ברוכים הבאים, אורח

צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה?
(0 צופה) 

נושא: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? 5036 צפיות

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81489

• גדעון
  • דירוג זהב
שלום לך 'ניצחתי' היקר ושלום לכם חברים יקרים!

איני מן המגיבים הסדרתיים, אך בימים האחרונים אני עד יחד אתכם על המהומה על לא מאומה שמתחולל פה ע"ג הפורום היקר לנו כל כך, ברשותכם אני רוצה לעשות קצת סדר בענין, עכ"פ מנקודת מבטי:

1. הנקודה המרכזית עליה אנו צריכים להתמקד ועליה אנו צריכים להשקיע כוחות היא מבחן התוצאה, דהיינו: 'הנקיות'. כל אחד צריך לבחור לעצמו את הדרך שהכי מתאימה והכי ראויה לו, ובעיקר מה שהכי מביאה אותו לנקיות גוברת והולכת.

2. גם המכורים על 'המכורים', דהיינו החסידים המושבעים של התיאוריה שמדובר בהתמכרות שהיא לא בשליטתנו בכלל, מודים שמי שצועד את הצעדים מצליח להגיע לנקיות, זאת אומרת שאין חולק שיש לנו שליטה על הענין, אם ע"י שיטה כזאת, או ע"י השיטה שאנו מכירים בכך שאין לנו שליטה, אבל בהכרה זו צריך לשלוט.

3. גם המתנגדים הכי חריפים לתיאוריית ההתמכרות מודים שיהודי שומר תורה ומצוות אינו נופל מתוך רצון שלם, וכי הוא מרגיש טוב מהנפילה שלו, אף אחד לא פוצח בריקוד לאחר נפילה, וזאת אומרת שגם המתנגדים לתיאוריית ההתמכרות מודים שבאיזה שהוא מקום יש עכ"פ תחושת חוסר אונים כלפי הנפילות שלנו.

4. אלו ואלו מודים שאילולי הקב"ה עוזרו איננו יכול לו.

5. ואם כך, הפער אינו כ"כ גדול, ההבדל הוא רק אם להשקיע כוחות כדי לשלוט על המח שלי ולהחדיר בו שבעצם איני שולט על עצמי ורק כח עליון יוכל לנהל אותי, או אדרבה לשלוט על המח שלי ולהחדיר בו שבעצם אני שולט על עצמי ואם רק ארצה אוכל בס"ד להתגבר.

6. אז שכל אחד יתחבר למה שהוא מרגיש ורואה שעוזר לו בשטח, אני תמה למה אנשים (משני צדדי המתרס) לא מסוגלים להבין שיש אנשים שעוזר להם משהו אחר, וכשם שאין פרצופיהם שוות כך אין דעותיהם שוות, ויבחר צדיק דרכו.

העיר לנכון רבי נתן במתנה היקר שהתכנית הועילה לו להרבה דברים מעבר לעצם ההתמכרות, אכן נכון ביותר, אבל אני חושב שאף אחד לא חולק על כך, כי אם ניקח את התכנית נוכל לחלק את זה לכמה חלקים:

א. עצם הידיעה והתחושה שאתה לא לבד במערכה, וכי יש לך קהילה שלימה של אנשים נורמטיביים כמוך שמתמודדים גם.

ב. היכולת להתבטא ולהשיח את לבך בנושא בפני חברים מבינים ומזדהים.

ג. עשיית הצעדים שמתוכם צעד אחד מדבר על ההכרה שאנו חסרי אונים לחלוטין וכו'.

אף אחד לא התווכח על התועלת של התמיכה והעבודה העצמית של הצעדים שמביאה לתוצאות נהדרות, אלא לנקודה אחת ויחידה האם להחדיר בנו את תחושת חוסר האונים או הפוך.

ושוב נראה לי שהויכוח אינו גדול כ"כ, ובכל מקרה אינו חשוב כ"כ כי כאמור העיקר הוא מבחן התוצאה, כל חד לפום מאי דמשער בליביה שיעזור לו.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81490

גדעון

וואהו וואהו

איזה תגובה מדהימה

לעניות דעתי התגובה שלך בעצם מסכמת הכל

ואני בטוח שעוד הרבה יסכימו עם התגובה המנומקת והמפורטת שלך

היה שווה לי להיכנס לפורום

רק בשביל להכיר אינטלגנטים וסופרים אשר בקיאים במלאכת הכתיבה

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81491

• גדעון
  • דירוג זהב
תודה רבה על המחמאות.

ותודה רבה על התשובה בפרטי.

וזכרון אחד עולה לכאן ולכאן.

תגובה: 2 בלילה אני מתעורר מתיישב על המיטה לפני 8 שנים, 2 חודשים #81495

כשאתה כותב "התחלתי לחבר לזה ריח רע הקאה בחילה עצבות יגון ואנחה" מה זה אומר בעצם למעשה? אתה מתחיל לחשוב מחשבות על קיא ובחילה?
איך אתה עושה את החיבור, ההתניה?

תגובה: 2 בלילה אני מתעורר מתיישב על המיטה לפני 8 שנים, 2 חודשים #81496

ברגע שחולפת לי מחשבה בראש של רצון לצפות בפורנו
או אפילו סצינה מן העבר שנצרבה במוחי
או משהו מיני שחולף לידי פיזית

אני ממש עושה פיזית תנועה של הקאה ממש כאילו אני הולך להקיא
אני יורק על הריצפה ואני משדר למוח שלי שזה רעל עכברים שזה A300
אני מחבר ריח של חדר פחים לסצינה

ולאיפוק לשליטה אני מקשר כיף רוגע שלווה גבר

ולפעמים כשזה ברחוב אני מביא בדמיון את אשתי כתחליף לזבל שחלף לידי
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי נצחתי ואנצח.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81498

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום גדעון היקר

נהניתי לקרוא את תגובתך המחכימה, אשמח לקרוא עוד פנינים אם יתאפשר לך לכתוב פה עוד.

ברשותך אסביר טיפה איך אני רואה את ההבדל בין הגישות, ומדוע היה חשוב לי להביע את עמדתי.

האדם נוצר כייצור שמחפש ונמשך ל'חיים', שזה כולל התרחבות וגדילה פיזית ורוחנית, התרבות, שמחה, והנאה ועוד.
חלק מהדברים שבעזרתם הוא מנסה לגדיל את קיבולת ה'חיים' שבו הם אשלייה, שגורמות לתחושה רגעית של - או הנה זה מה שתמיד חיפשתי, ומייד אח"כ לשקיעה ואיבוד של הרבה 'חיים' שכבר היו לו לפני החוויה.

הדרך הבריאה לדעתי לחיות זה לבחון כל דבר האם הוא מוסיף לי 'חיים' בטווח הארוך או לא, ואם לא אז להבין למה אני נמשך לזה, להבין את השורש הנפשי שגורם לי לרצות את זה - יתכן שזה בריחה או סתם שעמום וכו', ולנסות למצוא תחליפים אמיתיים ויציבים לספק את הצורך הנפשי הזה.

ברור שאני צריך להבין שגם אם הצלחתי לייצב את עצמי ולמצוא את התחליפים הבריאים, זה לא אומר שאני בעתיד לא יכול ליפול שוב לתחליפים היותר מהירים והרסניים, ולכן הגדרות ההכרה והמודעות העצמית שמגיעה תוך כדי תהליך ההחלמה - עוזרות לי לעצור בזמן ולהיזכר כמה רע היה לי כשהשתמשתי בתחליף הזה, ולהתגבר על הרצון להשתמש בו שוב.

לגבי השיטה של 'נצחתי' איך שאני רואה את מה שהיא עושה לנפש, זה בעצם לקשור אותה חזק חזק, לאיים עליה בעונשים כבדים ולסתום לה את הפה בכח,
היא לא משחררת אותה לקבל את התחליפים הטובים שהיא זקוקה להם,
'ולעבוד' עליה שעצם ההתגברות זה התחליף הטוב זה לא עובד לעניות דעתי, יש משהוא בנפש שהוא כמו הגוף וא"א באמת בעומק לשכנע אותה כשהיא בכלא בבידוד, שהיא בעצם חופשייה ומאושרת, ושתפסיק ליילל בשקט.

אולי השיטה הזאת טובה בשביל התקפי תאווה קצרים או ניסיון שפתאום נפל עלי בלי שרציתי/התכוננתי, אבל לא כדרך חיים, לדעתי זה לא בריא לנפש שבכל פעם שהולכים ברחוב ורואים משהוא מגרה חושבים בכח על פח אשפה ומנסים להקיא - אתה פשוט מכניס לך למח כל הזמן ריח מסריח... בלי לפגוע 'נצחתי', ומנסה להשפריץ אח"כ שם בושם, במקום לעצור את העגלה רגע לפני שההשתוקקות לדבר ההוא כובשת אותך, ופשוט להיזכר שזה לא טוב לי אני יותר גדול מההשתוקקות הזאת, אבל לא בגלל שהיא מסריחה אלא כי אני מריח טוב ב"ה, וזה אפשרי רק כאשר יש יותר מודעות ופעולות טובות שאני עושה על מנת לרומם את נשמתי שאז פוחת הצורך להשתמש בתחליפים המפתים.

אני לא רואה ב'ניקיון' את חזות הכל, במקרה הזה המטרה לא מקדשת את כל האמצעים כי חלק מהאמצעים הורסים בדרך את הנשמה שלי לטווח הארוך - לעניות דעתי כמובן.

יש נקודה חשובה שאני כן לוקח מהדברים ש'נצחתי' כותב, שאני יכול להתגבר הרבה אחרי שאני מרגיש שאני כבר לא יכול - כלומר לא להרגיש אפס כלפי המשיכה של התאווה, להבין שיש לי טווח של זמן לפעולת הסחה/התגברות לפני שהיא משתלטת עלי לחלוטין, אבל זה ממש לא אומר שאני יכול לשלוט על המפלצת הזאת כשהיא בשיא תוקפה - אלא רק לנסות לברוח ממפגש פנים אל פנים מולה כשהיא תוקפת במלא העוצמה.

בנסיון שלי כאשר מתעלמים ומדחיקים בכח איזה כח לאורך זמן, הוא מוצא דרך להתפרץ החוצה באיזה אופן אחר, כח ה'חיים' חזק מאיתנו כי הוא עצמו אנחנו.. חייבים לתת לו את האוכל הבריא, נכון שזו דרך הרבה יותר ארוכה ופנימית אבל התחליפים הזולים והמהירים הכניסו אותי לאן שאני נמצא בו מלכתחילה.

זו דעתי בכל אופן כל אחד מוזמן לעשות כראות עיניו.

בהצלחה בהחלמה כל איש בדרכו הוא.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: 2 בלילה אני מתעורר מתיישב על המיטה לפני 8 שנים, 2 חודשים #81505

פנימה יקירי ליל מנוחה

כתבת במאמר התגובה שלך לגדעון

לגבי השיטה של 'נצחתי' איך שאני רואה את מה שהיא עושה לנפש, זה בעצם לקשור אותה חזק חזק, לאיים עליה בעונשים כבדים ולסתום לה את הפה בכח,
היא לא משחררת אותה לקבל את התחליפים הטובים שהיא זקוקה להם,
'ולעבוד' עליה שעצם ההתגברות זה התחליף הטוב זה לא עובד לעניות דעתי, יש משהוא בנפש שהוא כמו הגוף וא"א באמת בעומק לשכנע אותה כשהיא בכלא בבידוד, שהיא בעצם חופשייה ומאושרת, ושתפסיק ליילל בשקט

אתה בטוח שקראת את המאמרים שכתבתי ולא התבלבלת עם מאמר של מישהו אחר ?
בשום מקום לא כתבתי ״לאיים עליה בעונשים ״. ״לסתום לה את הפה בכוח ״

להיפך. כתבתי לעשות קישור לפורנו ולאוננות לסבל. ולהתגברות עונג הנאה שליטה וכיף

כבודו עסוק בלהגן על עמדתו ולתקוף עמדה אחרת

אתה מספר מהניסיון שלך ואני לא מזלזל בה
אני מספר מהניסיון שלי כ״מכור לשעבר״

אני מניח את ניסיוני. וכל הרוצה לבוא ליטול. יבוא ויטול
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי נצחתי ואנצח.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81508

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
לילה טוב 'נצחתי' היקר

חלילה לי מלזלזל או לתקוף את נסיונך בהחלמה, ואם ככה זה מתפרש אז אני מתנצל מעומק הלב.

הדברים שכתבתי הם הצורה שבה אני רואה את ההשפעה שיש לשיטה שאתה מתאר על נפש פגועה ופצועה של אדם מכור כמוני, יתכן בהחלט שנשמתך הרבה יותר בריאה ושלמה משלי ולכן אתה לא מרגיש שהקישורים שאתה עושה לה כל פעם שהיא כמהה לדבר שלא טוב לה, גורמים לה לאי שקט, ולהשתקה בכח ולא לריפוי והחלמה, וייתכן שאני סתם פחדן שמבלבל בשכל ולא יקרה לי כלום אם אבצע את מה שאתה מציע, אני גם לא איש מקצוע מדופלם.

הדברים שכתבתי הם תמצית של מאמרים ארוכים מאד שכתב אחד מהתלמידים הכי מקורבים לרב וולבה זצ"ל שהזכרתי אותו פעם שהבין בנפש האדם בצורה יוצאת דופן - גם מבחינת ההשכלה האקדמית.
אותו תלמיד עדיין מתוסבך עם עצמו נפשית כך שאני לא סגור על עצמי לגמרי איפה עובר הגבול הדק בין לעודד את עצמי להתגבר על רצון בעזרת חיזוקים שליליים כמו שאתה מציע לבין להרוס לעצמי את הנפש, זה כנראה תלוי בכל אחד וסיפור חייו.

בהרגשה שלי ואיך שאני רואה את ההחלמה זו לא דרך בריאה לי לאורך זמן, והסברתי בצורה מפורטת מדוע.

אני חש חובה לתת גם את המבט שלי על איך אני רואה החלמה בריאה, כי אני רואה בקבוצות החיות אנשים שמגיעים מרוסקים ממאבק בלתי פוסק עם עצמם ועם המחשבות שהם לא יוצלחים חסרי עמוד שדרה ולעולם לא ישתחררו ממקום האפל שהם כל הזמן חוזרים אליו - תחושות שאני חוויתי הרבה מאד שנים, ואף אחד לא ערב שלא אחזור לשם ח"ו.
ואני מודע לזה שיש אנשים שהדרך לגרום להם להתקדם היא לבעוט להם באחוריים , סליחה על הביטוי,
ויש יותר עדינים שזה רק ירסק אותם יותר, אבל כפי שראית הבוקר בתגובה שכתב peacfull לדבריך היה הרבה כאב ולא החלמה.

אז תודה שאתה נותן לי את ההזדמנות להבהיר זאת.

וכל אדם יפעל כפי נטיית ומחשבת ליבו

וייתן ה' שנתמיד בהחלמה ונתחזק בהתקרבות אליו מתוך נועם ושלום ובריאות נפשית איתנה.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81517

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
נצחתי ואנצח כתב:
אבל מה עם אלו שהשיטה (של 12 הצעדים) לא מצליחה להם
האם נגזר עליהם להמשיל להתבוסס ברפש עד שחברה קדישא יפנו אותו לדרכו האחרונה?

אני באמת לא יודע. כי כל מי שמגיע לשיטת 12 הצעדים, כבר ניסה את השיטה שלך, להילחם בכוח בתאווה, לשלוט בעצמו, ולהכניס לו לראש שתאווה זה איכסה ושאיפוק הוא דבר מדהים.

לא נראה לי שיש הרבה מכורים שלא ניסו למשל לקרוא את הספר "טהרת הקודש", ובכך בדיוק הוא פותח - בחורבן האיום שממיט השימוש בתאווה ובאור העצום שמביאה ההתגברות.

לענ"ד, כל מי שבשם ישראל יכונה מכיר וניסה את השיטה בה אתה הולך. מי שמגיע לתכנית הצעדים - זה בגלל שבמשך שנים ארוכות הוא ניסה את אותה וזה לא עבד לו לאורך זמן. זה פשוט לא הביא את התוצאות הרצויות.

ולשאלתך למה יש כאלה שזה מביא אותם לבריחה מן התאווה, ויש כאלה שזה גורם להם ייאוש ונפילה. ה' ברא בעולם סוגים שונים של נפשות, ואיני יודע מה הם שיקוליו, אבל זו פשוט עובדה. אני מכיר אישית מישהו שכל פעם שהיה קורא ב"טהרת הקודש" היה הולך לאונן... וגם אני בגיל 13 לערך, כשקראתי דברים על מה שקורה בגיהינום - עשיתי זאת.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81530

בוקר טוב טהרני היקר

אני מרגיש שעדין לא מבינים את השיטה שהצליחה לי ולאחרים ב100 אחוז

כתבת ״להכניס לראש״

זה לא להכניס לראש במובן הישן. של להגיד לעצמך זה אסור וכו׳
אני לא בא מהכיוון הזה בכלל

אני מקשר קישור למוח של גועל נפש
לא שזה אסור
אלא זה מגעיל מסריח. ואני עושה פיזי תנועת הקאה ומדמיין תולעים מגעילים וסירחון
מאות ואלפי פעמים
עד שהמוח שלי
מחבר לפורנו. סבל וגועל נפש
וממילא. לא מפריש דופמין הגורם לעונג
ומושך אותי לצפות

אין שום קשר לדת ולהכניס לראש במובן הישן

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81542

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אני דווקא התכוונתי "להכניס לראש" במובן שאליו התכוונת.
אני עצמי עשיתי את זה, גם מעצמי, וגם בהשפעת תכנים יהודיים דתיים.
אך כאמור, לי באופן אישי זה לא עזר.
עם זאת, מאז שאני בתכנית 12 הצעדים אני כן נקי 696 יום.

במובן מסוים, אני שמח שזה לא עזר לי. כי אם זה היה עוזר לי, זה אולי היה משאיר אותי נקי, אבל הייתי במלחמה תמידית, וגם הייתי מפספס עבודה רוחנית עמוקה ומדהימה, וקשרים מדהימים עם אנשים מדהימים, שאותם אני חווה במסגרת תכנית 12 הצעדים. אני פוגש שם כנות ואמת רוחנית שלא ראיתי בשום מקום אחר.

אגב, מי הם האחרים שסיפרת שזה מצליח גם להם?

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81559

מרגש לקרוא
את מה שאתה כותב
שדרך 12 הצעדים
אתה נקי 696

ומרתק עוד יותר על התוספות שהרווחת
מעבר לניקיון
ואני מאחל לך ולכל מי ש12 הצעדים עזרו לו
המשך הצלחה עד 120

בדרך שהצליחה לי וכן לאחרים ״שליטה עצמית״

אין מלחמה תמידית
המוח לא רוצה את הזבל

איש איש כפי הדרך שהוא מוצא שמסייעת לו
והעיקר שאנחנו מוצאים את הדרך לחופשי
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81571

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב "ניצחתי" היקר!

שמח על הנימה המתפייסת בדבריך.

במהלך השבת נתקלתי בסיפור שהיה מבחינתי מכונן בניסיון האישי שלי ללכת בשיטה שאתה מציע, וחשבתי שמן הראוי לצרף אותו לכאן. בשבילך הוא עשוי להיות משהו שעוזר, ובשבילי – סמל לגישה שלא עזרה לי.

[איכשהו זכרתי שמדובר בסיפור על רבי פנחס מקוריץ, אבל השבת התברר לי שהסיפור הוא דווקא על רבי יחיאל מיכל מזלוטשוב (שאני אישית דווקא מאוד אוהב את דבריו ודברי תלמידיו)].

רבי יחיאל מיכל היה מלמד תינוקות באיזה שהוא כפר נידח, ויצא שמעו כאיש קדוש, גם בקרב הגויים בכפר. הדברים התפרסמו והגיעו לאזניו של הפריץ, שאשתו הייתה נחשבת מדהימה ביופיה. אשתו של הפריץ הציעה להפיל את ר' יחיאל מיכל (ושבעלה לא יחשיב לה זאת כבגידה...), ובכך להוריד את קרנו בעיני כולם, והם הלכו כדי לבצע את זממם.

מכאן אני משאיר את מלאכת הסיפור לרבי אליהו כי טוב, שבספרו הייחודי "חסידים ואנשי מעשה" קראתי אותו לפני שנים רבות, וכעת שוב הזדמן הספר לידי. אני מתחיל לצטט מהקטע בו הוא מתאר את המחשבות שרצו במוחו של ר' מיכל:

אליהו כי טוב כתב:

""ראה נא מיכל, ראה, חצופה זו הניצבת לפניך בזה ,עביט מלא שופכין היא, סירחון של סרוח הייתה בבואה לבטן הורתה, וסחי ומאוס מגואלת בדם, בשפיר ובשליא, הייתה בצאתה משם. ואחר השקוה בחלב חזירים נוברים באשפתות, האכילוה בכל מאכל טמא ובשר טרפה, שקצוה בכל מיני שקצים ורמשים, סרטנים שלוקים בחלב חמורים, ונחשים נטולי ארסם מטוגנים בשומן כלבים, ככל הם אשר עושים – עד שגדלה ועלתה "ותיף" (והתייפתה. טהרני) מאוד.

ועתה, מיכל, הרי היא עומדת לפניך בשר חמורים והחזיר והשקץ והעכבר, ובעיניה יקוד אש של חמת פתנים, ולבה אכזר כלב חיות הטרף. "יפת תואר" זו עומדת לפניך ומבקשת להדיחך מעם ה' אלוקיך. ראה נאה, מיכל, מי הניצבת עמך בזה, ומה אגור בכל קרביה!"...

רבי יחיאל מיכל מזלוצ'ב... כל אותם השיקוצים והפיגולים שנצטברו משנים רבות ונתלבשו כולם ב"יפת תואר" זו, עמדו עכשיו "חי" לנגד עיניו, וריחה של נבלה זו מבאיש באפו...

כל אותם אוכלין ומשקין... שבאו במעיו של צדיק זה, באותו יום וביום שלפניו וביום שלפני פניו... פרצו עכשיו כולם בבת אחת מפיו ומתוך שני נחירי אפו, וכזרמי מים אדירים שטפו והציפו את פניה ואת בגדיה של אותה "יפת תואר" שעמדה מול פניו!".

במילים אחרות, רבי יחיאל מיכל הקיא על אותה יפהפייה מרוב גועל... בשעתו, כשקראתי את הסיפור, הוא היה מאוד משמעותי בשבילי, וניסיתי לתרגל אותו. כשהייתי הולך ברחובות הערים ונתקל במראה תאווה, הייתי מעורר בי רפלקס של הקאה.

ובאשר לתוצאות התרגול אצלי, יש לי חרוז:

"הייתי ממש מגיע למצב שבא לי להקיא / אך זה לא הצליח להשאיר אותי נקי!"

אולי במשך כמה פעמים כן, אבל לא לאורך זמן, ולבטח לא לאורך שנים.

תודה שהזכרת לי בדבריך עוד אחד מהאופנים הרבים שבהם ניסיתי להפסיק אך לא צלחו. זה גם מחזק את גודל הנס והחסד שעשה ועושה עמי (ויהי רצון שיעשה עמי) אלוקים בחסדו.

בהצלחה ושבוע טוב לכולנו, כל אחד בדרכו.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81614

ואו. בחיים לא הגעתי כל כך רחוק בניסיונות שלי להפסיק
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #81623

צהריים טובים טהרני ושבוע טוב לך ולכל הניקים הנקיים ולאלו שעתידים להיות נקיים לנצח בסיעתא דשמיא

ישר כוח על שהבאת את הסיפור על ר' יחיאל מיכל מזלוטשוב ובפרט שהבאת את התיאור המלבב של הסופר הדגול
אליהו כי טוב

יש בסיפור הזה חלק מהדרך שעובד אצלי אבל המשפט הזה " עד שגדלה ועלתה "ותיף" (והתייפתה. טהרני) מאוד"
את זה אני לא הכנסתי לראשי שהיא לבסוף נתייפתה אלא המסר שהכנסתי לראשי ללא הרף ואני ממשיך להכניס לעצמי ולנשמתי ובפרט לדיסק הקשיח שבמוחי שדבר שהוא לא שלי ושאלוקים אוסר עלי להסתכל עליו
בשבילי זה מגעיל מסריח מטונף טמא ריח של נבילה סרוחה עד כדי השמעת קולות הקאה ובחילה (לא ליד זרים על מנת שלא יאשפזו אותי)
ולאחר שהמוח שלי קיבל את המסר האחיד הזה מאות ואלפי פעמים ללא כחל ושרק שוב ושוב זה נחרט במוחי
וזה נתן לי את התקופה הכי טובה בחיי שתקופה כזאת ארוכה לא עלתה במוחי בדל של מחשבת זימה שבריר של מחשבה אולי אני רק יראה איזה סרטון ואפילו פעם אחת לא נגעתי בעצמי לשם גירוי

ואני יכול להסתכל בראי ולהביט באדם שממול בלי להשפיל מבט
יכול לקום בבוקר מהמיטה בלי הרגשת זיפת ששוב טימאתי את המזרון את העיניים את הידיים

יכול לומר טעטא אבי שבשמיים כמה אני מודה לך על השביל על הפנס על התכנות החדש
הרי אילו לא משכתי אותי משאול תחתיות הרי הייתי נשאר שם לתמיד
כמה שנים נוספות הייתי שם את המסכה המזוייפת על הפנים שלי?
כמה שנים הייתי ממשיך לזכות בתואר אב השנה הגרוע בעולם כלפי פנים וכלפי חוץ אבא טוב שמעז להעיר עוד על צניעות ללא בושה

אבי הטוב אלי הטוב רק מודה ומבקש על העתיד

"עיכוביו של הקל אינם סירוביו של הקל"
נמשיך להפציר עד שיפתח לנו שער לאחר נעילת שער
זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן