ברוכים הבאים, אורח

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" 2641 צפיות

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72759

לפני כשנתיים וחצי ביום רביעי כ"ז במנחם-אב ה'תשע"ב קרה דבר מאד טוב אצלי, ולא נראה לי שצריך לומר מה כי זה ברור, אבל בכל זאת אומר שאז נתוודעתי לאתר הנפלא הזה ומיד נרשמתי לאתר וקראתי לעצמי "אלף בית".
עברו יומיים שחרשתי את הפורום ואז כתבתי את הודעתי הראשונה. כאן או כאן
אבל עדיין מעולם לא הצלחתי להתחבר לתוכנית לצערי.

- - - - - - - - - - -

לאחר זמן כשהרגשתי שאני לאט לאט שוכח מהפורום וכל העניין, החלטתי לחזור ולהתחיל שוב מחדש, והגעתי לכאן שוב ושיניתי את שמי ל"מתחיל שוב", התחלתי לעלות לקבוצות טלפוניות, והדפסתי לי בדפוס את הספר הגדול והספר הלבן וכו' והתחלתי לקרוא בספרות. אבל גם זה לאט לאט התמעט ושוב מצאתי את עצמי מחוץ לכל העניין.

אבל מעולם ההתמכרות שלי לא נתנה לי מנוח.

ובתקופה הזו היו לי נפילות קשות מאד ובתדירויות גדולות, וקניתי לעצמי סמרטפון וככה היה לי מקור לחומר בלי צורך ללכת לחנות ולהתפדח. אבל ב"ה אני חייב לומר שכל פעם שפתחתי לי איזה סרטון פורנו הרגשתי שאני הולך להקיא, וזה הלך שהייתי מתחבר ל - Wi-Fi ומוריד לי הרבה סרטים ושאר מרעין בישין, ואז כשבאתי להשתמש, על הרגע הראשון נגעלתי ומחקתי את כל החומר שעמלתי עליו הרבה זמן להוריד. ואז הפסקתי להוריד כאלה חומרים, והשתמשתי בסמרטפון רק למייל,  והייתי קורא את המייל היומי של "שמור עיניך", עד ששוב פעם רציתי פורנו וכו', כך היה כמה פעמים, עד שב"ה נגמלתי מהסמרטפון. וב"ה כבר חצי שנה שלא ראיתי בכלל פורנו, ולא שאר תמונות ומרעין בישין. כך שמהבחינה הזו אני מחזיק מעמד.

- - - - - - - - - - -

לסיכום אומר, שפורנו לא ראיתי הרבה, אבל זה הכניס לי מלא פנטזיות ומחשבות וזה בעיקר מה שגרם לי לאוננות קשה בשלוש השנים האחרונות שזה בעצם עיקר השנים של ההתמכרות שלי. וזה בעיקר הדבר שאני מתמודד איתו. כמובן שאני מחפש מראות ברחובות וכו', אבל מעולם זה לא גרם לי לאונן, עד שהפורנו הכניס לי לראש פנטזיות, ואכן כיום כל מראה יכול לגרום לי לאוננות.

- - - - - - - - - - -

אבל עדיין כל הזמן הרגשתי קושי להתחבר לתכנית, ואפילו את מסע ה  - 90 יום לא הצלחתי בקושי להתחיל, החזקתי מעמד יום יומיים וזהו, פעם אחת בודדת הצלחתי להיות נקי 11 יום, אבל בכלל לא בטוח שבאמת זה היה נקרא ימים נקיים כי עשיתי הכל הכל חוץ מהדבר הסופי.

והסיבה שהיה קשה לי להתחבר לכל העניין, זה בגלל שלא שיתפתי אף אחד, ובעצם היתה לי התמודדות עם עצמי בלבד על דבר כל כך קשה, וזה ממש לא אפשרי.

וכעת בחודש ה"גאולה" וימי חג ה"חירות" קרה אצלי משהו טוב. לאחר כמה חודשים קשים בסוף החורף האחרון שלמרות שהייתי נקי מפורנו וכו', אבל מחשבות היו לי מכאן ועד להודעה חדשה, דברים שלא היו לי מעולם קרו לי החודשים האחרונים, וזה קרה מחמת צירוף קשיים מכל הכיוונים, שגרמו לי להגיע למקומות רחוקים במחשבותיי, וב"ה במעשים לא הגעתי לשום מקום אחר, תמיד השימוש שלי בתאווה נשאר ביני לבין עצמי.

הרי כתבתי שהבעייה שלי היתה חוסר יכולת ההתמודדות לבד עם עצמי, אז קיבלתי כוחות משמיים והתחלתי לשתף חברים, ואז התחלתי להרגיש מחובר יותר להתמודדות, ומחובר למשפחה החדשה שלי, משפחת "שמור עיניך", ואני נורא מתרגש כשאני כותב מילים אלו, שב"ה לאחר כמה שנים שאני משוטט אני סוף סוף מרגיש בזכות החברים היקרים שלי, ש"משהו חדש מתחיל".

והתוצאה הראשונית כבר נראית בשטח, ואתם מוזמנים להיכנס לאתר באנגלית ולחפש אותי בטבלת ה  - 90 יום.

- - - - - - - - - - -

אם כבר הזכרתי את ימי בואי כאן לפורום, אומר שבהתחלה זה היה אצלי חידוש גדול שיש כ"כ הרבה אנשים שכולנו נמצאים בהתמודדות הזו, בלי הבדלי דת, יש כאן מכל המגזרים, כי זה לא קשור לשום מגזר.
ובהתחלה כשלא הבנתי עדיין את משמעות ההתמכרות לא הבנתי איך אנשים באים ועוסקים בכאלה דברים ומקימים אתר ומערכת שלימה של פעילות עניפה מאד, ולא מסתירים את עצמם מאחורי שם כזה או אחר, כי זה היה נראה לי בהתחלה בזוי להתעסק בנושא הזה, כי אני התייחסתי לזה בהתחלה רק בתור עבירה וחשבתי על עצמי שאני איזה פושע ורשע, ועדיין לא הבנתי שזה לא במישור של דת.

אבל עכ"פ אי אפשר שלא להביא ביחס למחשבה הזו שלי את הגמ' בברכות (ד א ):

"לדוד שמרה נפשי כי חסיד אני לוי ורבי יצחק, חד אמר כך אמר דוד לפני הקדוש ברוך הוא רבונו של עולם לא חסיד אני שכל מלכי מזרח ומערב יושבים אגודות אגודות בכבודם ואני ידי מלוכלכות בדם ובשפיר ובשליא כדי לטהר אשה לבעלה".

אין צורך להוסיף כלום.

- - - - - - - - - - -

אשריכם כל העוסקים במלאכת הקודש האדירה הזו בגלוי ובסתר לפני הקלעים ומאחורי הקלעים, ואשריכם כל החברים כאן המסייעים בשמחה אחד לשני, אשריכם המשפחה שלי, המשפחה הגדולה בעולם משפחת "שמור עיניך".

ובעניין זה אוסיף שבשבוע האחרון היה לי קושי גדול מאד מאד שהייתי צריך להתמודד איתו ולא יכולתי לעשות זאת מעל גבי הפורום, אבל האחים היקרים שלי במשפחה הזו שמפעילים את כל הפעילות האדירה ולא אכנס לשמות, עזרו לי מאד ועוזרים לי מאד בעניין הזה, וזה ממש נותן לי תחושה של משפחה אחת גדולה.

אני מצטער שאני מסיים כאן את הודעתי, אני לא מצליח להמשיך לכתוב, דמעות מציפות את עיניי ואני בקושי רואה את המסך שמולי.
החותם באהבה ובתפילה שכעת אני "מתחיל שוב" - ולא עוזב יותר לעולם את המשפחה

אחיכם
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72762

אוהבים אותך.

אכן משפחה.

חיבוק

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72769

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מילה במילה התחברתי,
אתה איתנו כבר המון זמן אני מאמין שהגיע זמן גאולתך,
פעולות ופעולות ובעז"ה תצליח.
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72782

אוהב אותך אח יקר שלי,
אוהב אותך,
בלי לדעת מי אתה,
בלי לדעת איך אתה נראה,
בלי לדעת להיכן אתה משתייך,
בלי לדעת איפה אתה גר,
בלי לדעת  כ-ל-ו-ם,,
יש לנו משהוא פנימי, פנימי מאוד, כמעט רוחני, שמחבר בינינו כולנו יחד בקשר כ"כ חזק.

תודה על הרגשות הכל כך נפלאים שהעלית בליבי.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72794

איזה מרגש לקרוא את מה כתבת, קשה שלא להתחבר לשיתוף שהגיע מהלב, מעומק הלב ובהמשך גם נכנס אל הלב.
  אני כל כך שמח  על הרגע הראשון שנכנסת לאתר, במקום לחפש בחוץ אחר  סיפוק הרגש הבא... טוב שהצטרפת למשפחת שמור עיניך  וטוב( מאוד אפילו) שמצאת את האומץ לשתף ולהישאר באתר, כנגד כל הקשיים.

הלוואי שהיה לי חצי מהכוח שיש לך

ותודה על החיזוק, חבר יקר
צופה לך גדולות בע"ה ובפרט בגלל כוח הרצון הענק שלך
בהצלחה,

לא מתייאש
אסירות תודה על הרגעים הנקיים בחסדיו.

הערה-כל מה שאני כותב כאן זה ממה שעבר עליי ולא מחוות דעת מיקצועית.

בהחלמה

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72796

"וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה,
הקב"ה ישלם שכרם ויסיר מהם כל מחלה,
וירפא לכל גופם ויסלח לכל עוונם,
וישלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידיהם עם כל ישראל אחיהם ונאמר אמן".

כשניגשתי השבת על יד הבימה לתפילת מוסף, בשביל לקיים "כבד אתה ה' מגרונך" והגעתי למילים האלה, התרגשות רבה נשמעה בקולי, כי הפעם לא חשבתי על גבאי בית הכנסת ולא על גבאי קופת הצדקה השכונתית ולא על מסדר הספסלים ולא על מסדר הספרים.

הפעם כיוונתי על המשפחה שלי המשפחה הגדולה הזו, ובפרט אחרי שקראתי לפני שבת את התגובות החמות שכתבו לי כאן אחיי היקרים, לא הצלחתי לעמוד בזה ורעד עבר בקולי בזמן התפילה.

אחים יקרים שלי תודה רבה לכם,
אתם מחממים לי את הלב נורא,
ומחזקים אותי הרבה,
ובעז"ה בל"נ כבר השבוע תשמעו אותי, ואולי גם תפגשו אותי.

להתראות לכולכם
ובהצלחה
אחיכם אוהבכם
"מתחיל שוב"

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 9 שנים #72824

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
מתפלל שה' שכיוון אליך את התקלה ההיא, וכיוון אותך לכאן, יתן לך את הנכונות להמשיך ולהתקדם, ולהיות מסוגל לתת ולא רק לקבל...

גאה שאתה חלק מהמשפחה הזו, ושאתה איתי בדרך
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 8 שנים, 11 חודשים #73271

כשנולד תינוק חדש במשפחה לוקח לו זמן להתפתח,
בהתחלה הוא לא מבין כלום,
לאט לאט הוא מתחיל להבין משהו בחיים,
אח"כ לאט לאט הוא מתחיל לנוע ולזחול,
עד שהוא כבר גודל יותר,
ואז הוא מתחיל לדבר,
ואח"כ הוא גם מתחיל ללכת.

אני התחלתי (אתמול) לדבר וללכת בגיל קצת מאוחר,
אבל ב"ה התחלתי ובעז"ה לעולם לא אעזוב.

בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 8 שנים, 11 חודשים #73276

תגובה: המשפחה שלנו - משפחת לפני 8 שנים, 4 חודשים #79976

שלום חברים יקרים ואהובים,

הכינוי שלי כאן הוא "מתחיל שוב" ואני מכור לתאווה.

השבוע דיברתי עם חבר מהתוכנית ונזכרתי בפוסט הזה שכתבתי, ורציתי להגיב עליו.

אם כתבתי את מה שכתבתי כאן, באותו זמן כשהיו לי תחת ידי מספרי טלפון בודדים של חברים מהתוכנית ועדיין לא הייתי אז בקבוצות החיות, כל שכן היום כשאני באסירות תודה מחזיק תחת ידי כ-250 מספרים של חברים ואני משתתף בקבוצות החיות, ואני רואה כמה החברים עוזרים לחברים בכל עת ובכל שעה. וכל פעם מחדש אני מתרגש מהאהבה האמיתית בין החברים והעזרה אחד לשני בכל שעות היממה בצורה מדהימה, וזה לא ברור מאליו, ואני אסיר תודה לאלוקים על הדבר הזה.

ופשוט מיום ליום כיף לי יותר ויותר להיות במשפחה הנפלאה הזו.

ובעניין הזה אני רוצה לשתף שאתמול הייתי באירוע עם חברים מהישיבה, והרגשתי שבקבוצות אני מרגיש יותר משוייך מאשר שמה, אכן אני אסיר תודה שמיום ליום הקשר שלי עם החברים בישיבה משתפר, אבל אני מצליח להתחבר עם אנשים מבחוץ רק בעקבות האהבה שאני מקבל כאן בקבוצות החיות.

מתפלל לאלוקים לצמוח עוד ועוד, ואני מתפלל לאלוקים לעוד יום נקי, בתפילה שכולנו נמצא את הדרך לנקיות.

אוהב אותכם וצריך אותכם
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

תגובה: בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 7 שנים, 12 חודשים #87394

אבי גולן כתב on 17 אפר' 2015 11:41:
מילה במילה התחברתי,
אתה איתנו כבר המון זמן אני מאמין שהגיע זמן גאולתך,
פעולות ופעולות ובעז"ה תצליח.
אוהבים.

אכן הגיע זמן גאולתי.
בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל.

תודה לאלוקים שאתה איתי בדרך, אתה נותן לי המון.

www.gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/73872-%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C-%D7%A9%D7%95%D7%91---%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%93-%D7%9C%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D?limit=15&start=45#87227

תגובה: בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 3 שנים, 11 חודשים #122362

מתחיל שוב כתב on 01 מאי 2015 11:54:
בהתחלה הוא לא מבין כלום,
עד שהוא כבר גודל יותר,
ואז הוא מתחיל לדבר,
ואח"כ הוא גם מתחיל ללכת.

מקפיץ.
היה זה היום לפני 5 שנים, שבו הלכתי לקבוצה הראשונה של "שמור עיניך".

אני אסיר תודה לך אבא אוהב שבשמים על כל הניסים והנפלאות שאתה עושה איתי, ועל הדרך הנפלאה והנהדרת שאני זוכה לה היום, ועל הדרך בה הגעתי לתוכנית בצורה נפלאה.

"אם יהיו כל הימים דיו, ואגמים קולמוסים, ושמים יריעות וכל בני אדם לבלרין, אין מספיקים לכתוב את כל הניסים והנפלאות".

(ע"פ שבת יא.)

תגובה: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 3 שנים, 10 חודשים #123038

• Onhorseback
  • דירוג כסף

מרגש לקרוא את המסע וההודעה שלך .
חזק ואמץ . 
​מקווה שאלמד מדרכיך להצטרף למשפחה הנפלאה והתומכת פה .

תגובה: בעניין: המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142503

מתחיל שוב כתב on 01 מאי 2015 11:54:
בהתחלה הוא לא מבין כלום,
עד שהוא כבר גודל יותר,
ואז הוא מתחיל לדבר,
ואח"כ הוא גם מתחיל ללכת.

מקפיץ.
היה זה היום לפני 7 שנים. אחה"צ נסעתי לב"ב להיפגש עם החבר היקר שהיה הספונסר הראשון שלי במשך כמה שבועות, ותיקשרנו רק דרך הטלפון, עד שנסעתי להיפגש איתו. ובסיום הפגישה הוא הודיע לי שנפתחת היום קבוצה חדשה של שמור עיניך ליד מקום מגוריי, ומיד חזרתי לירושלים ונסעתי לקבוצה.
אסירות תודה ענקית לאלוקים על התוכנית הנפלאה של הצעדים, על המתנות הנפלאות שהוא נותן לי, על היכולת להיות משוחרר מהתאווה ולא עבד לתאווה, להיות משוחרר מהפגמי אופי ולא עבד לפגמי אופי.
ותודה לכם חברים יקרים שאתם איתי בדרך

אוהב אתכם וצריך אתכם

נ.ב. אסירות תודה על נקיון של "2600" ימים "רק להיום".

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.11 שניות

Are you sure?

כן