ברוכים הבאים, אורח

השיטה הזאת לא יכולה לעבוד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: השיטה הזאת לא יכולה לעבוד 3111 צפיות

בעניין: השיטה הזאת לא יכולה לעבוד לפני 11 שנים, 11 חודשים #7300

• Nitsan
  • חבר קבוע
רבותיי ,לדעתי ,צריך להדבק בתורה שלנו ולא בפרופסורים וסליחה אם פגעתי במישהו ,ואצלנו חכמים אומרים שאין דבר העומד בפני הרצון ,אם רוצים להשתנות אז אפשר הכל תלוי ברצון ובמה שאדם מכניס לראש שלו ,אני ראיתי סרט על אחד שהתרסק עם המטוס שלו ולא היה יכול להוזיז כלום בגוף שלו הוא ריסק שתי חוליותבצוואר ,הלכה לו הסרעפת  והואלא  יכללנשום בכוחות עצמו ,הרופאים לא נתנו לא סיכוי לקום מהמיטה ,אמרו שהוא יהיה צמח ,אבל הוא אמר שהוא הכניס לראש שלו שהוא יוצא משם על שתי הרגליים שלו וככה היה אחרי חודש ניתקו אותו ממכונת הנשמה ואחרי שמונה חודשים הוא יצא מבית החולים כשהוא הולך על שתי רגליו ! וזה מה שאמר הרבי מלובביטש זצ"ל תחשוב טוב יהיה טוב ,וזהו עםאמונה ורצון הכל יכול להשתנות אפשר לראות את הסרט -"הסוד"  שם מסבירים היטב על כוח הרצון ,בקיצור צריך לראות את הכל באופן חיובי בחיים ,ומימילא הכל יהיה חיובי
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: השיטה הזאת לא יכולה לעבוד לפני 11 שנים, 11 חודשים #7302

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ל"אחד מסיירת מובחרת",

ראשית כל, אחזור שוב על מה שכתבתי עשרות או אולי מאות פעמים: כל מה שאני כותב זה רק ממה שאני מכיר את עצמי ואני לא אומר לאף אחד מה נכון אצלו. אני כותב מה נכון אצלי, ובפירוש יכול להיות שמה שנכון אצלי - זה טעות גמורה אצל השני.

למרות שכתבתי את זה עשרות פעמים, אחזור על זה שוב ושוב כדי שלא יהיה מצב שמישהו יכתוב שאני "אורים ותומים". אני לא. אני אדם אחד וכותב רק מהנסיון שלי.

לעצם הענין. אני בפירוש לא מנסה לחזק את עצמי ולכן חוזר שוב ושוב על הענין שאני מכור ושאני לא הולך לצאת מזה. הבנת מדוייק לגמרי. ישנם כאן חברים רבים שעובדים בדיוק בשיטה הזאת וכולם יספרו לך את אותו דבר: אנחנו לא מנסים להיות חזקים. הייתי חזק הרבה תקופות בחיים שלי ותמיד זה נגמר רע, ולכן הפסקתי את זה ואני חלש. כן, אני מכור ואני לא חושב שאי פעם אצא מזה. ודווקא ההבנה הזאת עוזרת לי להחלים.

לגבי השאלה האם המוח חוזר לקדמותו או לא - כפי שציינו לפניי, יש בזה כמה שיטות בעולם המדע היום וזה לא נוגע כעת. לפי "הספר הגדול" התמכרות היא כמו אדם של"ע איבד רגל, ולעולם הוא לא יחזור להיות כמו שהיה קודם לכן. גם אם מבחינה טכנית זה לא נכון, עדיין דרך החשיבה הזאת עבורי היא הצלה כי אז אני אף פעם לא נופל לשאננות וממשיך כל החיים בעבודה על עצמי.

וזה מחזיר אותי לענין שלפי שיטת הצעדים אדם לא יוצא מהתמכרות. נקודה. אדם נשאר מכור כל החיים, אבל בפועל הוא מצליח לחיות חיים בריאים ושלווים בלי שום נפילות ואפילו רצון לנפילות. זה כמו אדם שאלרגי לבוטנים אז הוא פשוט לא אוכל במבה כל החיים, אבל זה לא אומר שהאלרגיה עברה.

אגב, גד, מעולם לא טענתי שהדרך היחידה לצאת מההתמכרות היא קבוצת תמיכה. אם כתבתי דבר כזה - אני מוסר מודעה שזאת טעות גמורה. אין לי ספק שיש אנשים שיכולים לצאת מההתמכרות בכל מיני שיטות. אני אומר שאני לא יכול לצאת מההתמכרות בכח הרצון, ושניסיתי את זה מליון פעם וזה תמיד נכשל.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: השיטה הזאת לא יכולה לעבוד לפני 11 שנים, 11 חודשים #7307

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
חברים יקרים,

רציתי רק להוסיף משהו על דברי זלמן( וזלמן - תקן אותי אם אני טועה):
לפי דעתי ההחלמה השלימה תיקח ממני את הרצון או המשיכה לראות מראות אסורים, לחשוב מחשבות אסורות  או לעשות מעשים אסורים !!!
וזו בעצם ההתמכרות שאנו סובלים ממנה כיום !!!

אך, מצד שני למרות שלא תהיה לי משיכה או רצון ליפול, אני חייב להמשיך "לדווש" = לעבוד על 12 הצעדים, אחרת אני שוב אפול !!!

בהצלחה לכולנו

שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן