ברוכים הבאים, אורח

הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני 921 צפיות

הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 9 שנים, 1 חודש #70732

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אחד הדברים שנדפקו אצלי מההתחלה היה המבט על אישה - כל אישה. אני יכול להאשים את כל העולם, אבל בשורה התחתונה זה לא משנה למה זה קרה, משנה שככה אני. אצלי אישה לא היתה אף פעם בן אדם כמוני, היא היתה רק אובייקט מיני. לא הכרתי אף פעם משהו אחר, וזה אומר שכאשר אני רואה אישה הדבר הראשון שעולה אצלי בראש הוא תאווה, וחובת ההוכחה עליה, להוכיח לי שבעצם יתכן שהיא אדם עם עולם רגיל.

נס גדול עשה לי אלוקים שלא התחתנתי עם אשתי על הבסיס הזה, וזכיתי לחסד שאיפשר לי לראות אותה כבן אדם ולהחליט להתחתן איתה ממקום של חיבור. למרבה הצער, הנס הזה לא החזיק מעמד אחר כך, ועד שהגעתי להחלמה היחסים בינינו סבלו הרבה מהגישה המעוותת שלי שמערבבת נשים ותאווה והופכת את שני הדברים השונים כל כך, למושג אחד מעורפל ומסוכן.

אבל גם כשהגעתי להחלמה והפסקתי את הפעילות הכפייתית שלי, זה עדיין לא סידר לי את הראש, והמשכתי לראות בכל אישה סמל למין, וכאשר אני בגישה כזאת, כל מבט, כל מפגש קצרצר וכל מחשבה הופכת למשימה לא פשוטה של כניעה מול הטריגר החדש שמולו אני עומד.

ניסיתי לא להסתכל, ניסיתי להיכנע, וניסיתי לעשות את כל שאר הפעולות שאני מכיר מהקבוצות ומהספונסר אבל זה עדיין נותר התמודדות מאוד מאוד לא פשוטה עבורי. קראתי בספר הלבן על פעולה אחת נוספת, אבל היא היתה נראית לי הזויה והיא נגדה את כל מה שגדלתי עליו, אז העדפתי שלא לעשות את זה. המדובר הוא בתפילה עבור מושא התאווה עצמו. לא יכולתי להתחבר לזה בשום פנים ואופן, ולא הבנתי איך התפילה שלי עבור הבחורה עם המיני תעזור לי להפסיק את המחשבות האובססיביות שלי עליה.

בסוף לא נותרה לי ברירה. ידעתי שאני חייב לנסות כל דרך אפשרית, או שאחזור לשימוש. הרגשתי התנגדות פנימית לעשות את זה, אבל עשיתי את זה בכל זאת והתפללתי עבור בחורה שלא יצאה מהראש שלי. ובדיוק כפי שכתוב בספרות, אני לא יודע אם זה עזר לה - אבל לי זה בהחלט עזר.

התפילה עבורה הפכה אותה בראש שלי מאובייקט מיני לאדם בדיוק כמוני. ככל שהתפילה היתה מפורטת יותר, כך היא יצאה יותר מהעולם המיני ועברה (בראש שלי) לעולם האמיתי. מאז אני מתפלל עבורן הרבה, לא סתם תפילה כללית אלא תפילה מפורטת שבה אני מאחל להן את מה שאני רוצה עבורי. זה קשה לי, כאדם תחרותי שסובל מפגם אופי של קנאה, לאחל לאישה אחרת שיהיה לה טוב, שיהיה לה אהבה בחיים, שתאהב את בעלה ושהוא יאהב אותה וכן הלאה, אבל התפילה הזאת משחררת אותי.

זה לא שההתמודדות פסקה, ולא שהיא תפסיק פעם, אבל רק להיום זה עובד עבורי. רק להיום יש לי משקפיים שדרכם אני יכול לראות אפילו את הבחורות בשלטי הפרסומות כבני אדם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 9 שנים, 1 חודש #70741

תודה על השיתוף.

אכן בתחילת ההחלמה הכלי הזה פעל בשבילי את ההיפף ולא הבנתי מה לא עובד, אחרי ניתוח עם הספונסר הבנתי שזה קרה בגלל שלא היה בי רצון לוותר על התאווה, והתפילה הייתה עוד סוג של חיבור ביני לבין התאווה, סוג של לקיחה, אלוקים תתן לה תעשה לה תביא לה אותי 

לאחרונה אני שם לב שאני מסוגל להשתמש בתפילה על המושא תאווה בצורה שפויה וזה אכן גורם לי שחרור, לתת לה בלי לרצות לקחת ממנה.

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93054

כתבה מצויינת, שחררה אותי להיום מהרבה רגשות שהחזקתי בתוכי.
הכתבה העלת בי את הסיפור על "מברך הנשים"/שנים
סיכום הכבתה מדהים

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93055

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

להעלאת מספר הצפיות והלייקים שלי, ולתועלת התוהים אודות הסיפור מברך הנשים, אז לחצו על הקישור.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93067

• שטיסל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר ותיק

עזרת לי, במיוחד בתור בחור שלא יוצא לי להתראות כמעט עם נשים ההסתכלות היא בעיקר מינית. תודה ושבת שלום

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93071

אודה וקצת (?) אבוש, הכותרת קצת (אני נוטה לכתוב 'קצתים' וזה לא תמיד נכון) הרתיעה אותי. בעיניי שלי, אני מפחד מהאשמה. שהנה, עוד פעם יאשימו אותי למה אני מסתכל על נשים או, בתכיפות נמוכה יותר, על גברים וכן הלאה. עזוב אותי. אל תאשים אותי. לא רוצה לקחת אחריות.

אבל בסוף אהבתי את מסר התפילה.

אשתף גם שיום לפני החתונה של אחי חבר אמר לי להיות בשביל לתת ולא בשביל לקחת ויישמתי במידת מה, וזו הייתה חוויה מדהימה

וגם רוצה לחשוף שאני בנסיעה וכן, חיפצנתי נשים מספר. אוהבים אותי

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93113

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תודה רבה על הפוסט החשוב הזה
ניסיתי את הפעולה הזו לפני כמה זמן על מושא תאווה בעבודה וזה עבד בצורה יוצאת מן הכלל.

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 7 שנים, 7 חודשים #93120

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

אשרך, חיזקתני.

ממש הוצאת לי את המילים מהפה - גם לי היה קשה בהתחלה - הרי להתפלל עליהן משמעותו לחשוב עליהן והמשמעות לחשוב על אישה זה לחשוב על תאווה.
עם הזמן גיליתי כמה דברים בקשר לתפילה זו:
1. קודם כל כמו שכתוב בספרות - לתת במקום לקחת - פשוט מאוד, תמיד קיבלתי באנוכיות התרגשות מינית מנשים על ידי מבטים ופנטזיות ועכשיו אני גם נותן. זה שני דברים סותרים: כשאני לוקח אני חושב רק על עצמי, כשאני נותן אני חושב על טובת האחרים. אחד הצדדים לבסוף גובר וככה ככול שאני מתרגל יותר את הנתינה ככה הלקיחה נחלשת.
2. כמו שכתבת כל כך יפה:

לאחל לאישה אחרת שיהיה לה טוב, שיהיה לה אהבה בחיים, שתאהב את בעלה ושהוא יאהב אותה וכן הלאה,

כשאני מברך אישה אני מתמקד יותר על ברכות שמעידות שיש כאן בן אדם, עם חסרונות עם פחדים עם רצונות עם שאיפות וכו', ואז מול עיני עומדת דמות של בן אדם ואני אישית מתאווה למושאי פנטזיה, אני רואה נשים כאובייקטים ולא כאנשים. כדי להמחיש אביא דוגמא: לפני כשבועיים היינו בנופש וראיתי מישהי בצימר לידינו שממש התאוויתי אליה, ממש כל הפנטזיות רצו ואכמ"ל. למחרת בבוקר כשיצאנו גיליתי שזאת בעצם שכנה שלנו שאני מכיר ומייד כל התאווה כמעט ונעלמה - היא פשוט הפכה לבן אדם.
3. ההתמרות שלי עובדת עלי ומפעילה אותי במניפולציות שונות ומגוונות, עם הזמן גיליתי שיטה אחת שלה: כשאני מתאווה למישהי ופועל על זה אז זה מעלה אצלי הרבה רגשות אשם ואני מתחיל לפתח טינות כלפי אותה אישה ומתחיל בראש לי להאשים אותה שבגללה אני מועד וחוטא וכו' והטינות האלו, כמו שכולם כאן יודעים היטב מתוך ניסיון כואב, גורמות לי לרצות עוד תאווה ואז עולות בי עוד רגשי אשם ועוד טינות וכו' וכו'... מעגל קסמים (זה נכון אגב גם לגבי אתר אינטרנט או פרסומת וכו'). ברגע שאני מברך אותה אז אני לא יכול גם לכעוס עליה באותו זמן וגם לרצות בטובתה האמיתית וכך זה בעצם שובר את מעגל הקסמים הזה.

רק להיום!

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי שי מחלים.

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 3 שנים, 3 חודשים #130849

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני ממש מזדהה עם הפוסט, אנחנו מכורים רואים בחורה כמו שאלכוהוליסט רואה אלכוהול - זה פשוט שגעון...
אסירות תודה שיש תוכנית שמסדרת את הראש... 

תגובה: הפתעה: גם בחורה היא בן אדם כמוני לפני 3 שנים, 3 חודשים #130853

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא כל כך מסכים עם ההתייחסות הפמיניסטית על אשה "כאוביקט" לגבר, בדיוק שיתכן וישנם נשים שגבר אצלם זה "אוביקט" לאשה.
גברים נמשכים לנשים כי זה המתח בין המינים, ונשים נמשכות לאהבה גברית כי זה החוסר הטבוע בהם.
אני כן מכיר מהקבוצות את הרעיון של "לתת" במקום "לקחת" שזה כלי להתמודדות, תתפלל עליה ותברך אותה, במקום לשאוב ממנה תאווה. אבל יתכן שכך הייתי אומר לאשה מכורה לצומי ועוצמה של גבר, תתני לו במקום לקחת ממנו.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן