ברוכים הבאים, אורח

מה ביקשתי ומה קיבלתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה ביקשתי ומה קיבלתי 1012 צפיות

מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 8 שנים, 10 חודשים #73521

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שמעתי משפט יפה מאישה שעברה הרבה התמודדויות קשות בחיים. היא אמרה ככה: ביקשתי מאלוקים סבלנות, והוא נתן לי תור בבנק...

זה תפס אותי כי הבנתי שהרבה פעמים זה בעצם מה שקורה, שכאשר אני מבקש מאלוקים משהו, הוא יכול לתת לי את המענה בצורה של אתגר שבאמצעותו אוכל לממש את המתנה אותה ביקשתי. התור בבנק היה בדיוק מה שהיא ביקשה, למרות שזה היה נראה הפוך. אם היא היתה מקבלת סתם ככה מנה של סבלנות בלי שום אפשרות לממש אותה, איזו משמעות היתה לכך? התור בבנק, למרות שנראה כאילו הוא בדיוק ההיפך ממה שהיא ביקשה, הוא למעשה התשובה האמיתית. היא לא ביקשה חיים בלי צורך להיות סבלני אלא ביקשה סבלנות - ואלוקים נתן לה את האתגר המדוייק לו היא היתה זקוקה.

הבעיה היא כמובן שהרבה פעמים, או אולי אפילו ברוב הפעמים, אני פשוט לא מבין את מה שאלוקים רוצה ממני. אלוקים מדבר אליי - בזה אין ספק, אבל יתכן שאני לא מקשיב או לא מבין. זה כמו הרדיו שפועל תמיד, אבל לפעמים אני פשוט לא מכוון לתחנה הנכונה, ולכן שומע רק רעש סטטי במקום את החדשות, או לחילופין מכוון לתחנה בערבית, אז ברור שאני לא מבין מה אומרים לי. אני צריך להיות מכוון לתחנה הנכונה ולהקשיב. הדברים נאמרים - התפקיד שלי הוא להקשיב להם.

אז אלוקים עונה לבקשות שלי, לעתים באופן שאני רואה כתשובה "חיובית" ולעתים באופן שנראה לי כתשובה "שלילית" אבל למעשה גם זאת אפשרות עבורי לגדול. בתקופה האחרונה הבקשות המשמעותיות שלי נענו באתגרים מאוד לא פשוטים. בימים אלו, כאשר התשובה היא באמצעות אתגר, אני נוטה לרקוע ברגליים ולצעוק כמו ילד קטן, וכאן בדיוק נכנס לתמונה הספונסר. בפעמים אלו אני צריך להכריח את עצמי להרים את הטלפון לספונסר, וגם אחר כך להכריח את עצמי לנשוך את השפתיים ולשתוק. הראש החולה שלי מספר לי שעדיף לא להתקשר בכלל, ואם כבר להתקשר אז לומר לו מפורש שאני לא מעוניין שיגיד לי מה לעשות ורק שיקשיב לי ויגיב באמפתיה, אבל אני משתדל לעשות את ההיפך, להתקשר ולהקשיב, למרות שהאגו שלי צורח שמה שאני עושה הוא אסון עבורי.

הסיבה בגללה אני מתקשר היא פשוטה מאוד, כיון שאני צריך מישהו קצת פחות סובייקטיבי ממני, מישהו שיכול לעשות דבר מאוד פשוט: להחזיק מולי מראה. זה הכל. הוא לא צריך להיות מושלם וחכם, יפה וגבוה, בלודיני עם עיניים כחולות, וגם לא בעל תואר שני במדעי החברה. יש בגדול רק דרישה אחת עבורי במצב הזה: שהוא לא יהיה אני. כאשר התחלתי לעבוד עם ספונסר הוא אמר לי שבתקופה הקרובה, בכל פעם שקשה לי אני חייב לדבר איתו או עם המזכירה שלו. הכוונה היתה כמובן למזכירה האלקטרונית... הרעיון הוא פשוט (כמו תמיד), אני צריך לצאת מעצמי ולעשות את הפעולה של בקשת עזרה, בין אם הוא עונה ובין אם הוא לא. עצם הפעולה הזאת מפנה את האגו הצידה ונותנת מקום לאלוקים.

אז ביקשתי זוגיות, חיבור ואהבה, וקיבלתי חוסר תקשורת, קשיים וניתוק. רק להיום אני מבין שזהו רצונו של אלוקים, ואני מאמין שגם מכאן אני יכול לגדול. יתכן שבהמשך אלוקים יחליט לתת לי תשובה אחרת שאינה אתגר - ויתכן שלא. הוא לא עובד אצלי, אני זה שאמור לעבוד אצלו. אם יתן לי תשובה חיובית - אודה לו על כך, ואם יחליט שהתפקיד שלי הוא לעמוד באתגר - אשתדל לעשות כמיטב יכולתי. רק להיום - התאווה איננה אחת האופציות להתמודדות עם המצב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 8 שנים, 10 חודשים #73538

תודה,

ב"ה ובאסירות תודה, קיבלתי משפחה אישה וילדים, האתגר פשוט גדול עלי, מתפלל לקבל כח לעמוד באתגר.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 8 שנים, 10 חודשים #73540

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה סוד.
אני מאוד במקום הזה בתקופה האחרונה. אני חווה הרבה התקדמות שבאה דווקא מהמקומות הקשים. למדתי להסתכל על הדברים ולחשוב "איך אני אמור לגדול מזה?!"
אבל עדיין ללא ספק זהו מקום מורכב מאוד, ולוקח לי הרבה זמן עד שאני לומד למנף את הקשיים שלי ולהבין שזו מתנת אלוקים. אני מאמין שזה משהו שאני יצטרך לעבוד עליו כל החיים.
המעניין הוא ששמתי לב שהרבה דברים שבאמת באו בהתחלה מהמקום הקשה של "התור בבנק" הפכו להיות לאט לאט הרבה יותר נעימים וטובים ובאים הרבה יותר בקלות.
בספר הגדול כתוב שאם אנחנו יושבים ומחכים שאלוקים יעשה בשבילינו את העבודה, זה לא יקרה. אנחנו צריכים לקום ולעשות ואלוקים כבר ידאג לתוצאות טובות. אז כנראה שזו הדרך כאן בעולם בשביל לקבל משהו צריך קצת להתאמץ. אבל בסוף זה שווה. אוהו שווה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 6 שנים, 8 חודשים #105927

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אני ביקשתי מאלקים להתחתן כדי "להסתדר" עם בעיית האוננות שלי.
והוא שלח לי אחת שנגעלת מהמחשבה על מין, לא נוטה לפנטז ומלאה בגבולות וקווים אדומים בנוגע לעניינים מיניים.
לקח לי 17 שנה כדי להבין שזה בעצם מה שביקשתי...

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 6 שנים, 8 חודשים #105929

• מתאמץ
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש

סוד היקר. 
נראה לי שזה כל העבודה של הכניעה לקבל את רצון האלוקים 'לא כמו שאני מבין אותו'-את הרצון, כי זה מה שבונה את הכניעה וכפועל יוצא את ההחלמה, 
כלומר זה החיבור האבסולוטי עם אלוקים שכל מה שקורא זה מתנות קטנות יומיומיות שהוא שולח לי.
אהבתי והתחברתי תודה.

תגובה: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 6 שנים, 8 חודשים #105933

סוד היקר, אני כל כל שמח שהקפיצו את הפוסט הזה. כל כך התחברתי והתרגשתי

תודה

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מה ביקשתי ומה קיבלתי לפני 2 שנים, 8 חודשים #137887

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אז בתור אחד שחווה אהבה נכזבת אני מאד מזדהה עם הפוסט הנפלא הזה...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן