ברוכים הבאים, אורח

מה עושים אחרי מעידה??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה עושים אחרי מעידה?? 1369 צפיות

מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73918

• הר סיני
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר חדש
שלום
כבר יותר משבועיים נקי (הכי הרבה מזה כמה חודשים), מרגיש ממש שינוי בתפיסת החיים שלי, התקדמות רצינית בתכנית..
ולא יודע מה קרה.. האמת שאני משקר, אני יודע מה קרה.. תחושה מסויימת בעקבות עניין מסויים שבחסדי ה' הסכמתי לוותר על הרצון לברוח לכיוון התאווה בשבועיים האלה, והיום נפלתי..
הסתכלתי כמה דקות בדברים שאני לא צריך להסתכל.. ואז תפסתי את עצמי והפסקתי..
כרגע מרגיש מאוכזב מעצמי, תחושת כישלון.. לגבי אותם דברים אני מרגיש די גועל לגביהם- איך יכול להיות שנכשלתי מול הגועל נפש הזה...
אז מה עכשיו? תחושת הכישלון תעיף אותי עוד כמה שעות בחזרה לשם, זה ברור.. אז מה להרגיש? שמח? שונא להתעסק בספירת ימים ושטויות כאלה, אבל להתייחס אל זה כנפילה או לא?
לא בדיוק יודע איך להתמודד עכשיו עם כל העניין.. אשמח אם תכוונו אותי למקום שאני צריך להיות בו עכשיו.. תודה

תשובה: מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73946

שלום חבר יקר.

כפי שאתה כותב מעולם לא חווית תקופת נקיות של שבועיים. יש לך כבר קרן אור ותקווה לשינוי והתחלה חדשה. לא נעים ליפול ועוד יותר לא נעים אחרי שאנחנו כבר מכירים את הדרך שיש כדי להפסיק. באופן אישי עברתי את זה כבר כמה פעמים וזה היה ממש לא פשוט. מצד שני יש מקום לאופטימיות כשאתה יודע מהן הסיבות לנפילה. אצלי כל נפילה הביאה עוד תובנה חדשה על מה שיכולתי לעשות ולא עשיתי. הייתי מציע לך שעם כל הכאב תאסוף את עצמך שוב כשתוכל ותנסה לבדוק מה אפשר לעשות יותר טוב.

בהצלחה.

תשובה: מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73965

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אין ספק שמעידות זה עסק רציני ולא פשוט.
דבר אחד אני יכול להגיד לך - לתוכנית יש כללים מאוד נוקשי לגבי מה נחשב נפילה ועל מה צריך לאפש. מה שאומר שכל זמן שלא יצא לך זרע - לא משנה כמה שעות ראית - טכנית, אתה נקי.
אם תקבל את זה שאתה מכור אז בהכרח זה אומר שהיום כנראה שתאונן ותראה פורנו. זה הרי מה שמכורים עושים לא? טוב, ואם זה לא קרה כבר 14 יום, מצבך טוב אמאוד. אבל זה שהיום זה קרה זה כי זה הנורמה. מחר יכול להיות שתחזור לחוסר שפיות הזה שאתה לא נופל. ממש קטע מוזר.
ככל שתחמיר עם עצמך יותר ותתיפס לרגשות הקשים האלו יותר - ככה הדרך שלך לנפילה מהירה יותר.
אומר לך על הספונסר שלי שבתחילת הדרך ראה פורנו ורצה לאפס, והספונסר שלו לא הרשה לו. במבט לאחור הוא אמר לי שאם הוא היה מאפס יכול להיות שזה היה זורק אותו מכל המדרגות, ועכשיו הוא נקי כבר למעלה משנה.

אוהבים אותך,
בהצלחה.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תשובה: מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73970

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלומק'ה, למרות שהתחברתי לרוב הדברים שאתה כותב, אני מאוד לא מסכים עם הענין של נקיות טכנית שנמדדת לפי כמות הזרע. סליחה, אבל בכזאת נקיות אני לא מעוניין.

מה נאמר לחבר שמגיע לכאן בגלל שהוא מכור לצפיה בפורנו בלי אוננות? לפי דבריך נאמר לו שהוא יכול להמשיך לצפות בלי סוף ועוד להצהיר שהוא נקי והכל בסדר.

נכון שהחלק הראשון בהגדרת הנקיות הוא יותר שחור-לבן והשני מצריך יותר כנות ואפילו עזרה מהספונסר, אבל בשורה התחתונה - אני מכור לתאווה, לא לאוננות ולא לפורנו. אם יש לי ניצחון גובר והולך על התאווה - אני במקום הנכון. אם אני ממשיך לצפות בפורנו אז אני לא יכול לומר שיש לי ניצחון גובר והולך על התאווה, ובשורה התחתונה - אני לא נקי.

יחד עם זה, הדברים שאתה כותב לגבי איפוס מהיר מידי, ובעיקר הענין של קבלה עצמית, הם בודאי נכונים וחויתי את זה על בשרי. היתה לי מעידה רצינית אחרי שנה בתכנית, ואם הייתי "מקבל על הראש" מהספונסר ומאפס את הנקיון, אז ככל הנראה לא הייתי ממשיך את הדרך. לכן אני מודה לאלוקים שהספונסר קיבל אותי עם המעידה, ולגבי ספירת הימים הוא פשוט אמר שכעת זה לא נוגע לדון בכך וכשאהיה במצב טוב יותר נוכל לדבר על כך.

ונקודה אחרונה. הנסיון מוכיח שמי שלא חי ניצחון גובה והולך על התאווה ובמקום זה עושה משחקים של צפיתי ולא אוננתי, סופו גם לצפות וגם לאונן. לכן, מצד אחד אם מדובר במעידה חד פעמית אז עדיף לנסות להמשיך הלאה, ולראות בכך רק תמרור אזהרה, אבל מצד שני, הנסיון להמשיך לצורך תאווה בלי לאפס נקיות הוא בדרך כלל חסר סיכוי (וכאמור הוא גם אווילי).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73974

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
מסכים איתך בהחלט סוד. סתם לא היה לי כח להיכנס לנושא של הנקיות הטכנית. ברור שאלה לא חיים וזו לא באמת החלמה - כשמדובר במשהו שהוא לא חד פעמי. כיוונתי את דבריי לאיפוס מהיר מדי - שהיה נראה שעל זה חבירינו כותב: "והיום נפלתי..
הסתכלתי כמה דקות בדברים שאני לא צריך להסתכל.."
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תשובה: מה עושים אחרי מעידה?? לפני 8 שנים, 10 חודשים #73975

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי

אם אתה שואל טכנית מה אתה עושה, אז אתה צריך לשכנע אותך שאתה לא אדם רע
תחשוב למה הנפילה הזו כואבת יותר מהאחרות? כי אתה בתוכנית? יש אנשים שאחרי 3 שנים נפלו...התוכנית עזרה להם למזער נזקים ולא להתרסק כמו שאתה עכשיו חושב שיקרה לך.

כשזה קרה לי בפעמים הראשונות הייתי מאוכזב בצורה קשה ביותר מעצמי, איך יכלתי לעשות את זה עכשיו כשאני במחלקה האונקולוגית, איך יכלתי לפתח את הסרטן שיש לי...
אז זהו שלא, אף חולה סרטן לא מאשים את עצמו בהתפרצות של המחלה כאשר הוא במחלקה, זה קצת מאכזב אבל ממשיכים הלאה, וזה מה שלמדתי אחרי כמה (עשרות) נפילות בתוכנית, לא להתאכזב מעצמי
אני חולה, המחלה מתקיפה, הכדורים אמורים למנוע את זה אבל לפעמים אני מפספס את השעה של הכדורים או לא לוקח אז אין לי מה להתאכזב רק לנסות להיות יותר רציני בלקיחת הכדורים

וככה גם במצבך אחרי כמה חודשים באתר למדתי שהלקאה עצמית רעילה לי לא פחות מפורנו ואננות, אין לי את הפריווילגיה להיות מאוכזב מעצמי

מאחל לך שתצמח מתוך האדמה החרוכה של הנפילה

שיהיה בהחלמה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן