ברוכים הבאים, אורח

נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... 1734 צפיות

נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7383

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני לא רוצה לקום, זהו, לא מסוגל יותר

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7384

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה רואה שאתה לא נביא? אמרת שתיפול ביום רביעי ונפלת ביום שלישי. מה שמראה ש"ידיעת העתידות" שלך לא שייכת למציאות.

חבל.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7385

• arielwriter
  • דירוג זהב
זה סתם שיצאתי אפס ונפלתי ביום שלישי עוד לפני שהגעתי לבית... זה מה שקורה שמכינים דברים מראש,

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7392

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
מה הקשקוש הזה?!
לא רוצה לקום?
שמע, עשרים וחמישה ימים זה מעולה.
אני אף פעם לא הצלחתי לשמור עשרים וחמישה ימים וחוץ מזה אתה נפלת הרבה פחות ממני פה.
אתה רואה אותי מיואש לחלוטין?
אתה לא אפס, אבל אם תתייאש אתה תהיה אחד כזה.
אל תתייאש, אם ה' נותן לנו לקום בבוקר סימן שהוא מאמין בנו (או שיש מישהו שמתפלל עלינו ממש טוב).
בהצלחה מרובה,
אין יאוש (ואני מתכוון לזה)
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7393

• arielwriter
  • דירוג זהב
אין לי כוח יותר להילחם, נמאס לי לשים את כל הכוח בידיעה שבסוף מצפה רק חור שחור שיבלע אותי...

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7395

מבין אותך ומזדהה לגמרי.
מברך אותך שתקופת הייאוש תהיה קצרה ושתרגיש במהרה כוחות לשוב ולקום.
אם זה עוזר אתה יכול להגיד לעצמך: זה לא אני אומר את זה. זה הוא. זה לא אני מרגיש את זה. זה הוא.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7396

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני מקווה זמרי, עודדת אותי איכשהו...
כרגע אני לא נכנסתי למלחמה, אני לא יודע מתי אני יחזור לזה...

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7397

אל תיכנס למלחמה. אל תנסה לעשות תשובה. זה הזמן הכי לא טוב. תן לאבק לשקוע קצת.
אני מצטט ממשהו שכבר צוטט פה בעבר:

בדיוק אני מאזין לוידאו media.binyanshalem.org.il/ViewDetails.aspx?ItemId=2708 שהוזכר בשרשור מקביל, של שיחה של הרב יהושע שפירא. בערך בדקה ה-27 הוא מתחיל לומר את הדברים הבאים (שנשמעים הרבה יותר טוב מפיו):

התמונה באינטרנט היא לא יצר הרע. היא רק הפיתיון. לא הדייג. הדייג שמחזיק את החכה הוא עם ספאדיק וזקן לבן, ושוכן בתוך כל אחד מאתנו. אדם נופל בחטא ברגע של חולשה, הסחת הדעת. הוא יודע שיש לזה פתרון, יש תשובה. אבל מיד אחרי שאנחנו בולעים את הפיתיון מתחילה עבודתו של יצר הרע. התלמיד חכם שבך מתחיל להתנדנד, ופוצח בדברי כיבושין: תראה איזה חטא נורא חטאת, תראה מה כתוב עליו בספרים בקדושים, ובזוהר הקדוש. אתה אבוד! כבר לא תוכל לעולמים להיות דבוק בה'. זה מה שהתורה הקדושה אומרת.
והוא ממשיך להתנדנד: אתה אומר "סלח לנו", והוא בז לך: נו באמת, אתה צריך להיות אמיתי! אתה עומד לפני הקב"ה ומשקר? ככה מתנהגים? ואם נאמר את האמת, הרי אתה יודע שגם מחר אם תהיה באותה סיטואציה תיפול שוב. הרי היינו בסרט הזה כבר כמה וכמה פעמים. כל פעם ביקשת סליחה ושוב נפלת, ואתה יודע מה כתוב על האומר "אחטא ואשוב". אז תפסיק לבלבל ת'מוח, ולפחות אל תהיה שקרן. ככה הוא מכביר עלינו ערימות של דברי תורה ודברי חז"ל מצד האמת והיושר של דבר ה' ביחס למצבנו.
אז מה הפתרון? הוא רק מחכה לשאלה הזו. אם אני אבוד, רשע מרושע, ואין לי שום סיכוי לצאת מזה – אז מה הפתרון? הרי אתה צדיק עם ספאדיק, אתה יודע הכול. התשובה שלו היא: לך בעולם-הבא עדיין אין גיהנום מספיק עמוק. אתה מסכן, גלמוד, ותתייסר לנצח נצחים. הכול מגובה במאמרי חז"ל. אז מה האפשרויות שנותרו לך? כאן הוא פושט את הספאדיק ומתחתיו מתגלה עוד פרוצה מפתה, שמסבירה לך – שם כבר לא יאהבו אותך, שם בין כה וכה אתה אבוד ועוד לא המציאו את העונש שראוי לאחד כמוך, אז לפחות בינתיים, כשאתה כל כך סובל, תיהנה עוד קצת...
ואז ברגע שאתה נופל הוא מיד חובש שוב את הספאדיק, ואומר: אתה רואה, אמרתי לך! עוד פעם נפלת. עוד פעם נכשלת. אין לך שום סיכוי. אתה אבוד לגמרי לגמרי.
העיקר זה לזהות איפה יצה"ר נמצא. איפה השורש. לתומנו אנחנו חושבים שהשורש הוא הנפילה, וההתרחקות מתקווה לקרבת ה' היא הענף, התוצאה. אבל האמת הפוכה: השורש הוא הרצון של יצה"ר להרחיק אותך מה', והענף הוא התמונה הלא צנועה שראיתי באינטרנט.

עד כאן דברי הרב יהושע שפירא. השיחה ממשיכה, ואני ממליץ בחום להאזין לכולה (לא מוכרחים לצפות), אבל זה הקטע שרלבנטי לענייננו.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

טענה אחת בטוח שהיצה"ר לא יכול לטעון כלפיך- לפני 11 שנים, 11 חודשים #7398

שאתה לא מסוגל להיות נקי פחות מ25 יום! הוכחת שכן!
נניח שאני היצה"ר שלך.יש לי בעיה קשה.
נעשה סימולציה:
יצה"ר-אריאל,תיפול,אתה לא מסוגל.
אריאל-מה זאת אומרת לא מסוגל.25 יום הוכחתי שאני מסוגל.יש לי קבלות על זה.
יצה"ר-אבל נפלת אתמול,תמשיך ליפול גם היום.תתיאש.
אריאל-נפלתי אחרי 25 יום לא אחרי יום.נדבר איתך [ח"ו] עוד 24 יום...
בהצלחה יקירי.-

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7401

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
איי עצבנת אותי עכשיו !!!!! 25 ימים !? השיא שלי הוא 8 ימים!! 25 ימים ?! מי חושב על זה בכלל אני מאחל לך שלא תהרהר שתשמח על ה25 ימים שלא תישבר שתחליט שהגיע הזמן שדי הגיע הזמן לעמוד מול כל הטעויות שעשיתי ולהתמודד איתם בפנים !!! אני מדבר לא רק עליך לגבי כולנו בואו נעמוד מול הפחד הזה לא חשוב יצר לא יצר נעמוד מולו ונגיד ת'אמת בפנים !
יש עתיד
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7431

בס״ד

אח שלי,
תבין דבר אחד פשוט- כניעה להתמכרות היא לא חופש, אפילו לא חופש מזוייף וזמני, היא פשוט מאד סבל ארוך ומתמשך, שבזמן הוא מתרחש אתה לא מסוגל לתפקד.
לכניעה מצטרף עוד חבר שהוא לא חופש- המלחמה. המאבק הוא גם לא חופש, הוא לא משאיר לך שום אופציה להמשיך בסדר יום שלך.
הרעיון הוא פשוט לא להלחם ולא להכנע (להתמכרות), אבל כן להכנע לקודשא בריך הוא, לומר לו שאני לא מסוגל להילחם, אני כבר נלחמתי כל כך הרבה פעמים ולא מסוגל להמשיך כך ״טאטע!!!! תחליף אותי במלחמה, מה שרצית כשהבאת אותי לפה זה להכיר בגדולתך, בטוב שאתה תמיד מביא לי, אז זהו- הבנתי את זה, ועכשיו תורך לעזור לי״.
דבר נוסף שיכול לעזור במצב כזה הוא ״רק להיום״, פשוט תוותר על המבט הזה וזהו, אל תעצור את העניים שלך לגמרי, אל תילחם בהם, תכנע לנינוחות הזאת של ״לא הסתכלתי״. פשוט רק הפעם, רק להיום. ככה נלחמים בנינוחות, לא צריך שום כוח או חשק.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: נפלתי אחרי 25 יום... אין בי רצון לקום... לפני 11 שנים, 11 חודשים #7441

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אני נופל לאחרונה לצערי הרב מידי יום ואתה אומר לי עשרים וחמישה ימים?!
תשמח! הצלחת עשרים וחמישה ימים.
אתה פה פחות זמן ממני והשיא שלי זה ארבע עשרה ימים.
עשה טובה, אל תתייאש.
בהצלחה מרובה,
איו יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן