ברוכים הבאים, אורח

שיטה בדוקה לשמירת הברית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיטה בדוקה לשמירת הברית 1415 צפיות

שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 10 חודשים #7282

• Stoppp
  • חבר חדש
  • השם זכני שכשם שאני כרוך לתאווה,כך אהיה כרוך אליך
קיבלתי על עצמי לפני כל פגם ברית לראות הרצאה בשם ״צניעות״ או הרצאה על פגם הברית . את ההרצאות מרצה הרב יוסף מוגרבי, מעולם לא יצא שרציתי לפגום והלכתי לראות הרצאה ולאחר מכן החלטתי שאני ממשיך. למעשה ירד לי הרצון לפגום אחרי 4 דקות.www.tora1.com/rshimat_rabanim/yosef-mugrabi.htm באתר הזה תורידו בשיעורי מוסר של הרב את השיעור בנושא צניעות ועוד.  
" וּמשֶׁה נִגַּשׁ אֶל הָעֲרָפֶל אֲשֶׁר שָׁם הָאלקים.. "
"מִי שֶׁהוּא בַּר דַּעַת יָכוֹל לִמְצוא אֶת הַשֵּׁם יִתְבָּרַך בְּתוֹך הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן כִּי בֶּאֱמֶת אֵין שׁוּם מְנִיעָה בָּעוֹלָם כְּלָל כִּי בְּתֹקֶף הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן נִסְתָּר הַשֵּׁם יִתְבָּרַך"

בעניין: שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 10 חודשים #7296

אחי, שמירת הברית איננה בהכרח יציאה מההתמכרות. אדם יכול להישאר מכור וגם לשמור על הברית.
פנטזיות חולניות, מחשבות אירוטיות אינם בהכרח דבר שיביא לפגם הברית במובן של הוצאת זרע לבטלה.
לכן, ההרצאות שאתה מביא יכולות  אולי לעורר פחד מכך ש"וואי וואי איזה עונש תקבל אם לא תשמור על הצניעות" וכו'.
או במישור המחשבתי הסברתי, שבאמת שמירה על הברית תועיל לנו בהרבה דברים החיוניים לחיינו.
זה אולי יכול לעזור לאדם שהוא לא מכור אלא לאדם שעומד בפתח ועלול להחליק.
אדם מכור צריך את המינון הנכון, את הצעדים הנכונים, על מנת להחלים ולצאת ממחלתו, כמובן בכוחות עצמו ובעזרה מבורא עולם.

תודה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 10 חודשים #7319

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף
האמת, משוש צודק, כי למשל אני כבר כמעט חודש וחצי נקי במובן שלא הוצאתי ז"ל, אבל המחשבות המטורפות של מה הייתי עושה לאשתי.... לא נגמרו.
בקיצור הפנטזיות החולניות לא נגמרו והם מתאדים באיטיות איומה.

בעניין: שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 9 חודשים #9827

צריכים להרים את הכפפה ולאמר, הדיסק שלנו נשרט, ואין לנו כלים לתקנו, אנא החליפו לנו אותו בדיסק חדש!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 9 חודשים #9838

שורש הבעיה, לדעתי, הוא הסרטים והדמיונות שאכלנו לתאבון במרוצת השנים, ובמקומם עלינו להכניס מחשבות זכות וטהורות.
המחשבות הם החלק הגדול והמשמעותי שמשפיע לנו על ההתמכרות... כי הרי, כך בדיוק התמכרנו.

בעניין: שיטה בדוקה לשמירת הברית לפני 11 שנים, 9 חודשים #9858

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי תודה רבה על הסרט
אבל הערה קטנה כאנחנו נמצאים ב''היי'' אנחנו לצערי כ"כ עסוק בתאווה שלפעמים אין לנו כח לראות את הסרט ואנחנו פשוט נופל
אבל תודה אחי ובהצלחה לכולנו חבר'ה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן