ברוכים הבאים, אורח

להציל את הילדים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להציל את הילדים! 2263 צפיות

להציל את הילדים! לפני 11 שנים, 12 חודשים #6943

אהלן חברים.
בתקופת הבגרות,כשההורמונים שלי התחילו לנסוק,[כמו כל מתבגר] לא היה לי עם מי לדבר בנושא.אף אחד לא סיפר לי, לא שוחח איתי מה זה מין, מה פשר התהליכים שגופי עובר,הייתי פשוט לבד.אבא לא דיבר איתי,בטח לא בישיבה,הרב דיבר המון על תורה ויראת שמים,אך לא על זה.הוא לא הבין  [ואולי כן...?] שאת הנער המתבגר בנות הרבה יותר מענינות מאשר ביצה שנולדה ביו"ט,מותרת או אסורה.אלו דברים שהשתיקה יפה להם,בעולם הדתי.חייתי בפחד,בושה,ומלא חרטה ונקיפות מצפון.תוהו ובוהו.
אין וואקום בחיים.אם ההורים או הרב לא מדברים, אם לא רואים בהם אנשים שניתן להתייעץ,לחלוק קשיים,לדבר ולהבין,מגיעים לנושא הזה לבד,דרך מקומות מזוהמים.חלק מכך שאני היום מכור,זה בגלל טעויות שנעשו אז.
שמא תשאלו,בצדק,מה שהיה היה,תתקדם? נכון, אין שום ענין להתבוסס בעבר.אך חברים יקרים,יש לי ילדים שבדרך לגיל ההתבגרות ואני מאד רוצה שהם יהיו אנשים ששמחים ושלמים  בחייים בכלל ובחייהם המיניים בפרט,עם כמה שפחות הסתבכויות.הרי המיניות זה דבר כל כך יסודי בנפש האדם!
דברו עם הילדים שלכם על מיניות,אין מה להתבייש.אם אתם לא תהיו שם,נחשים ועקרבים יהיו שם.מה דעתכם?

בעניין: להציל את הילדים! לפני 11 שנים, 12 חודשים #6945

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לדעתי חלפו הימים בהם ניתן להסתיר דברים מהילדים, ואם אנחנו לא נסביר להם ברחל ביתך הקטנה הכל - הם פשוט יידעו את זה ממקומות אחרים.

זה יותר גרוע מבת יענה המצב היום אצל הדתיים והחרדים בכלל, שגם הכי "פתוחים" לא מבינים שצריכים להסביר לילדים הכל כי הם במילא יידעו הכל.

הילדים שלי עוד קטנים יחסית אבל אני פתוח איתם, מדבר איתם על המחשב ומסביר שיש דברים טובים ולא טובים, כמו שבעולם עצמו יש אנשים טובים ולא טובים, ולכן אבא בודק מה מותר ומה אסור וכן הלאה. וכאשר הילדים שואלים בתמימות ילדותית איך אימא בהריון אני לא אומר להם שה' שלח מתנה אלא מנסה לתחיל הסברים פשוטים לפי גילם.

נכון שצריך לעשות את זה בדיסקרטיות ובצורה חכמה ונקיה, אבל אין ברירה וחייבים לעשות. אגב, זה נכון גם לגבי בנות וגם לגבי כל הנושא של טהרת המשפחה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: להציל את הילדים! לפני 11 שנים, 12 חודשים #6947

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
עדיף שידעו בדרך נכונה ולא בדרך שה' ירחם
יש עתיד

בעניין: להציל את הילדים! לפני 11 שנים, 12 חודשים #6954

• גד
  • דירוג זהב
גם אני הקטן מצטרף לקריאה הקדושה הזו בלב נשבר. ברור שחלק גדול מההתמכרות נובע מזה שמתבגרים ללא הכונה ונופלים למצב הזה ללא כל הכונה, מלאי מבוכה וחרטה, ובמקרה הטוב יודעים שזה חטא חמור...

אני פונה גם לכל העסקנים והמטפלים למיניהם מהציבור החרדי שודאי מסתובבים כאן. זה טוב ויפה שאתם עושים מלחמת חורמה נגד האינטרנט. אבל, שימו לב שכל החרדים כאן לא התחילו את ההתמכרות מהאיטנרנט!
אני הייתי מכור לתאוה 8 שנים בלי שראיתי בכלל אינטרנט, ורק בגלל זה נפלתי גם לאינטרנט, פשוט חפשתי את זה!

תפסיקו לבנות בתי חולים תחת כל גשר רענן!!

חייבים חינוך להתמודדות נכונה עם המין בציבור החרדי!!!!
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: להציל את הילדים! לפני 11 שנים, 12 חודשים #6963

אני בעד, אבל בסייג חשוב: גם אם העניין תופס מקום נכבד אצלי, גם אם אני מכור, אין פירוש הדבר שהבן שלי צריך להיות מכור גם הוא. אם האב ידבר עם בנו וישדר לחץ וקושי וכאב - הוא עלול להקשות על ההתמודדות של הבן.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן