ברוכים הבאים, אורח

גם לי יש אינטרנט מסונן !!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! 8407 צפיות

גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #83898

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
שלום חברים !
אני פותח שורש זו בעיקר עבור החברים שיש להם בעיה של ביזבוז זמן במחשב כגון צפיה
בסרטים , ובפרט בפורנו וכו'  , כמובן שאינטרנט חסום לא פוטר את כל הבעיה
אבל לדעתי חלק גדול מהבעיה (אשמח לשמוע את דעתכם יכול להיות שאני טועה)

אז עם אתם ב''ה חסמתם את המחשב עם סינון כל שהוא
או חושבים לחסום וצריכים עזרה
שיתפו  את החברים
ותתפעלו לשמוע  שאפשר להמשיך את החיים
גם עם אינטרנט חסום וסמרטפון כשר !

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי שייקה.

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #83918

למחשב האישי

K9 חובה בכל בית.
קודם כל יש לו לוח בקרה שזמין לכל דפדפן, לוח בקרה K9
בין ההגדרות הכי טובות שיש בו זה:
Monitor שזה עדכון בלבד, ז"א: שזה מכבה את סינון התוכנה
Minimal שזה חוסם רק אתרי תכנים לא צנועים -מאוד פשוט לעבור אליו והוא חוסם ממך כל קשר עם תוכן אסור-
High שזה חוסם בצורה גורפת תכנים לא חוקיים ולא צנועים

כשהתוכנה מופעלת, במקום להכנס לכתובת האתר הלא ראוי, זה מציג דף שגיאה או דף בקרת התוכנה (תלוי מה הוגדר) וזה לא נותן לך לגלוש בפועל באתר המסונן.

כמו כן התוכנה כוללת נעילת מצב בטוח באתרים שמכילים הרבה דברים לא ראויים, יוטיוב וגוגל.
שלצערינו מאגר הדברים הלא ראויים בהם גדל וגדל, ולפי זה תוצאות החיפוש השטניות.
לכן הם בעצמם עשו מסננים שקוראים לעצמם "מצב בטוח", הצרה היא שידנית אנשים יכולים לבטל אותם ולהחסף בצורה שלא תתואר לחומר לא הולם.
בנוסף ל"מצב בטוח" באתרים אלו, למי שיתרגל אליהם, K9 מציע לנעול את המצב בטוח כדי שבלי האישור שלה אי אפשר יהיה לבטל אותו (צריך לסמן את הווי במקום המתאים)
כמו כן יש בתוכנה אופציות קיצוניות לבטל לגמרי את הכניסה ליוטיוב, לחסום כתובות שלמות של אתרים ומילות מפתח ולהחליף את מנוע החיפוש של גוגל למנוע חיפוש של התוכנה.
ואופציה לא כל כך נחמדה של לנבוח כשאתה נכנס לכתובת מסוננת.

חסרונות: אם אתה זה שהגדרת את הסיסמה של הנעילה אז יש לך את האפשרות לבטל, לכן רבים מבקשים מחבר שיעשה את זה

אם מישהו נתקל בבעיה עם התוכנה או צריך עזרה, יכול לפנות אלי ואנסה לעזור.
כמו כן לתוכנה יש אפליקציה לאנדרואיד, אך לצערי היא עשתה לי הרבה בעיות בפאלפון ולא הסתדרתי איתה בכלל.

כמו כן למחשב הפרטי יש את התוכנה Qustodio שהיא גם חינמית בפועל (למרות שהיא כן דורשת שתעשו מנוי בתשלום, אבל אפשר להשתמש בה בחינם)
היא פועלת על אותו הרעיון של K9, חוסמת אתרים בקטגוריות לא ראויות (רק הפעם היא לא שולטת על מצב בטוח ואין לה אפשרות של בקרה במקרה של חסימה, היא פשוט חוסמת והדף לא עובד) כמו כן התוכנה נותנת לך ססטיסטיקות של שימוש באינטרנט (לא נראות מדוייקות), אבל אפשר לראות כמה זמן הקדשת לשימוש באינטרנט ומה ולאיזו מטרה השתמשתה בו.
כרגע העברתי את התוכנה למצב שהיא לא חוסמת כלום, כי זה עמוס 2 מסננים על מחשב אחד, אתה לא יודע מה בפועל חוסם אותך וקשה לך להתמודד עם זה שדף שבטעות מסונן נחסם לך ואתה לא יודע בגלל איזה מסנן.

שתי התוכנות דורשות שיהיה לכם אימייל שאיתו תוכלו להרשם, את האימייל והסיסמה רצוי שאדם נוסף יגדיר לכם וככה התוכנות יחסמו לכם תוכן לא ראוי.
ולמרות זאת את ההגדרות של המסננים רצוי שאתם תקבעו כך תהיה מרוצים מזה שרק תכנים לא ראויים נחסמים, ואם אתם רוצים תכנים אחרים וחסימה גורפת. גם טוב .

אצל אפל יש אפשרות מובנת במכשירים לחסום אתרים לא ראויים בעזרת סיסמה של 4 ספרות. (יש הסבר באתר)

כרגע אנדרואיד הכי פגיע, כי התוכנות/ אפליקציות לא עובדות לי בפועל ואין מה שינהל בפועל את המכשיר. אפשר רק בינתיים לבטל את ה 3G והWIFI במכשיר, ידנית ופשוט לא להתחבר לרשת איתו.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי מקוצר רוח.

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #83964

• שייקה
  • דירוג כסף
אני לא כל כך מכיר את רמת הסינון של K9
לי יש את הסינון של אתרוג וזה פשוט חבל''ז

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #83996

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום שייקה!
אגיב רק לחלק ההכחול שכתבת אני גם מסתבך הרבה עם העקרון הזה הסבירו לי שזה שאלה למה אתם שם את הסינון מאיזה גישה אתה בא..
זאת אומרת יש אדם שיאמר אני נלחם ואני שם סינון
ויש אדם שיגיד אני נכנע ולכן אני שם סינון.

סתם נקודה שאני זורק יש אנשים שלא טוב להם לשים סינון או שזה בכלל לא מושך אותם ויש אנשים שלא יכולים בכלל לגעת במחשב ואפילו עם סינון.

ועוד נקודה להבהרה כל האנשים האחרונים הם יכולים להיות מכורים ..

שיהיה לתועלת!

אם צריך משהו אשמח לעזור..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84022

בגלל זה יש K9 ודומיו,
שזה תוכנס ולא מסנן מובנה באינטרנט מהספקית.
קל להתקין/ הוא בחינם /  הוא יכול להגביל רק חלק מסויים ממה שאתה לא רוצה / הוא יכול להתיר לך לגלוש רק ל15 באתרים שחסמת / והוא יכול גם להסגר מתי שתרצה בכך.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84024

בנוגע ל K9
 חשוב להרשם עם מייל של מישהו אחר וכמובן לתת את הסיסמה

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84038

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
המחשב האישי שלי מסונן, היות ואני חסר אונים מול אינטרנט פתוח, סמארטפון אין לי אפילו מסונן, בגלל שאני חסר אונים מול סמארטפון בכלל. מאידך אשתי מחזיקה בבית גם מחשב וגם טאבלט בלי סינון (רק עם קוד פתיחה שלא ממש קשה לי לפרוץ), וכשאני מחובר אין לי שום בעיה עם זה.
בכללי, ודאי שזה לא ההחלמה, אלא רק פרט עזר חשוב מאוד.

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84097

• שייקה
  • דירוג כסף
חסר אונים כתב on בלתי ידוע:
 מאידך אשתי מחזיקה בבית גם מחשב וגם טאבלט בלי סינון (רק עם קוד פתיחה שלא ממש קשה לי לפרוץ), וכשאני מחובר אין לי שום בעיה עם זה.
בכללי, ודאי שזה לא ההחלמה, אלא רק פרט עזר חשוב מאוד.

אתה סומך עליה (על עצמך) ??
למה שלא יהיה לה גם סינון בבית ובטאבלט ???

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי שייקה.

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84098

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
קודם שאני יצליח להיות אחראי על עצמי, אח"כ אני יקח אחריות גם על אחרים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84264

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
לגבי חסימה לאנדרואיד:
אז עבדתי על זה הרבה, והפתרון הכי טוב שמצאתי היה כזה: קודם כל תדעו שתוכנות כמו נטספארק הן על הפנים, כי הסינון נעלם בטריק ממש פשוט..המסלול הירוק של רימון דרך סלקום גם לא מצליח לחסוך כמה אתרים קריטיים כמו יוטיוב..אז הפתרון היחיד שמצאתי בינתים זה להשתמש בדפדפן שנקרא בשם 'safe broswer', שנותן לך אפשרות לגלוש רק ברשימת אתרים מוגדרת שאתה הגדרת, ואת השאר הוא חוסם. ככה, אפשר באמת להגיע למצב שהאנדרואיד שלך גולש נטו באתרים שאתה מגדיר, וזהו. ככה אין חשש שפתאום יקרא משו לא צפוי בחסימה. דבר שני שצריך לעשות זה לנעול את הgoogle play, כדי שלא תוכל להוריד שום דפדפן אחר/אפליקציה עם תוכן לא צנוע. את זה עושים עם אפליקתיה שנקראת applock. במקביל, מומלץ להתקין את המסלול הירוק של סלקום, (*לא הרימון שבגוגל פליי, רימון של סלקום. יש הבדל גדול ביניהם. הרימון של סלקום יציב ולא נופל בחיים. רימון של הפלי סטור נכבה המון) וכך תוכל להגיע למצב שלא תוכל להוריד אפליקציות מהgoogle play,כי מרמת חסימה מסויימת ברימון לא ניתן להכנס לפליי סטור. (גוגל play=פליי סטור) קצת מסובך,אבל השיטה היחידה שמצאתי כרגע שבאמת חוסמת לגמרי את האנדרואיד. ובאמת שחיפשתי המון דברים. עובדת בוודאות. מקווה שעזרתי!

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84265

• YSHAI
  • חבר חדש
הדפדפן שהזכרתי עולה כסף, אבל סכום ממש מזערי ששווה תכסף..

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84285

• גדעון
  • דירוג זהב
לידיעתכם ניתן להרשם למסלול הירוק של רימון דרך חברת סלקום, ולאחר מכן ליצור קשר עם חברת רימון ולבקש מהם להעביר את המנוי שלכם למסלול של 'אתרוג' שזה חוסם גם יוטיוב ושאר מרעין בישין.

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84301

• YSHAI
  • חבר חדש
לא הבנתי. יש אפשרות להיות במסלול הירוק ולהיות עם חסימה של אתרוג? תסביר את עצמך

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84302

• גדעון
  • דירוג זהב
כן, חברת סלקום מציעה לך חמש דרגות סינון אם אני זוכר טוב, אבל מעבר לכך יש בחברת רימון דרגות סינון יותר גבוהות שזה נקרא אצלם מסלול 'אתרוג' , משום מה חברת סלקום לא מציעה אפשרות זו, אבל ניתן לפנות לחברת רימון ולפנות לנציגים של מסלול אתרוג, ולבקש מהם שיעבירו את המנוי שלך ממסלול רימון שזה המסלול הירוק בסלקום למסלול אתרוג, {גם באתרוג עצמו קיימים כמה דרגות סינון}.
שיהיה לך הרבה הצלחה, והבא ליטהר מסייעין בידו!!!

תגובה: גם לי יש אינטרנט מסונן !!! לפני 8 שנים, 1 חודש #84303

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
חסימה זה פעולה פסיבית שמשאירה אותך בתפקיד הקורבן.
אתה צריך לעבור לתפקיד האחראי ולקחת פעולות אקטיביות.

אני גולש, צופה בטלוויזיה, ומסתובב ברחובות ללא שום גורם חיצוני שחוסם לי דברים, ועיניי שמורות להפליא.

אני צופה בטלוויזיה, ו*אני בוחר* איזה ערוצים ותוכניות לצפות (למרות שיש תוכניות שבהן יש חשיפה ולמרות שהן לא חסומים בפני אני לא נחשף אליהם) גם אם בטעות נחשפתי, אני יודע איך לבחור ולהגיב בהתאם לנסיבות, אני יודע איפה לשים את המיקוד ואיך להתייחס לכל דבר ודבר.

צא מתפקיד הקורבן, ותעבור לתפקיד האחראי- קח שליטה על חייך.
תפקיד הקורבן תמיד מחפש שמישהו יקח עליו אחריות, שמישהו יעשה בשבילו, שמישהו ישמור עליו.
הוא מחכה ומקווה, בעוד האחראי לוקח את המושכות אליו ועושה פעולות אקטיביות כדי להגיע למטרות שלו.

"אם אין אני לי- מי לי?"
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן