ברוכים הבאים, אורח

חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... 1071 צפיות

חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7047

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני משתתף פאסיבי בשיחות הטלפוניות עם זלמן... ואני עומד לחזור לבית השבוע ואני באמת חושש אני כבר יהיה אז 20 יום בערך.
אני מקווה שאני יצליח לעבור את הסופ"ש הזה בשלום כאשר יש לי אפשרויות ביום שישי ובמוצ"ש (בעיקר מוצ"ש מזה אני מפחד!)
יש לי פילטר ואני יודע איך לעקוף אותו אז לא יעזרו לי הפילטרים רק הקב"ה יעזור לי לנצח אותו בבית והמלחמה המתדמת על התודעה שלי (שאחרי שבועיים של מלחמה די ניטשטשה...)

בעניין: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7051

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה מסוגל לשבת שלוש דקות עם עיניים עצומות ולדבר עם הקב"ה? אם כן - תתחיל עכשיו בבקשה. תעשה את זה פעמיים או שלוש ביום. תספר לו כל מה שאתה מספר לנו אבל עם הרבה יותר פירוט ותבקש ממנו עזרה.

יאללה, צא לדרך ותחזור לספר לנו איך היה.

מדיטציה יהודית.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7070

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אריאל יקירי,

אני רואה שאתה בישיבה תיכונית, ואתה מפחד ממוצ"ש, בגילך זה בדיוק היה הפחד שלי... אני זוכר את עצמי שפעם אחת הצלחתי להחזיק מעמד שבועיים שלמים ללא הצורך בפורנו, ורגליי רעדו במיטה, כפשוטו, כי ממש הייתי בקריז.

אני אגיד לך מה הייתי עושה במקומך, [חוץ מהתפילה - שהיא העניין העקרי, כפי שזלמן העיר]

1) מכין לעצמי סוג של פעילות, מהנה עד כמה שניתן. אין לצפות שזה ימיר את הרצון לתאוה, זה לא! אבל זה עוד משהו שיכול לעזור. [בתקופה שהייתי נקי הרבה מזן, הכנתי לי מוסיקה, כולל בספירת העומר, נראה לי שפשוט שזה דוחה את האיסור של מוסיקה]
2) לדעת מראש שיהיה זמן של סבל, ולקבל את זה... בפרט שלך מדובר במוצ"ש, שזה זמן יותר מוגדר.

בהצלחה גדולה
וה' יהיה בעזרינו!

בעניין: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7071

• גד
  • דירוג זהב
שלום אריאל היקר!
כולנו אתך בהתמודדות הקרובה!

מצטרף לדברי אולי יחוס, פשוט תכין לעצמך תכנית מפורטת מה אתה הולך לעשות במוצ"ש בכל שעה.
ורק דברים מענינים וכיפים שאתה הכי אוהב לעשות.

ואל תשכח לספר לנו שעבר בשלום...
גד
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7075

• מאמין
  • דירוג כסף
  • ה' מה רבו צרי
אריאל יקר,
עוד משהו קטן לדרך בנוסף לכל הדברים האמיתיים שכבר נאמרו.
אל תחשוב על זה יותר מדי.. מרוב מחשבות ופחד בסוף ח"ו זה מה שיפיל אותך..
אצלי לפחות זה היה המצב שידעתי שאני הולך להיות לבד והתעורר הפחד שזה יקרה בסוף זה קרה.
אבל בזמנים שכלל לא התעסקתי עם זה לא קרה כלום.
בהצלחה!
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן..

בעניין: חבר'ה בבקשה תחזקו אותי לקראת החזרה לבית... לפני 11 שנים, 12 חודשים #7177

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אריאל אחי היקר, יצא לי לקרא כמה דברים שכתבת, אין לי ספק שאתה לוחם מהסיירות המובחרות!
גם אני מצטרף לדברי קודמי ומחזק את ידך
כמוך גם אני עדיין רווק ומפחד מהבית בחופשים ולפעמים בשבתות
אולי הסיפור שלי קצת יחזק אותך!!
לאחר יותר מ10 שנים של נפילות בבית בחופשות ומידי פעם בשבתות
השנה לקראת חופשת פסח גם חשבתי שאין סיכוי שאצא מהחופשה בשלום.. ובניסים עליונים הצלחתי להישאר נקי לגמרי ולא לגעת באינט' בבית במהלך החופשה, ממש הלא יאומן הגיע
שאלתי את עצמי איך זה קרה??
בינתיים יש לי כמה תשובות , א. חשיבה חיובית ושמחה על החיים ב. טבלת 90 הימים!! ג. תכנון לו"ז מסודר בהכנות לקראת הפסח והטיולים בחופשה, פשוט הסחתי את דעתי מההתמודדות! ה. הרפיית הגוף בזמני ניסיונות.. כמו שאומרים כאן הרבה "ה' אני נותן לך לנהל לי את החיים".. וכו'

הרבה הצלחה אשמח להתעדכן!!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 12 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן