ברוכים הבאים, אורח

רק החלמה. כל השאר לא נוגע ולא מעניין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק החלמה. כל השאר לא נוגע ולא מעניין 926 צפיות

רק החלמה. כל השאר לא נוגע ולא מעניין לפני 11 שנים, 11 חודשים #7410

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חברים יקרים,

לא יודע מי מכם מעודכן בחדשות מארצות הברית, אבל תכל'ס הולכים לעשות כאן עוד איזה שבועיים כנס ענק בנושא הסכנות של האינטרנט, באיצטדיון הכי גדול בניו יורק שיכול להכיל כמדומני חמישים אלף איש. בקיצור, כנס בהשקעה עצומה (מדברים על מליון דולר), ובאמת שנרתמו לכך כל החוגים והעדות, כי כולם מבינים את הסכנות של האינטרנט וכולם רוצים לעשות משהו בנושא הבוער הזה. כל זה טוב ויפה, אבל למרבה הצער יש המון המון פוליטיקה מסביב לזה, כולל חוגים שהחרימו את הכנס ומאידך חוגים שהמארגנים לא הזמינו וכן הלאה, מה שמעמיד בסימן שאלה ענק את כל הכנס, אבל יותר מזה, גורם לכל הענין להיות סתם עוד פוליטיקה, במקום שיהיה נקי וטהור ויתעסק נטו בבעיה שכולם מסכימים איתה.

כשאני קורא את כל הדיווחים מסביב לזה, אני לא יכול שלא לערוך את ההשוואות בין הכנס הזה לבין ארגון 'שמור עיניך' בכלל והפורום שלנו בפרט. גם כאן אנחנו נאבקים באותה סכנה בדיוק, אבל כאן אין שום משמעות לשאלה מאיזה חוג כל חבר, וזה בכלל לא נוגע מי אני ומי אתה, אלא נוגעת רק נקודה אחת: החלמה. וזה לא כל כך טבעי ומובן כמו שזה נראה לנו, כי העולם שלנו בנוי על מחנאות ופוליטיקות, וכל אחד רוצה לקדם שיטות ואג'נדות שלו, וגם כאשר מתעסקים בנושא שמעל לפוליטיקה, עדיין תמיד מתגנבת פוליטיקה ומחלוקת שהורסת כל חלקה טובה.

מה שמחזיר אותי לאלו שגילו את השיטה של 12 הצעדים. יש כאן דברים מדהים ולא מובן בכלל בעיניי. שני שיכורים גויים נוצרים מגלים שיטה נפלאה לצאת מהתמכרות לאלכוהול. הם יכלו לעשות מזה אחד מהשניים (או את שניהם יחד): לעשות מזה מליונים או להפוך את זה לשיטה נוצרית. במקום זה הם החליטו להמשיך לחיות בעליבות (למרות שהציעו להם הצעות מפתות מאוד לעבוד עבור בתי חולים מפורסמים), וחשוב מזה - הם החליטו לא לשייך את זה לדת שלהם אלא להציג את זה כשיטה רוחנית בלי שום קשר לדת. אני מרגיש שיש כאן משהו אלוקי, ולמרות שאין לי שום הבנה באלוקים ואני לא מבין למה הוא גילה את השיטה דווקא דרך שני השיכורים האלו, אני בטוח שזה מתנה מהקב"ה ורק לכן זה הצליח. הרי אם אני יגלה מחר שיטה ליציאה מהתמכרות למין, אני אשווק את זה במחיר נכבד וגם בתור שיטה יהודית, וכך אסביר לכל העולם שזאת ההוכחה לצדקת דרכי וצדקת היהדות. למה שאתן את זה בחינם לכל דורש ולכל אדם ועוד בלי קשר לאמונה שלו?

נכון, היתה להם תקופה לא קלה של חבלי לידה של הארגון שהבהירה להם שאין ברירה והם חייבים לכתוב 12 מסורות כדי לשמור על השיטה, אבל מי יכריח אותי לשמור על המסורות? אם מחר אני פותח "מוסד גמילה בשיטת 12 הצעדים" ואני מתחיל לקחת כסף על כך, אף אחד לא יכול לעצור אותי. או אם אני מכניס כמה חידושים קלים ומפרסם "שיטה משופרת" המבוססת על היהדות, והשיטה הזאת יוכלו לעבוד רק המאמינים בהקב"ה, אף אחד לא יכול לקחת אותי לבית משפט. אבל הם הבינו משהו מאוד עמוק, משהו שגם אנחנו צריכים להחדיר לעצמנו לראש טוב טוב. אנחנו כאן למטרה אחת בלבד: החלמה. כל השאר לא נוגע ולא שייך אלינו בשום אופן. לא אכפת לי מאיזה חוג החברים שלי, באיזה סידור הם מתפללים ואם בכלל הם מתפללים. לא משנה האם החברים קשורים לרב פלוני או לחסידות אלמונית, נוגע רק ההחלמה שלנו.

אני לא סתם כותב את זה. מפעם לפעם גם לי יש חשק להשתמש בפורום כאן כדי להוכיח לכולם כמה הדרך בה גדלתי היא הנכונה ואין בלתה, ומפעם לפעם אני גם רואה חברים שעושים את זה (כולם בתמימות ומתוך רצון לעזור). אבל אני יודע שכל התחלה הכי קטנה של הכנסת דברים שלא שייכים להחלמה לתוך הענין, פירושו הרס מוחלט של ההחלמה שלי. כל זמן שאנחנו מוכרים "החלמה נטו" - אני מאמין שיהיו קונים. ברגע שנמכור "החלמה פלוס" - אף אחד לא ירצה לקנות יותר, ובדרך ממילא ההחלמה שלי תבוא לקיצה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: רק החלמה. כל השאר לא נוגע ולא מעניין לפני 11 שנים, 11 חודשים #7412

• גד
  • דירוג זהב
כל הכבוד זלמן!
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: רק החלמה. כל השאר לא נוגע ולא מעניין לפני 11 שנים, 11 חודשים #7413

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
חבל, חשבתי שישלחו כרטיסי טיסה ;-)
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן