ברוכים הבאים, אורח

נפלתי עזרה דחוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי עזרה דחוף 1930 צפיות

נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6246

• אבי 3
  • חבר ותיק
אני חיייב עזרה בבקשה אני שמרתי תקופה של 71 יום על הברית בקדושה סיימתי מסכתות ופתאום טראחחח נפלתי ואז באו עוד שלוש נפילות יום אחרי יום בעיקר שעכשיו אני לא עובד ואני ליד מחשב עם אינטרנט לבד בבית זה ממש ייחוד ונפלתי אני יודע שאם אהיה לי תעסוקה לא אפול יהיה יות ר קל אבל עכשיו נפלתי אלוקים בבקשה ממך מה עושים אני רוצה לעשות עוד 71 יום 90 יום וכן הלאה בבקשה מישו עזרה

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6248

• moved
  • דירוג פלטיניום
אבי 3 -

כתבתי לך פוסט תגובה באשכול השני שפתחת.

תתייחס למה שכתבתי שם

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6251

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אצלי זה קורה למשל מצליח 5 ימים אחרי יום נופל שלושה ימים,אני רוצה להיות נקי רק להיום ערב יום השואה ולגבורה איך אפשר לאונן שאתה חושב על כל מה שהעם שלך עבר רק היום חברים,יום אחד תוותרו על התאוות לא מכבוד,מאנושיות אשריכם ישראל !
יש עתיד

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6252

• moved
  • דירוג פלטיניום
חבוב,

נראה לי שאתה נופל כי אתה רוצה ליפול.

או שאתה ממש מכור, ואז חבל על כל רגע תצטרף לקבוצה במיידי.

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6274

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אבי שלום

אני מאוד מכיר את התחושה שלך. אחרי תקופה של נקיות, מרגישים נפלא ובטוחים שניצחנו ואז הנפילה כואב הרבה יותר. אבל יש משהו שעוד יותר כואב. שאחרי תקופה כזאת הנפילות עמוקות יותר, באופן מטורף במקום שיהיה לנו יותר קל, אנחנו כביכול מפצים את עצמנו על התקופה שהיינו נקיים ונופלים הרבה יותר.

מוכר וכואב. אין לי מה לומר לך.

ובכל אופן אנסה קצת, טיפה, אולי משהו יעזור.

כפי שהבנת מנסיונך האישי, הספירה עצמה היא לא מטרה. המטרה היא המאבק. הנה "צברת" 71 ימים, אבל מה הם עוזרים לך כעת? האם זה משנה לך משהו כעת כמה ימים נקיים נמצאים בעבר שלך? אני מאמין שהתשובה שלילית. המטרה היחידה היא שיהיה לך אפשרות לעבור את היום נקי. אז כן, יש למה לספור, אבל רק אם זה בצירוף של עבודה קשה.

מה שאני הייתי מציע לך זה לקחת רגע פסק זמן, לעבור בעיון רציני על המדריך ולבנות לעצמך תכנית החלמה לחודש הבא. אתה לא יוצא לדרך כדי "לצבור" 30 יום. המטרה שלך היא "לעבוד" 30 יום. ואז בסוף השלושים יום לא תרגיש "ניצחתי" אלא אולי "התקדמתי".

בהצלחה במסע.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6288

• אבי 3
  • חבר ותיק
אתם צודקים אבל תכלס האם צריך להתנתק מאינטרנט?

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6291

לא אלא להתנתק מאתרי עבירה תקנוס את עצמך שאם תיכנס לאתרים שמגרים אצלך-אתה לא ניכנס לאינטרנט שבוע למשל.או בכסף.כל אחד מה שעובד אצלו
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6302

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
דבר ברור שצריך לשים מעקה לגג כדי שאדם לא יפול, ובמקרה שלנו ברור שאתה צריך פילטר רציני כדי למנוע נפילות.

זה לא אומר שזה מה שיציל לך את החיים, וזה לא אומר שלא תצטרך לעבוד קשה, אבל בתור התחלה - אין ספק שזה חובה.

אי אפשר ללכת כל היום באמצע הכביש ולנסות לא להידרס. זה פשוט לא עובד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6307

• גד
  • דירוג זהב
http://media.binyanshalem.org.il/ViewDetails.aspx?ItemId=2708

אבי, כדאי לך לראות את מחצית השעה הראשונה של ההרצאה, אחר כך כבר לא תשאל...

בהצלחה.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6311

תגיד זהמתאים גם לנערים?
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6312

• גד
  • דירוג זהב
בהחלט. (אולי לנערים קדושים וטהורים שלא יודעים מה זה אינטרנט, זה לא הכי ממולץ. אבל לכל מי שנמצא כאן, ודאי שאין בזה שום בעיה...)
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: נפלתי עזרה דחוף לפני 12 שנים #6316

אוקיי אני התכוונתי לסימן שאלה אני יערוך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן