ברוכים הבאים, אורח

תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? 1258 צפיות

תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? לפני 12 שנים #5825

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
לאחר אין ספור פעמים שהבטחתי , ונשבעתי , וטבלתי במקוואות , ונדרתי , ואמרתי משניות והלכתי לרבנים , והתפללתי בבכיות לקב"ה שיותר לא אפול לתאווה , שזה הפעם ! תהיה פעם אחרונה !!!
וזה לא עזר ! מדוע כל כך הרבה פעמים שהתפללתי לקב"ה שיושיע אותי מהתאווה הזאת שיוציא אותי ממנה מדוע הוא לא שמע אותי??? מדוע? הרי זעקתי אליו בתחנונים ובבכיות מכל הלב!?
היום ע"י תוכנית 12 הצעדים אני מתחיל להבין את זה !
הקב"ה רוצה לעזור לי אוהו כמה שהוא רוצה הוא כבר ממתין לי בחלון שנים על גבי שנים עם העזרה ביד ואני לא רוצה לקחת אותה !?
אני???? לא רוצה? בטח שאני רוצה ! אני הרי התפללתי אליו ובכיתי וצרחתי ומה לא???

כן אני !

נכון שהתפללתי נכון שביקשתי אבל דבר אחד לא עשיתי " לא ויתרתי"

בתוך תוכי לא הייתי מוכן באמת לוותר על הפורנו או על מבטים ברחוב בתוך תוכי רעדתי מפחד לחסום את האינטרנט , כי מה אני יעשה מחר בלעדיו זה היה בלתי אפשרי בשבילי לחשוב לחיות ללא הסם שלי !
ואם תשאלו אותי אז מה קרה עכשיו??? מה נשתנה הימים האלו מכל הימים האחרים??
אענה לכם : באמת לא השתנה הרבה , אני נשארתי מכור ואני עדין רוצה את התאווה וכנראה אשאר לנצח מכור ,אבל יש לי את הקב"ה בחיים שלי כמו שלא היה לי מעולם , אני מאמין בו אחרת ממה שהאמנתי עד עכשיו , ותראו איזה פלא הוא פתאום התחיל לשמוע אותי ! אני מבקש ממנו , אנא בורא עולם , בבקשה ממך אבא שלי אני לא רוצה ליפול לתאווה תשחרר אותי מהטירוף שנכנס בי ותוציא אותי מהרצון שיש בי לתאווה עכשיו, תן לי אומץ לשנות את הדברים שביכולתי ! ופתאום אני מרגיש את רוח אלקים מרחפת בתוכי ולוקחת אותי למקום אחר הן במחשבה והן במעשה !

שיהיה יום נקי לכולם וחג חירות מהתאווה שמח

בעניין: תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? לפני 12 שנים #5828

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אשריך !! כל הכבוד אחי איזה חיזוק אתה חודר ללב !!
יש עתיד

בעניין: תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? לפני 12 שנים #5840

מילה אחת בלבד - חזזזזזק!!!!

אגב- למי מתאימה תוכנית 12 הצעדים, ומה זה דורש ממני (מבחינת השקעה של זמן)?
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? לפני 12 שנים #5841

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלומי היקר,

כיף לשמוע שאתה מתמיד בעבודה לפי התכנית והצעדים. הויתור שעליו אתה מדבר הוא שלב אפס, שלב חשוב מאוד בכל המסע הארוך הזה. במילים אחרות מה שאתה אומר זה שכל השנים ביקשנו מה' שיקח מאיתנו את התאווה כדי שלא נצטרך לוותר עליה... העדפנו שפתאום לא תהיה לנו תאווה, כי בעצם רצינו אותה ולא הסכמנו לוותר עליה בעצמנו.

הגיע הזמן שנבין שאין ברירה ועבור השפיות שלנו אנחנו חייבים לוותר על התאווה ולתת לה ללכת לדרכה. ככה אנחנו לא נאבקים בתאווה, אלא מוותרים עליה ופונים לקבלת עזרה מה', מחבר, מהקבוצה ומהחברים בפורום.

למתעניין בתכנית הצעדים, ראשית כל מומלץ שתקרא קצת על כך בדף הבית של האתר, יש שם מדור שלם על כך.

קח בחשבון שההשקעה הזמנית היא לא הנושא העיקרי בתכנית הצעדים אלא ההשקעה האישית שלנו. צריכה להיות מוכנות טוטאלית לעשות כל מה שיידרש ממני כדי שהתכנית תצליח. זה לא דרך קלה, אבל זאת דרך משחררת שמעניקה חיים חדשים.

בהצלחה לכולנו,

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תכל'ס מה צריך לעשות שהתאווה תוקפת? לפני 12 שנים #5842

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה אחי על החיזוק שנצליח כולנו להתגבר על זה עוד
ייאלה ממשיכים בכל הכח בהצלחה לכולנו אחים
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן