ברוכים הבאים, אורח

רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות? 1061 צפיות

רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות? לפני 12 שנים #5661

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
זהו זה, רגע האמת הגיע. כולנו סבלנו מההתמכרות לתאווה, וכעת אנחנו צריכים להחליט: האם אנחנו רוצים להישאר כבולים או להפסיק ולהתחיל חיים אחרים?

אולי יש כאלו שהתשובה שלהם לשאלה היא ברורה, אבל לא אצלי. מהנסיון שלי, התאווה היתה הפתרון ולא הבעיה, ולכן למרות הסבל הנורא - לא רציתי אף פעם להפסיק. כי אם אני מפסיק את הפורנו ושאר מרעין בישין - מה אעשה כאשר אני צריך סמים? איך אתמודד עם מצבים שאני לא יודע להתמודד איתם?

אז נכון, צעקתי שאני רוצה להפסיק, בכיתי והתפללתי, אבל בכל פעם שהפסקתי - זה לא החזיק מעמד. למה זה לא החזיק מעמד? לא בגלל שפתאום היה לי איזה נסיון גדול, אלא בגלל שלא יכולתי לחיות בלי זה. זאת אומרת שהנפילות שלי לא קשורות לזה שפתאום ראיתי בחורה ברחוב, אלא לכך שבאמת באמת - בכלל לא רציתי להפסיק.

אבל בסוף זה כאב לי מידי. הפתרון הזה היה מידי אכזרי והחלטתי שאני רוצה להפסיק. ההחלטה הזאת לא הספיקה, היא אפילו לא באמת עזרה, אבל היא היתה הבסיס להכל. הבנתי שאני רוצה פתרון אחר, לא שוב פעם פורנו. די! כואב לי מידי, קשה לי מידי.

וגם אחרי ההחלטה, גם היום ממש, עדיין קשה לי כל פעם שאני צריך את הסמים שלי. אחרי 18 שנות שימוש, אני מכור לגמרי והתנועה הטבעית שלי היא לברוח לתאווה. אבל עכשיו לפחות אני יודע שזה רע (באמת, לא כמו לפני כן) ויודע שיש דרך אחרת.

אז למה כעת הגיע רגע האמת? כי כעת אנחנו בערב פסח, והסיפור של אבותינו היה בדיוק כמו הסיפור שלנו, ובערב פסח הם נדרשו להחליט: מי רוצה לצאת ממצרים?

שלא תבינו לא נכון: גם המיעוט שהחליט לצאת, זה עוד לא עזר לו להתשחרר מההתמכרות. הרי תוך זמן קצר הם התחילו להתלונן שבכלל במצרים היה טוב, ואפילו "זכרנו את האבטיחים אשר נאכל במצרים חינם"... אתם מבינים? במצרים הם עבדים נרצעים ומסכנים, ובמדבר הם אומה משוחררת וגאה שעושה את צעדיה הראשונים אחרי מאות שנות עבדות, אבל הם מתגעגעים למצרים. ככה זה כאשר הם נולדו עבדים, בנים לעבדים ונכדים לעבדים. הם מכורים.

אבל המאבק הוא שונה. הם כבר נמצאים במדבר כי הם החליטו לצאת ממצרים. כעת הם נאבקים בתור אנשים חופשיים.

וזאת המשימה שלנו: קודם כל להבין באמת באמת שהסמים האלו הם לא הפתרון שלנו. אחרי שנבין את זה - נהיה מוכנים סוף סוף לעשות ה-כ-ל כדי להשתחרר. וזה לא אומר שאז הכל יהיה קל ויפה, אבל זה אומר שנילחם ממקום אחר לגמרי. לא מתוך העבדות אלא מתוך השחרור.

ידידיי וחבריי האהובים, אני מאחל לכל אחד מכם חג של שחרור אמיתי מהתאווה, שנזכה כולנו להיות בני חורין בפסח הזה ובכל ימות השנה.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות? לפני 12 שנים #5664

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אח אח זלמן כמה כיף לסיים איתך את הלילה ולדעת שלא משנה בן כמה אתה,לא משנה מה אתה חילוני,דתי,אברך,לא משנה מה כולנו פה אחים כולנו פה סובלים מאותה בעיה כל אחד באותה רמה וכל הכבוד לצוות GYE שעושים עבודת קודש ועוזרים להיגמל ולאיש המיוחד זלמן שכל כך עוזר פה ותומך אשריך !!!
יש עתיד

בעניין: רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות? לפני 12 שנים #5892

פוסט מצויין ממש.
שוב תודה.

בעניין: רגע האמת הגיע: מי רוצה להפסיק את ההתמכרות? לפני 12 שנים #5954

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אשריך, פוסט מעולה.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן