ברוכים הבאים, אורח

למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב.
(0 צופה) 

נושא: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. 4357 צפיות

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6885

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
בריחה
כך זה היה אצלי, ואני עדיין לפעמים נואש לאיזה סרט טוב שישחרר אותי,
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6886

• גד
  • דירוג זהב
או קיי.
בוא נראה מה יכתוב ידידנו הניצוץ.
לדעתי השלב הראשון הוא להבין איזה צורך ממלאת עבורנו ההתמכרות, ואז, אנו כבר לא נלחמים בה, אלא מוצאים פתרונות לבעיות שבשורש.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6889

אין לי כוח להיכנס למאבק חזיתי עם הסרטים. ואני גם מעדיף בכוונה תחילה להתעלם מזה שאני מאונן לפעמים.
אני רוצה שהיהדות תרד ממני בשלב זה מהדבר הזה.

אני רוצה קודם כל לפתור את הבעיה שבגללה אני זקוק לזה, ואחר כך אני אעזוב את זה ממילא כי זה כן חשוב לי אז ברגע שיהיה לי כוחות אני אעשה את זה.
והסיבה שאני רוצה לפתור את הבעייה הגורמת, היא גם כי כן אכפת לי להיות "אחד שלא רואה סרטים" אבל בעיקר כי אני רוצה להצליח בחיים ולהרויח כסף. נמאס לי מהחיי נזקקות בזבל.

לא מעוניין לפעול עם הסרטים באופן שפעלתי פעם בשמירת עיניים. טפו טפו עלי איזה רשע השם יצילנו. אבל אני פשוט לא רוצה אפילו לנסות לוותר עליהם. אני חייב אותם כרגע.

ואיפה הכחשה? תראו כתבתי עכשיו פוסט אמיתי בו אני הורס לעצמי את כל השם הטוב שבניתי לי פה בפורום.

ניצוץ יקר!

אתה כותב שאינך רוצה לעזוב את הסרטים, לפני שיש משהו אחר שימלא אותך בסיפוק.
אתה מבין את המחירים שאתה משלם, בכל מיני מובנים ורבדים, בחייך על המצב שבו אתה נמצא (התקדמות בעבודה וכו').
אתה רוצה לשנות את המצב.
אבל, אתה אומר, אתה רוצה להתחיל מכך שיהיו לך חיים מספקים, ושהגמילה מהצורך בסרטים תבוא בדרך של 'ממילא'.

ואפשר להבין אותך, שאתה לא רוצה להישאר ריק, חסר סיפוק ומתוסכל.

אבל אתה מסכים שהמצב הרצוי מבחינתך הוא שיהיו לך את שני הדברים: א', השתחררות מהסרטים. ב', תוכן משמעותי ומספק (שכולל התקדמות בעבודה וכו').

עד כמה שאני מבין - מצד האמת - הם תלויים זה בזה.
וסדר הפעולות לא יכול להיות 'קודם אשיג רק אחד מהם, באופן מוחלט, ואח"כ אעבור לטפל בשני', אלא חייב להיות במקביל.

{ובעניין ההתאמה ל12 צעדים: אינני מכיר (עדיין) את שיטת הצעדים מספיק טוב, אבל עד כמה שאני מבין היא איננה משאירה את מי שהולך בה ריק ומתוסכל, אלא מעניקה טעם ומשמעות.}

בהצלחה!

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6891

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי הניצוץ, רק שתי נקודות ברשותך.

כנראה לא כתבתי מספיק ברור את הענין של הויתור על התאווה כי מה שהתכוונתי ומה שאתה כותב כאן זה בדיוק הפוך. אני כתבתי שאני לא אומר לתאווה שהיא לא יפה ולא אומר לנשים המדהימות שיש רמזורים בעולם. אני כתבתי הפוך: כשאני רואה אישה אני אומר שהיא יפה ומדהימה ושאני מת עליה ורוצה לפנטז, ויודע כמה זה יהיה כיף ומשחרר וכן הלאה.

ובכל זאת אני מוותר.

הנקודה השניה היא שאני ממש לא לומד לעשות שמירת העיניים. האלכוהוליסטים חשבו שהם לא יוכלו בחיים להשתתף במקום שיש בו אלכוהול כי אז הם יפלו, והתכנית אמרה להם: אין בעיה אפילו שתחזיקו אלכוהול בבית, אתם תלמדו לחיות בלי הצורך בזה. אותו דבר אצלנו: אני לא אומר לך להפסיק ללכת ברחוב ולעבוד על שמירת העיניים. אני אומר לך: אתה תהיה במצב שתוכל ללכת לכל מקום שתרצה ולא תהיה לך בעיה כי לא תרצה ליפול.

ונקודה אחרונה לסיום: אני לא מנסה לשכנע אף אחד ללכת לקבוצה. אני לא מקבל אחוזים לפי מקרי גמילה... אני רק יכול לספר לך מה עשה לי טוב. אם זה מתאים לך - מצוין. לא מתאים לך - גם מצוין. החיים הם שלך ואתה היחיד שיכול להחליט מה טוב לך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6964

למי ששואל מה הצורך שבגללו אני זקוק לסרטים: שיעמום, ריגושים. אולי גם בריחה. אולי פסיכולוג מומחה יוכל להוציא ממני תשובה יותר טובה.
מי שטוען שהדרך היחידה כוללת להפסיק מיד: שידבר לקיר.
מי שטוען שאם אני לא שם פילטר עכשיו אין מה לעשות: לה לה לה לא רוצה לשמוע מילה לה לה לה אתה היצר הרע בעצמך.
מי שמבין שאני מאד מאד רוצה לצאת מהמצב שאני נמצא בו (אי עשייה בעיקר), ויש לו איזה הצעה פרקטית איך בדיוק אני (לא הוא) יכול בקלות לעשות את זה: אני מאד רוצה לשמוע מה שיש לו להגיד.
אני מבין שיש כאן מי שאומר ש12 צעדים זה בדיוק מתאים לי. קראתי כל מילה, חלק מאלה שאומרים את זה לא בטוחים בעצמם, ומאלה שמכירים את זה יותר טוב ויותר בטוחים בעצמם לא קיבלתי תשובה ברורה: האם התוכנית תדרוש ממני בשלב ראשון את ה"סור מרע" ורק אז יהיה מה לדבר על "עשה טוב". כי אם לא - אז התכנית אולי כן מתאימה לי. אבל אם כן - אז אולי את התרופה למחלה שלי עוד לא המציאו.
תודה רבה לכל העוזרים, העונים והמעודדים.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6967

• גד
  • דירוג זהב
אתה חמוד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6968

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
כל הכבוד גבר,
12הצעדים זה ממש לא בשבילך,
צר לי, אתה לא בשל לכך,
לא סבלת מספיק, לא הגעת לתחתית,
התכנית מיועדת למי שסבל מספיק ומוכן לעשות הכל כדי להשתחרר,
בא לך להנות? בבקשה שיערב לך,

ואל תשכח בבוא היום עוד איזה 10 או 20 שנה,
כשתצרח בזרועות מושטות, דיייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
את החברים מפעם שהיה להם משהו להציע למי שנואש.
"שמח בחור בילדותך, ודע..."
בהצלחה
בחיים בסרט
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6969

• גד
  • דירוג זהב
ניצוץ יקר.

מוטי כותב בלי שום ציניות ואני מסכים איתו לגמרי.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6970

• moved
  • דירוג פלטיניום
ניצוץ אבוד,

למה באת לכאן?

מה בעצם הפריע לך?

בבזק היום יש מבצעים חבל"ז על פס רחב להורדת סרטים במהירות.

בעקבות הערות החברים היקרים- אני עורך את ההודעה.

אני לא מתכוון לתת לך הרגשה רעה, חלילה, נראה לי שבכללי מצבך עדיף על מצבי. אני רק מנסה לעזור לך למקד את מה שפריע לך.
אתה באת לפורום, נרשמת,וכתבת כבר מספר הודעות. כנראה שאתה מתמודד עם תאווה ולא בהצלחה יתרה.

אז תמשיך לראות סרטים חופשי, אבל בא ספר לנו איך התאווה מציקה לך.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6971

• גד
  • דירוג זהב
מ. זה לא יפה.
הוא מרגיש שרע לו, הוא היה רוצה לצאת מזה. אבל אין לו כח, הוא רוצה שנוציא אותו.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6981

גד חבל באמת היית בסדר עד עכשיו. עיין לרגע בשורה הרביעית בהודעה הקודמת שלי.

מ. אני מקבל את המלצותך, אמשיך ביינתיים לראות סרטים חופשי, והפס שלי מספיק רחב. מה בכל זאת מציק לי? זה שאני רואה סרטים הורס לי את החיים. גורם לי להיתקע מול המחשב ולא לעשות כלום למען האשה הילדים הפרנסה הקריירה והרוחניות. מה רע בזה? קשה לי להסביר אבל זה פשוט מציק. גורם לי להיות נורא עצוב. להפסיק לראות ולשים פילטר זה פתרון מצויין, רק חבל שבאופן בלתי ניתן להסבר לאנשים מסויימים אני לא יכול לבצע אותו בשום אופן כרגע. ע"ע מה זה התמכרות. אני מחפש פתרון פחות טוב אבל ניתן לביצוע, או פתרון שיגרום שאני כן אוכל לשים פילטר. יש כמה חכמים שטוענים שאם אני לא שם פילטר עכשיו אין מה לעשות איתי ושמח בחור בילדותיך. אני אמשיך בלי נדר ובעזרת השי"ת להתעלם מהם בנחישות ובגבורה.

זלמן אתה מתחמק. 12 הצעדים דורשים "סור מרע" לפני ה"עשה טוב" כן או לא? אם התשובה היא לא - אני בפנים.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6982

• moved
  • דירוג פלטיניום
ניצוץ,

אז בעצם אתה אומר שאין לך בעיה של חוסר שליטה בתאווה.

תקן אותי אם אני טועה.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6987

טועה. איך הבנת את זה ממני? אם זה היה תלוי בי הייתי עובד עכשיו במרץ על... טוב אני לא יכול לחשוף במה אני עוסק. לא משנה. ברור שאין לי שליטה! לכן כל כך מרגיז אותי שאנשים אפילו פה מתייחסים אלי כאילו שזה הבעיה שלי שאני לא רוצה להתאמץ כדי להשתנות!
אלא אם כן אתה מתכוון לפורנו. אני לא מכור לפורנו, וגם לא להסתכלות בנשים. אני מכור ללבזבז ת'חיים על לראות סרטים.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6989

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
ניצוץ היקר,

ברור לכולם שאתה עדיין לא מוכן להיגמל לגמרי.
וזה בסדר.

מתי שתרגיש שאתה מוכן אתה מוזמן לשוב הנה ולהצטרף לתוכנית 12 הצעדים.

באהבה אמיתית

שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #6991

• moved
  • דירוג פלטיניום
ניצוץ

האמת שהצלחת לבלבל אותי לגמרי.

אני אשאל את השאלה שלי שוב, הפעם בצורה יותר בוטה ומחודדת.

האם אתה מרגיש שאין לך בעיה של חוסר שליטה באוננות? האם אתה מרגיש שאתה יכול להפסיק לאונן היום, ולא לעשות את זה שוב לעולם או לפחות ל-90 יום הקרובים?

אם אפשר תענה לי בכן או לא . רק כדי שאני לא אתבלבל לגמרי.
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן