ברוכים הבאים, אורח

מחשבום זרים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחשבום זרים 1644 צפיות

מחשבום זרים לפני 12 שנים #6289

• אבי 3
  • חבר ותיק
יש לי גם מחשבות על גברים מה זה אומר עלי ?

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6292

פרט קצת מהם המחשבות.
וממה שאני יודע\קראתי אז זה לא אומר שיש לך איזה נטיות הפוכות-לא בהכרח אבל אי אפשר ממשפט של 6 מילים לומר לך "מה זה אומר עליך".
בהצלחה.
(אינני יודע בעצמי כ"כ טוב)
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6293

• אבי 3
  • חבר ותיק
אז ככה קודם שתבין את הרקע אני בן 21 וההורים שלי גרושים כבר מעל 7 שנים
עכשיו אחרי שהתגרשו היה לי צורך בסוג של אבא אז התחלתי לראות ולאהוב אנשים מבוגרים וככה זה התפתח ואני יודע שזה נובע גם מיזה אבל עדיין אני בסופו של יום מחשבות שלי ומה שאני רואה שד ישמור אותי זה מבוגרים וגם הייתי עם כמה .. היה לי ריקנות מטורפת ולא באמת אהבתי אבל אני עדיין בתוך זה ונמשך לאנשים מבוגרים עכשיו אני גם מאוד רוצה להתחתן עם אישה ואני מאוד רוצה להעניק ולתת מטבעי אני ככה אז אני קצת מבולבל ובמיוחד שהטבע שלי הוא מאוד סקרן לכן אני נמשך גם למבוגרים אז אני לא סגור על עצמי מה אתה מבין  מיזה?

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6300

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אכן, היה על זה דיון די מקיף לאחרונה (כמדומני שפתח את זה "שאיפות").

מנסיוני, הייתי כל כך נואש לכל סוג של תאווה, שהצלחתי לפתח משיכה לגברים ואכן הייתי גם כן עם כמה, אבל זה עדיין לא אומר כלום על עצמי.

וכמו שכתבתי לך בתגובה אחרת מקודם, לא משנה מה היה ואיך. מה שנוגע הוא רק מה הלאה, מה עושים עם כל זה ואיך יוצאים החוצה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6306

אוקיי תקישב לזלמן הוא המקצועי פה 
בהצלחה חבר יקר.
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6331

• אבי 3
  • חבר ותיק
השאלה אם זה אומר שאני צריך להתמודד גם עם זה בצורה אחרת

בעניין: מחשבום זרים לפני 12 שנים #6333

• נעם ה'
אבי היקר,
להבנתי, ההתמודדות היא אותה התמודדות. אתה צריך ללמוד לעצור את מחשובותיך ולתת לקב"ה להיות השחקן המרכזי במאבק. במקום לחשוש מסוגים שונים של נטיות ולפתח פחדים, ברח מהן. השאר את הכל מאחור ואמור "היום אני נקי"! זה המוקד וזו עיקר העבודה.
כדי לספק את סקרנותך, ואנא אל תמשיך להתעסק בזה לאחר מכן, חד מיניים יודעים זאת בברור על עצמם ואין להם התלבטות. פעמים רבות מאוד מצוקות כגון בעיות עם דמות האב/ האם, גרושי הורים, חוסר בסיפוק מיני, פגיעה מינית, שיבושים בחינוך המיני (שמצוי מאוד אצל גולשי האינטרנט) ועוד גורמים לפיתוח תאווה חד מינית שחולפת עם הזמן ועם התגברותך על התאווה עצמה. המקור למידע זה הוא מקורס בפסיכולוגיה שעברתי שעסק בנושא.
אל תפחד יקירי! אתה לא לבד ואתה עוד תעלה מעלה מעלה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן