ברוכים הבאים, אורח

למה אני לא ממוקד?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: למה אני לא ממוקד? 3029 צפיות

למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8027

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לכל החברים  נקי רק להיום 13 ימים
  אחד הדברים שמאוד מרגיזים אותי בהתנהלות שלי בחיים זה חוסר ריכוז . אני עובד בעבודה עצמאית . עד לא מזמן מהבית . לאחרונה בחדר מחוץ לבית והתפוקה של העבודה עלתה בס"ד(דרך אגב יצאתי מהבית קצת אחרי שהתחלתי בתוכנית)                              בבית אני מתפזר לא ממוקד מתחיל משהו ועובר למשהו אחר . כל הסחת דעת מוציאה אותי ממיקוד . אני חושב שזה קשור למחלה . עכשיו למשל קמתי מאוחר לצערי ואני מתפלל בבית . עד שאני מתחיל להתפלל ופתאום הראש לוקח אותי לשם ולפה . ואני אומר לעזעזל תהיה  מרוכז קצת .                                        ** יש מישהו שמכיר את התופעה או שאני הפסיכי היחיד? ואם כן זה משהו שעובר עם התוכנית?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8030

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום דובי
כולנו איתך וכולנו פסיכים וחולים
פיזור הדעת זה אחד מהסימפטומים שלנו
עם התקדמות העבודה בצעדים אנו זוכים לשחרור גם בתחום הזה.
בהצלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8032

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תודה מוטי הרגעת אותי
  נראה לי שהפורום הזה ממכר

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8035

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
אתה צודק,
אני התמכרתי לפורום כ"כ חזק שזה פגע בתפקוד שלי בבית ובעבודה,
בהוראת הספונסר הגבלתי עצמי לחצי שעה ביום, שנמתחה איכשהוא להרבה יותר.
עד שבסוף נאלצתי לקחת פסק זמן של שבועיים, שהיה לי מאוד קשה לא להכנס.
אתמול חזרתי ואני מתפלל לשפיות
בהצלחה
מוטי
חבר שמור עיניך,

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8038

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תשמע מוטי אני מכיר את הפורום בערך שבועיים וחצי . מצד אחד האתר והתוכנית הכניסו אותי למסלול של עבודה עם עצמי ונקיון.
מצד שני ברוב הזמן שאני בבית אני מבלה בפורום יוצא ונכנס . אבל אחרי הכל זה שמים וארץ מלהיות שקוע בבוץ והרדיפה אחרי תאווה
מקווה בהמשך הזמן לנסות להגביל את עצמי בשהייה בפורום

בהצלחה

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8046

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
מה שנכון נכון
אם הבחירה היא בין להיות כל הזמן בפורום, לבין לשוטט במקומות האחרים או להיות משועמם,
אין ספק מה הדבר הנכון לעשות. ברור שאובססיה חיובית עדיפה!
כל מה שכתבתי זה מה שעבר עלי באופן אישי, בשלשת החודשים שאני כאן.
המשך יום נקי
מוטי
חבר שמור עיניך,

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8266

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אוי ואבוי.
נראה שגם אני לקיתי באובססיה....
אני חושב שהאובססיה הזאת היא דווקא יותר טובה מאשר אובססיה לכל מיני "אתרים אחרים".
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8285

• גד
  • דירוג זהב
גם אני פזור דעת בגלל התאוה.
נראה לי זה בגלל כח הדמיון מתחזק. אנו רגילים לשהות שעות ארוכות בעולם הדמיון והפנטזיות ולא כל כך מתורגלים להיות בעולם המעשה. 
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8308

דובי, גם אני באותו מצב. אני יותר ויותר מודע לזה שמשהו כבד מאוד "יושב" עליי כבד, ושאני זקוק לחוסר הריכוז כי אם אהיה ממוקד מדי, אני עלול לפגוש אותו, וזה מפחיד.
צריך למצוא דרך לפרוק את המטען הזה, וצריך להכיר בכך שבדרך כלל אי אפשר לפרוק אותו בבת אחת, אלא צריך לפורר אותו לאט לאט...
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8485

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
לדובי ולכל חברינו
כן גם אני סובל מחוסר הריכוז ופיזור הדעת!
הגעתי למסקנה שאין מה לעשות, חייבים להיות מעשיים עם פתרונות יצירתיים!
מבחינתי להיות מעשי זה להקציב זמן לזמן הגלישה! או להתקדם עם הכלים שהאתר מעניק לנו לדוג' כלי 10
פתרון יצירתי מבחינתי זה לצאת לטיול להליכה לריצה.. אצלי היציאה הזו ממקדת ומחזירה אותי שוב למיקוד שאני כ"כ זקוק אליו

בהצלחה

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8500

מה דעתך להבדק אצל פסיכיאטר אם אין לך הפרעת קשב וריכוז?
כי אם כן בלי ריטלין לא יעזרו שום עצות.
אני לוקח כדורי קונצרטה בקביעות בגלל בעיה מהסוג הזה.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8527

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מכיון שהנושא עלה, אני חייב להתייחס אליו.

אני מטופל אצל פסיכולוג שבפגישה הראשונה המליץ לי על 12 הצעדים, אבל יש לי חבר שגם מטופל אצלו והפסיכולוג אמר לו שחבל על הזמן ולא יילך לקבוצות. די התפלאתי, ובסוף הסתבר שיש לו ADHD (הפרעות קשב וריכוז) שזה גם אומר שהוא אימפולסיבי ולכן כל השיטות לא יעזרו כי הוא פועל בלי חשיבה מוקדמת.  רק כאשר הוא התחיל לקחת ריטלין, התחילה להיות השפעה לקבוצה על ההתנהגות.

אז באמת כדאי מאוד לבדוק דברים כאלו כי לפעמים הבעיה היא בעיה מאוד מוגדרת וחייבת לקבל מענה מקצועי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8573

ל"ניצוץ אבוד" שלום,
אל תמהר לשלוח אנשים לבדיקה אצל פסיכיאטר בלי לדעת את ההשלכות המסוכנות והממכרות של כדורי הריטלין, הקונצרטה ושאר הממריצים המסוכנים שהמבנה הכימי שלהם והשפעותיהם על הגוף לא שונות מאשר סמים מסוכנים אחרים כמו למשל: אקסטזי, קוקאין ושאר "ממתקים".
ADHD זה בדיחה עלובה של הפסיכיאטריה המודרנית על מנת לרסן אותנו ולהושיב אותנו על הכסא מרוכזים וחסרי עצמאיות פנימית.
למעשה, אין דבר כזה "הפרעת קשב וריכוז" זה לא הוכח לא מדעית ולא מעשית.
בהתחלה הכדור נראה כעוזר ומרגיע אך אני מכיר הרבה נערים שלקחו את הכדור ועם הזמן המוח שלהם התהפך 180 מעלות ובמקום להיות מרוכזים הם הפכו ליותר היפראקטייבים ממה שהיו לפני נטילת הכדור.
כדאי מאוד להכיר שיטות חדשות שעוזרות במצבים של כפייה, חוסר שליטה עצמית וכו'... שיטות טבעיות, אמיתיות והכי חשוב שלא מסממות אותנו והופכות אותנו לרובוטים של הפסיכיאטריה המודרנית שגוזרת עלינו קופונים יומם וליל.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8595

אחד מהתופעות לוואי של הריטלין הינו מוות פתאומי. אז מכאן ועד להצלת חיים הדרך ארוכה.
הילד היפראקטיבי ולא ממומשע מהרבה סיבות ובעיות שלא קשורות לפעילות הכימית שלו במוח. ADHD מוגדר כהפרעה נפשית בDSM הספר של הפסיכיאטריים האמריקאיים.
אז אתה רוצה להגיד בדבריך, שלרוב הילדים בעולם יש הפרעה נפשית? נחמד לדעת...
חברת התרופות מממנת את כל המחקרים אשר מצביעים על כך שהריטלין עוזר, אך חבל שהמחקרים משוחדים ובלתי אמינים.
הרפואה האלטרנטיבית טוענת שבמקום לדחוף לעצמך כדורים כימיים לגוף ולהזיק יותר מאשר להועיל, על האדם לתת לעצמו מזון בריא, מזין ובעל מרכיבים הנחוצים לאדם. המזון הוא הדבר השכיח ביותר במקרים של מחלות נפש וגוף. דבריי מגובים מהרמב"ם, ומעוד רבנים ידועי שם.

הידעת שיש אנשים המסניפים ריטלין כמו קוקאין? אף פעם לא ראיתי אדם המסניף מלפפון... או חציל... ראית אולי?
בכל אופן, כיום, היד על הריטלין קלה מאוד, והפתרון המהיר הוא הכדור. בעוד שמשאר הדברים הגורמים לחוסר שקט אצל הילד נובעים מסיבות אשר אינם בהכרח דורשים טיפול תרופתי.
אוכל להביא לך אינספור של דוגמות מחיי האישיים ומאנשים ברחבי הארץ והעולם, פשוט מזעזע מה שהולך עם השוק של התרופות הפסיכיאטריות...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: למה אני לא ממוקד? לפני 11 שנים, 10 חודשים #8613

אני מעדיף (ח"ו) חיים קצרים יותר, מחיים ארוכים עם ADHD בלי ריטלין.
מעדיף את כל הנזקים הפיזיים אילו היו, מחוסר התפקוד והיעילות של חיים עם הבעייה הזאת.
ADHD זו מחלה פיזית אמיתית. אין ולא קיימת שום אפשרות בעולם שמי שיש לו אותה יתפקד בלי התרופות שלה. (לדרוש מתלמיד שיש לו את זה להקשיב בשיעור ולא לתת לו את התרופה זו אכזריות!)
השם ישמור מדעות כאלה, שמקורן בכתות של מטורפים. אל תעשו לי את היהדות והתורה לעוד כת מטורפת.
הדעות האלה האלה על הפסיכיאטרים לא מגובים על ידי רבנים או אנשי חינוך, אלא על ידי כת הסיינטולוגיה, ואולי כמה "רבנים" של כל מיני כתות הזויות.
שומעים אותם הרבה פעמים מהורים רשעים שהורסים את חיי ילדיהם כי האגו שלהם לא נותן להם להודות בבעיה שלהם.
היד צריכה להיות קלה על ריטלין - אחרי שפסיכיאטר מוסמך קבע שצריכים לקחת אותו.
הרבנים הנורמלים ואנשי החינוך שאני מכיר יודעים שאין מציאות שבן אדם שזקוק לכדורים מהסוג הזה או אחרים יתפקד בלעדיהם. להיפך, הם רואים בחומרה רבה את מי שזקוק להם ואינו נוטלם.
אני אישית פסק לי המרא דאתרא לקחת גם בשבת וגם בפסח.

אם בן אדם כמו פותח האשכול אומר שהוא מרגיש שהוא לא ממוקד - עצתי היא שילך לפסיכיאטר שיבדוק האם הסיבה לכך היא כזו שדורשת טיפול תרופתי.
כי אם זה כך אז שום דבר שהוא יעשה (כמו תוכנית 12 הצעדים) לא יעזור בלי תרופות.
כמובן, שגם מי אכן זקוק ונוטל את התרופה, אין די רק בזה, ועכשיו הוא צריך לעבוד על עצמו, רק שעכשיו הוא יכול לעשות את זה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן