכל זמן ועת 1293 צפיות

לכל זמן ועת לפני 11 שנים, 11 חודשים #8427

לפני שנים רבות, היה מלך אדיר ששלט על ממלכה עצומה. עשרו האגדי כלל לא ניתן לאומדן. 

נתיניו אהבוהו אהבת נפש, והיו מוכנים למסור לו את חייהם. חכמתו ופקחותו בשילוב טוב ליבו, היו לשם דבר בכל הארץ. אין ספור סיפורי גדולה סופרו אודותיו.

שנים עברו וחלפו להן, והמלך בא בימים. ככל שהלך והזקין החלה דאגה מקננת בליבו. למלך לא היו ילדים, ולא היה מי שימשיך את השושלת המפוארת.

פחות ענינה את המלך בעייתו האישית, מה שבאמת הטריד את מנוחתו היה הרצון שהמלך הבא אחריו יהיה מי שראוי לכך, בכל שלל המעלות.

יום בהיר אחד התפרסם ברחבי הממלכה אודות מגדל מסתורי עצום ממדים ההולך ונבנה בעיר הבירה. כולם שחו בפלא ההולך ונרקם לעיניהם, מגדל גבוה כפי שמעולם לא ראו. 

לא רחק היום, והנה יצאה הודעה מאת המלך: מי אשר יצליח לעלות לראש המגדל במשך שעה אחת, הוא אשר יזכה בכתר המלוכה.

תורות ארוכים השתרכו לפני הארמון, ובזה אחר זה ניסו כולם את מזלם, אך המשימה הייתה בלתי אפשרית. לא היה אחד אשר הצליח להגיע אפילו עד חציו של המגדל במשך זמן זה. 

תמיהה גדולה הייתה בפי כולם, כיצד ייתכן ומלך חכם שכזה יציב משימה שאינה כלל ברת ביצוע?

עד שיום אחד הגיע אדם, בליבו חשב הוא שכאן חייב להיות פתרון, הוא החל לטפס ולטפס בכל כוחותיו, הוא החל להתעייף אך לא אמר נואש. רגליו כאבו וראשו סחרחר, דפיקות ליבו הואצו בצורה מאיימת. אך הוא המשיך, הוא הרגיש איך עוד שניות מספר הוא צונח ארצה מעולף...

ואז,

החלו לפתע המדרגות נוסעות מאליהן, במהירות עצומה הם העלו אותו עד לפסגה.

הוא זכה בכתר..

שנים רבות אני בחיפוש מתמיד, קשיים, התמודדויות, אכזבות וכישלונות.
שנים שאלתי את עצמי, איך זה ייתכן? הקב"ה מקור הטוב והחסד, למה זה קורה לי? עד מתי אתהלך בקדרות נוראה? האם ייתכן שאין פתרון? ואם יש למה לא מצאתי אותו? אני כל כך רוצה להתנתק מהתאווה, אבל לא מסוגל.

כנראה שהייתה חסרה עוד: תפילה, אנחה, חיפוש, צער, ייאוש, כאב,........... כל אחד יוסיף עוד.
"קץ שם לחושך" כנראה שלכל דבר יש את הזמן שלו, למה דווקא עכשיו? אני לא יודע.

אתם יודעים מה? 
אני נכנע גם בזה, אם זו רצונך אבא, רצונך ייעשה ולא רצוני.

תודה ריבונו של עולם, על ערב חג שבועות שונה מהרגיל.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: לכל זמן ועת לפני 11 שנים, 11 חודשים #8444

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כרגיל משובח ביותר.

מה שאני אוהב כאן זה שאתה מביא מושג חדש שעדיין לא הגיע לפורום שלנו, למרות שהוא אבן דרך בשיטת הצעדים, וכמובן אבן דרך בעבודת ה' יתברך.

"רצונך ייעשה - לא רצוני".

הגיע הזמן שנבין שלאבא יש תכניות עבורנו, והוא יודע מה טוב לנו, ואנחנו צריכים לרצות לעשות את רצונו ולא את רצוננו. בזמן האחרון התחלתי לעבוד על צעד 11 שזה אומר לנסות בדרך של תפילה והרהורים לעשות את רצונו של אלוקים, והמשפט הזה מלווה אותי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לכל זמן ועתון לפני 11 שנים, 11 חודשים #8468

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
לא הבנתי משהו.

במה שונה באחרון שכן הצליח מהאחרים שלא הצליחו?

בגלל שהיה לו כוח רצון עצום?
בגלל שהוא בטח בעוצמי וכוח ידי?
בגלל שכולם לפניו נכשלו?

ואיך זה קשור לבטחון ואמונה בקב"ה?
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: לכל זמן ועת לפני 11 שנים, 10 חודשים #8526

• סוד הכניעה
  • מנהל
אם הבנתי נכון, העיקר הוא בכך שיש בעצם מדרגות נעות חשמליות, אבל במשך שנים לא ידענו מקיומן. כאשר עשינו בעצמנו את הצעדים הנכונים והתאמצנו לעלות כמה שאנחנו כן יכולים - גילינו שה' בעצם הכין לנו הפתעה בהמשך הדרך. העבודה שלנו היא להגיע לתכנית, להכנע ולמסור את החיים לה'. כאשר אנחנו עושים את זה - אנחנו מגלים מדרגות חשמליות שפתאום מעלות אותנו למקומות שאנחנו לא יכולים להגיע אליהם בכוחות עצמנו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: לכל זמן ועת לפני 11 שנים, 10 חודשים #8530

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זלמן שבוע טוב,

אתה מזכיר לי סיפור שסיפר הרב שכונה שלנו:
לפי כמה שנים הוא הגיע לאיזה שדה תעופה או תחנת רכבת איפשהו באירופה באמצע הלילה.
במקום היה כמעט ללא אנשים ודי חשוך.
הוא היה צריך לעלות לקומות העליונות כדי להמשיך, אבל היו שם רק מדרגות נעות שלא עבדו !!!
לו היו כמה מזוודות כבדות לסחוב והרי ידוע שבמדרגות נעות שלא נעות, כל מדרגה היא הרבה יותר גבוהה ממדרגות רגילות.
מה עושים?
אז הוא אמר לעצמו, קדימה נתחיל לעלות !!!
ולפתע, ברגע שהוא שם את רגלו האחת על המדרגה הראשונה, המדרגות החלו לפעול ולעלות אותו אוטומטית לקומות העליונות !!!

אנו רק צריכים לעשות צעד אחד, כל השאר בידי הקב"ה !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: לכל זמן ועת לפני 11 שנים, 10 חודשים #8537

• סוד הכניעה
  • מנהל
חחחח הרסת אותי.

לפני כמה שנים נסעתי ברכבת באירופה ביחד עם חבר. הגענו לאיזו עיר ציורית באוסטריה והיה לנו זמן פנוי. תחנת הרכבת היתה שוממה והלכנו למדרגות הנעות שלא פעלו. ברגע שהגענו הם התחילו לפעול ואנחנו התפעלנו ושמחנו מכך. אחרי שעה בעיר, חזרנו ושוב ראינו את המדרגות לא פועלות, אלא שברגע שהגענו הם החלו לפעול שוב!

התלהבנו מאוד והחבר אמר שרואים ממש איך כל העולם נברא בשבילי ואיך בהשגחה פרטית מופלאה המדרגות מתחילות לפעול ברגע שאנחנו צריכים אותן.

בסוף גילינו שזה נכון מאוד וה' באמת עשה את זה בדיוק ככה, אבל הוא גם שתל עין אלקטרונית במקום שדיווחה לו מתי אנחנו מתקרבים...

תגובה: בעניין: לכל זמן ועת לפני 1 שנה, 3 חודשים #145067

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן