ברוכים הבאים, אורח

שבועה בשם המפורש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבועה בשם המפורש 1566 צפיות

שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6771

נשבעתי בשם המפורש שאני עושה דברים מסויימים לפני כל נפילה ואחרי כל נפילה.
כרגע אני מוצא את עצמי במצב שבו אני לבד בבית כבר כ-5 שעות ובדרך לא דרך, מצליח להחזיק את היצר בעזרת השבועה הזאת...
בעצם אני יודע שאם אני אחטא עכשיו, ע"פ השבועה אני אצטרך ללכת לנקות את המטבח, את כל החדרים בבית, לקפל כביסה וללכת ללמוד תורה בבית מדרש.
זה כ"כ הרבה מטלות שלא שוות את הרגע הזה של ההנאה.

לפני כמה דקות אפילו חשבתי שזה דווקא כן שווה, וכבר אין לי מושג מה לעשות; הרי מצד אחד המחשבות רודפות אותי ולא נותנות לי מנוח להתפנות לדברים אחרים. ומצד שני אני יודע שאם אני אפול עכשיו אז אני אתעסק בכל המטלות האלה ושוב לא יהיה לי זמן לדברים אחרים.

מן הסתם כולם יכתבו "אל תיפול"... אבל כרגע אני לא מרוויח כלום מלנסות לעשות דברים אחרים, כי אני לא מצליח להתרכז בכלום ויש לי כרגע המון חומר ללמוד.

אשמח לקבל מכם המלצה איך להיפטר מהמחשבות, ולא רק איך לא להתפתות למעשה עצמו.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6772

• arielwriter
  • דירוג זהב
תצטרף לשיחה בעוד דקה ואולי תשאל את זלמן שם...

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6773

תעשה משהו שאתה אוהב. תעסיק את הראש בדבר שכיף להעסיק את הראש בו. תעשה משהו מועיל שיש לך ממנו סיפוק. תלמד תורה אבל רק משהו מעניין. תשמע שיעור תורה ממישהו שיודע לעשות את זה כיף. תדמיין מה תקנה אם תזכה בלוטו. אם אתה יודע לצייר או לנגן תעשה את זה. תקרא ספר מרתק. ואם שום דבר לא עוזר או לא רלוונטי אז תעשה את העצה של ר' אהרלה (השומר אמונים) ורבי נחמן: תשתטה. תוציא לשון ותעשה קול של צפרדע. ליצר הרע לא יהיה עם מי לדבר. (כמובן שלא בפומבי)

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6774

... ואם שום דבר לא עוזר או לא רלוונטי אז תעשה את העצה של ר' אהרלה (השומר אמונים) ורבי נחמן: תשתטה. תוציא לשון ותעשה קול של צפרדע. ליצר הרע לא יהיה עם מי לדבר. (כמובן שלא בפומבי)

זה גדול! זה ממלא אותי שמחה ברמה שאי אפשר לתאר.

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6798

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
iLoveYouTate היקר
דבר ראשון אשרך על ההתמודדות ועל הרצונות החזקים לכבוש את התאווה..גם אני מכיר את הסיטואציות שאתה מדבר עליהם!
מה שאני יכול לומר לך, פשוט עצם העובדה שאתה מוצא את עצמך 5 שעות  לבד בבית!!! זה כבר גרוע! כמו שהקדימו אותי... אל תתעסק בבריחה מהעבירה.. עשה טוב! תעסיק את עצמך גם מחוץ לבית בהרבה דברים טובים אחרים.. תמלא את עצמך בחיוּת מדברים שמשמחים וממלאים אותך!

אוהבים אותך עלה והצלח

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6802

iLoveYouTate היקר
דבר ראשון אשרך על ההתמודדות ועל הרצונות החזקים לכבוש את התאווה..גם אני מכיר את הסיטואציות שאתה מדבר עליהם!
מה שאני יכול לומר לך, פשוט עצם העובדה שאתה מוצא את עצמך 5 שעות  לבד בבית!!! זה כבר גרוע! כמו שהקדימו אותי... אל תתעסק בבריחה מהעבירה.. עשה טוב! תעסיק את עצמך גם מחוץ לבית בהרבה דברים טובים אחרים.. תמלא את עצמך בחיוּת מדברים שמשמחים וממלאים אותך!

אוהבים אותך עלה והצלח

אני איתך לגמרי בדעה הזאת, וזה מה שאני עושה למעשה בד"כ כאשר אני רואה שיש לי יותר משעה וחצי בבית.
אבל ביומיים האחרונים אני חולה ותקוע בבית בלי אפשרות לצאת מפה.
מקווה שיעבור לי מהר שלא אכנס שוב לניסיון הקשה הזה.

בכל זאת - לגבי כל העניין הזה... נפלתי.
לאחר שעות של לחימה, שבכלל לא חשבתי שאני מסוגל להן - נפלתי.
אבל מה שזה לימד אותי זה את הכוח של שבועה. היא הצליחה להחזיק אותי לפרק שמן שלא הייתי מתאר שהייתי מצליח להחזיק בלעדיה.

לדעתי הנפילה הזאת רק חיזקה בי את התודעה, שאם הצלחתי לעמוד 7 שעות מול מחשב בלי ליפול, אז עם חיזוק של השבועה, ושינוי תודעה, אני אצליח להחזקי עוד.
(מה שבטוח - תודעה היא לא הפתרון להתמכרות, אלא רק מעכבת אותה לעת עתה. צריך להתחיל לצעוד ב12 הצעדים.)

בעניין: שבועה בשם המפורש לפני 11 שנים, 12 חודשים #6804

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ואני למדתי משהו הפוך... שגם שבועה בשם המפורש לא תחזיק אותי אם אני יעמוד מול הגל של התאווה, ולכן הגיע הזמן להכנע סוף סוף בעצמי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בתחבולות תעשה לך מלחמה לפני 11 שנים, 12 חודשים #6813

אם יש לך אינטרנט לא מצונזר,
לא יעזרו פה גם 100 שבועות בשם המפורש.ואני כותב את זה מניסיון.
דבר ראשון-אין מצב שאתה מול אינטרנט לא מצונזר.פשוט אין.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן