ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: . 1305 צפיות

. לפני 11 שנים, 11 חודשים #8121

.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: אור השמש לפני 11 שנים, 11 חודשים #8124

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לאדם יסודו
  מהרגשתי יש בזה משהו. אבל לחשוף אותנו לאור השמש בלי עבודה רצינית.ורצון לצאת משם. והחלטות מחייבות זה לא מספיק . .
  זה צעד ראשון.

בעניין: אור השמש לפני 11 שנים, 11 חודשים #8134

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
דברים חזקים מאוד כרגיל.

אני חושב שהבעיה שלי לדבר עם רב היא לא רק שהוא לא יודע מה לעשות עם זה, אלא שהוא לא יבין אותי כיון שהוא לא מכור, וממילא אני לא באמת יכול לפרוק את מה שיש לי על הלב. אני יכול באופן טכני לספר לו שנכשלתי, אבל אני לא מרגיש שאני יכול באמת להיפתח ולספר לו מה עובר עליי כי הוא לא יבין למה לעזאזל אני לא מפסיק אם אני כל כך רוצה.

אבל בתכנית כאן זה אחרת. כולם נמצאים במצב שלי וכולם מבינים אחד את השני, ולכן אור השמש כאן הוא באמת מרפא.

דובי, אני לא יודע מה הכוונה החלטות מחייבות. יתכן שיש סוג של החלטה שעוזר, אבל לי באופן אישי ההחלטות לא עזרו מעולם. החלטתי מליון פעם שאני רוצה לצאת אבל זה לא עזר. לעומת זאת העשיה בפועל של הצעדים, כולל השתתפות בקבוצות (בהתחלה כמאזין ואחר כך כמשתתף מן המנין) עזר הרבה יותר מכל ההחלטות היפות והמפוארות שלי במשך עשרים שנים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אור השמש לפני 11 שנים, 11 חודשים #8192

• דובי
  • דירוג פלטיניום
זלמן אני התכוונתי שכבר לפני שנים סיפרתי את הסיפור ברטורנו לקבוצות של שני המינים והחשיפה הזאת לא עזרה לי .  נהייתי קצת אדיש לסיפור שלי עצמי .
  בנוגע להחלטות מחייבות . התכוונתי לא למה שהיה פעם. גם אני החלטתי מליון פעם וזה שווה כקליפת השום .
      אלא משנכנסתי לאתר מיואש . וגיליתי תקווה(שבעצם ידעתי עליה . אז לא באתר אנונימי שכזה) החלטתי שאני הולך על זה
  אני עושה מה שאומרת התוכנית .  שמע מי שגם בהחלמה החלטה שלו לא שווה . לא יצליח          .                                                      אתה זלמן הגעת לנקודה שנשבר לך נחשפת לתוכנית. ותקרא לזה באיזה שם שתרצה אבל החלטת . החלטת להיכנע . החלטת למסור את עצמך לד' וכו' וכו' .

איך שהוא לא יודע אבל מהחשיפה לדרך הזאת יש כוח אחר להחלטה ( תקרא לזה בשם אחר)
  זה ההגיון שלי
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן