ברוכים הבאים, אורח

מישהו מכיר את הספר "היום הראשון של שארית חיי"?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מישהו מכיר את הספר "היום הראשון של שארית חיי"? 923 צפיות

מישהו מכיר את הספר "היום הראשון של שארית חיי"? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8233

לא קראתי את הספר, אבל נראה שיכול להיות מעניין לנו. אני מצטט מה שכתוב עליו כאן www.hebpsy.net/articles.asp?id=2019:

הספר עוסק בהתמכרות הקשה למין שהיא לכל הדעות נושא רגיש ועדין עד מאוד.

הספר הזה הוא בראש ובראשונה ספר של תקווה וניצחון, הממחיש בבהירות שאפשר בהחלט לנצח את התשוקה, למרות כל המכשולים. הספר מגולל את סיפורה של קבוצת אנשים אמיצים ומיוחדים, שעל אף מצבם הכמעט בלתי אפשרי בחרו ליטול את גורלם בידיהם, ובגבורה עילאית, ונגד כל הסיכויים, מצאו בתוכם את כוחות הנפש לומר לתשוקה: די!

הקוראים לוקחים חלק פעיל במסעם המרתק של גיבורי הספר בין גלי הים הסוערים אל עבר חוף מבטחים; הספר פותח אשנב אל עולמם הפנימי והעשיר, ההתלבטויות ורגעי המשבר והייאוש – עד לניצחון.

קריאת הספר תאפשר לקוראים להכיר טוב יותר את התשוקה המינית: איך בדיוק היא פועלת ומה סוד כוחה, ותַקנה לחפצים בכך מכלול של כלים מעשיים אשר הוכחו כיעילים ביותר בהתמודדות היומיומית עם התשוקה והשלכותיה ההרסניות. אנו ניווכח כיצד, בעזרת מודעות עצמית, כמה תרגילים פשוטים, וכמובן – הרבה אהבה ואמונה, נוכל לשוב ולתפוס את מושכות חיינו ולהיות אחראים לגורלנו.

לפיכך הספר מתאים לאנשי חינוך, לעובדים סוציאליים, לכל העוסקים בהתמכרויות בכלל ובהתמכרות מינית בפרט – וגם לכל אדם המבין את ההשלכות ההרסניות שיש לתשוקה ולמתירנות המינית על חייו ועל חיי משפחתו, ומבקש לקום ולפעול.

הרב יאיר שוחט, רב המטפל בתחום הזוגי כמה שנים ומתמחה בתחום ההתמכרות המינית. נולד בארצות הברית ואת ההסמכה לרבנות עשה בישיבת אש התורה.

והנה גם פרק לדוגמה:
www.hebpsy.net/files/nvsZSMwlsgGmb5AVUV9a.pdf
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מישהו מכיר את הספר "היום הראשון של שארית חיי"? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8241

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני לא בטוח במאה אחוז, אבל אם זכור לי נכון שמעתי שהוא היה ב SA ואחר כך פתח שיטה משלו.

הייתי בקשר עם מישהו שנמצא אצלו בטיפול והשלב שבוא הוא אחז היה הפוך לגמרי ממה שאנחנו כאן לומדים. אין לי מושג מה טוב ומה לא, ומה מתאים לי או לאחרים. אני רק מביא את מה שזכור לי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: בעניין: מישהו מכיר את הספר "היום הראשון של שארית חיי"? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131672

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מישהו מכיר את הספר?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן