ברוכים הבאים, אורח

נקודה שיש להישמר ממנה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקודה שיש להישמר ממנה. 1233 צפיות

נקודה שיש להישמר ממנה. לפני 11 שנים, 11 חודשים #8076

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

היום כמעט נפלתי אחרי הרבה זמן בפגם הברית ופגם העניים,ולאחר שב"ה השם עזרני לצאת מהניסיון הזה רציתי לומר טובנה קטנה שלמדתי מהניסיון הזה.
בפתאומיות תקפה אותי תאווה רצינית לפגום כאילו משום מקום,ומה שלא עשיתי ואפילו כשה הצלחתי להוריד את התאווה לכמה שניות היא שוב חזרה,והחלטתי שאני הולך להשתין,ומיד אחרי זה כאילו כמעט הכל נעלם ותוך כמה דקות הכל היה כרגיל,ובדיעבד גיליתי שהיה לי לחץ ללכת לשורתים לפני שהתאווה התחילה,ומיד כשה הלכתי היא נעלמה,מכאן אני מסיק שלחץ כזה עלול לגרום לצורך בלתי נשלט לפגום לכן בפעם הבאה שיש לכם ניסיון כזה שבא בלי קשר לצפייה בחומרים אסורים נסו ללכת להתפנות כי ייתכן מאד שזה נגרם מכך.

היה חשוב לי לשטף את זה למרות שיתכן שזה ברור להרבה אנשים,כי לא סתם השם שם אותי בניסיון הזה,אז אמרתי אולי אצליח להצילח משהוא אחר ממצב כזה.

יום טוב.

בעניין: נקודה שיש להישמר ממנה. לפני 11 שנים, 11 חודשים #8090

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על השיתוף.
בדברים האלה כל טיפ עוזר

אמנם, חשוב להדגיש שכפי שאנחנו מבינים היום, הטיפים מהסוג הזה מהווים רק 'גלגלי הצלה'. ההתמודדות האמיתית היא הרבה יותר כוללת - איך לא להגיע לידי תאווה, אך 'לנקות' את המטענים השליליים והתחושות הקשות, את הריקנות וחוסר המשמעות שגורמים לתאווה להתפרץ.

תודה בכל מקרה. שמרתי למקרה הצורך
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן