ברוכים הבאים, אורח

חבר'ה, די!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חבר'ה, די!!!!! 2389 צפיות

חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7719

• גד
  • דירוג זהב
כמעט כל דיון בפורום מגיע בסופו של דבר לשאלות האם ההתמכרות קשורה לדת, והאם זו עבירה או לא, והאם יש נשמה אחת או שתים או שלש.
במקום לטפל בעצמינו אנחנו מתעסקים בשאלות פילוסופיות שלא מביאות אותנו לשום מקום!
הדיונים האלו לא יעזרו לנו, ולא בשביל זה נוצר הפורום.
אנשים כבר כמעט לא מספרים על עצמם ועל ההתמודדות וההתקדמות שלהם, רק עסוקים כל הזמן בדיונים תיאולוגים.
לדעתי הפורום כבר לא משמש למטרה שלשמה הוא נועד.
הלוח מרכזי נועד "לחלוק את כל אשר על ליבכם ולקבל תמיכה ועידוד", ובפועל הוא משמש לזירת התגוששות פילוסופית.
אני מציע שנפתח אשכול בעצכ"ח תחת הכותרת "התמכרות למין - עבירה או מחלה" ונעביר לשם את כל הדיונים הללו, ונשאיר את הפורום למטרה שלשמה הוא נועד, אחרת, הוא יגווע מחוסר ענין.

תודה, וסליחה על העצבים.
גד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7724

• moved
  • דירוג פלטיניום
גדי,

תקרא את הפוסטים הראשונים שלך בפורום.

כולנו עברנו את השלב הזה של ההתחבטות. כל מי שחדש כאן חייב לעבור טרנספורמציה מנטאלית, ולהבין שהוא לא חוטא אלא חולה. להבין שהדת אם לא עוזרת בהתמודדות אז לגמרי מקשה והורסת.

זה חלק מהעזרה שלנו לחברים שזה מקרוב באו, או כאלו שטרם הפנימו את מהות המחלה/ההחלמה/המלחמה. 

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7743

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גד יקירי,

אני מבין מאוד לליבך, וגם לי זה קצת צורם, אבל שמתי לב לדבר מעניין. הפורום הזה עובד במחזוריות וכל פעם הנושא בו משתנה ואז כולם עוסקים באותו נושא.

בהתחלה כשהצטרפתי כולם דנו בשאלה היחידה: האם אני מכור? כעת לא תמצא כמעט התכתבות בנושא הזה.

אחר כך היה זמן שכולם שאלו האם יש סיכוי וכן הלאה וכן הלאה. כעת כולם עוסקים בשאלות פילוסופיות, ולדעתי זה בסדר גמור. זה בסדר (למרות שזה קצת מרגיש פספוס) כי בעצם הפתרון שלנו (החברים העובדים בקבוצות) הוא רוחני, והמושג "רוחני" מתבלבל הרבה פעמים עם "דתי", וממילא יש לכל החברים כאן שאלות על הגבול בין הרוחניות לבין הדת, והאם זה עוזר או מפריע ואיך בדיוק זה עובד.

שאלות זה דבר חיובי ובונה, וזה מראה שיש כאן הרבה חברים שרציניים לגבי ההחלמה שלהם.

תן לפורום קצת זמן ותראה שפתאום כולם עוסקים בנושא חדש (קצת קשה לי לצפות מראש מה הוא יהיה...).

באהבה אמיתית

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7745

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
גד.
זה אולי ישמע לך קצת פסיכולוגיסטי מדי, אבל אני חושב שאתה טועה לחלוטין.

לדעתי, 'ההתגוששות הפילוסופית' שאתה מתאר היא למעשה התחבטות קיומית רוחנית מוסווית. בהתחלה אנשים אינם יכולים להגיד, קשה לי, כואב לי, הם מדברים בשפה מופשטת. קשה לחשוב משפט כמו: אני מרגיש שאם זה מה שהקב"ה רוצה ממני - אז אני שונא את התורה שהוא מצווה אותי, מכיוון שאני מרגיש זה בלתי אפשרי, קשה לחשוב על השבר הנפשי מול המקום בו הייתי רוצה להיות, ולכן אני מתרכז בשבר בין חיוב התורה ומצוותיה לבין כל יהודי דתי באשר הוא יהודי.
אבל מי שקורא בין השורות, גד היקר, רואה את הכאב, את הדמעות שנוגבו תוך כדי הכתיבה, ואת התשוקה הכל כך עמוקה של כל החברים כאן - להרגיש אהובים על ידי אלוהים, לאהוב את עצמם, ולהצליח, סוף סוף, להפסיק באיבוד השליטה המטורף הזה.
סבלנות, גד. עם קצת אורך רוח, מגלים את העוצמות שחבויות מאחורי מילים קטנות, שקטות ודתיות בפורום שלנו.

בחיוך
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7793

• גד
  • דירוג זהב
תודה לכל העונים

אני לא מסכים עם אף אחד מכם, אבל אני לא רוצה לחטוא בחטא עליו אני מתריע,
לכן, אעצור את הדיון כאן.
אם בגלל האשכול הזה חבר אחד יחשוב פעמיים לפני שיתחיל להתפלסף - והיה זה שכרי. 
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7809

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
גד, אני לגמרי איתך.

מה שמעניין אותנו זה איך לחזור לחיות חיים שפויים, ולא ויכוחים פילוסופיים שלא ייגמרו גם עוד 10000 שנה.

וכדי לחזור לחיות חיים שפויים אנו חייבים לשמוע לעצת הרופאים כי אחרי הכל אנחנו סה"כ חולים.
לא אבדנו את האמונה, אנחנו לא כופרים חלילה ואין לנו מלחמה עם ייצר הרע, אנו פשוט חולים !!!
אז קדימה בואו ניקח את המרשם (12 הצעדים)  ונתחיל לבצע.

בהצלחה לכולנו

באהבה רבה
שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7810

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים
יש עתיד

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7820

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גד, אהבתי (אותך)!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חבר'ה, די!!!!! לפני 11 שנים, 11 חודשים #7874

• גד
  • דירוג זהב
חחחחח
lonofel אתה חמוד.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן