ברוכים הבאים, אורח

למה אני לא ממוקד?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: למה אני לא ממוקד? 3030 צפיות

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8642

לניצוץ אבוד,
כנראה, שלא ראית אנשים אחרי שהם לקחו סמים פסיכוטרופיים ולפני, כיצד הם נראים היום וכיצד נראו אז... אני יכול להעיד שיש לי חברים קרובים שזה פשוט דפק להם את החיים.
ושוב, ADHD נובע מהרבה סיבות. האם ידעת, שבגלל התעללות מינית של הילד כשהוא היה תינוק, אבחנו אותו בתור אחד הסובל מADHD? אפילו לא חשבו לרגע אולי בנפשו הקטנה והפצועה יש חור גדול שנפער עם השנים הרכות של גדילתו ההכרחית, ועל המקום דחפו לו כדור שנועד בשביל טניסאים ככדור זירוז.
סליחה שאני אומר אבל, כל רב כל מחנך כל יועץ ששולח לטיפול תרופתי ללא כל אבחנה של: בדיקת דם, בדיקת שתן, כן כן, אל תתפלא. חוסרים בויטמינים, מינרליים, הוא פשוט טועה ובגדול. הרבה מאוד סיבות יכולות לגרום לילד להיות עם עם "הפרעת ADHD". ומי בכלל קבע את ההפרעה הזאת? רבנים דגולים? אנשי חינוך מהמעלה הראשונה? כנראה שלא. הפסיכיאטרים וחברות התרופות הם אלו שקבעו וחתמו על ההפרעות פה אחד.
אני ממליץ לך לקחת צעד אחד אחורה ולבדוק את העניינים לפני שאתה מקשקש על דברים כמו "כת סיינטלוגית", אני מדבר איתך על עובדות בשטח ומכל העולם על השפעת הכדורים. וגם מתוך ניסיון אישי לצערי...
תפתח את העיניים ידידי, אתה נשמע בחור חכם ולא מתאים לך...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8689

לא אמרתי שלא צריך לבדוק היטיב. אבל בתחום בריאות הנפש צריך לסמוך על פסיכיאטרים לא על רבנים.
אבל אחרי שאין ספק שמה שצריך זה ריטלין - אז עדיף חיים קצרים ומות פתאומי וכו' מחיים עם הפרעת קשב.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8691

אחי תשמע,
הרבנים ודווקא אלו שמתעסקים עם סודות הנפש ותורת האדם בפנימיות, הם היחידים שיכולים להבין כיצד פועל המנגנון שלנו מבפנים באמת. הנפש כל כך מורכבת וכל כך עמוקה ומתעתעת לפעמים שקשה לתת אבחון כזה או אחר...
בכל אופן אשלח לך קישור בפרטי.. אשמח אם תציץ בו...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8693

הרבנים לא מתנגדים לפסיכיאטרים. הרבנים רואים בחומרה אי טיפול פסיכיאטרי או אי נטילת תרופות למי שזקוק להם.
מי שמתנגד לפסיכיאטרים זה "רבנים" של כתות הזויות. לא פוסקי ההלכה המקובלים.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8700

ממליץ לך לראות את הקישור ששלחתי לך.
לא מדובר בשום "רב" או בשום "כת".
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן