ברוכים הבאים, אורח

פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? 404 צפיות

פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56319

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
שנה שעברה בפורים עוד לא הייתי בתהליך ההחלמה. אולי אפשר כמה טיפים מה כן ומה לא כדי לעבור את הפורים בשלום בעז"ה?

בעניין: פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56327

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אשריך! זה נושא שבדיוק רציתי להעלות ולא הספקתי (היה לי הרבה זמן למחלה, אך "למרבה הפלא" אין לי את אותו הזמן להחלמה...  ).

הרשה לי לחדד את השאלה: מצד אחד, השתייה בפורים היא מועילה, בשבילי לפחות. זו חוויה מיוחדת של חיבור לעצמך ולה'. מצד שני, יש בכך סכנות הן ביום עצמו והן בhangover שאחר כך.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56329

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
לעניות דעתי הפתרון הוא להתבשם ולא יותר עד דלא ידע.. עד ולא עד בכלל. לדעתי רק מי שנמצא בישיבה יכול להרשות לעצמו אף יותר מזה
אך מי שנמצא עם המשפחה הבישום נותן את סילוק השכל במידה ראויה ויכולת חיבור חופשי לטוב אך יותר מזה עלול לגרום לזלזול, ובטח אנו שתוכנו עוד לא נקי כברנו איננו יכולים לשחרר את כל החיצון תוך שהפנים עדיין חולה.
פורים שמח.

בעניין: פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56330

מצטרף ל״חדש״. גם לאדם נורמטיבי נושא השכרות בפורים שנוי במחלוקת, ולהבנתי מי שחושש מהתוצאות של שכרות יודו כל הדעות שעליו להתבסם מעט ובשופו״א לא להשתכר.
כמובן שזו הבנתי האישית בלבד.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: פורים מפוכח/קח. איך עוברים את פורים בשלום בעז"ה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56352

דווקא בנושא הזה לי אישית אין כ"כ פחד.
לפני התוכנית הכל היה בהחבא, אף אחד לא ידע עלי ועל התמכרותי.
ותמיד כששתיתי הקפדתי לא לעבור את הקו הדק בין התבסמות טובה לשיכרות.
ידעתי מה אני מוציא מהפה.
אז גם ההחלמה בעז"ה לא יהיו בעיות מיוחדות.
להיפך. אני מחכה לקבוצה של שיכורים...
זה בטח יהיה מיוחד.
בלי כל הנוקשות של הפעמון המצלצל 
וקבוצה טלפונית של שיכורים זה מסקרן אותי.
אולי מישהו ותיק ישתף מניסיונו ?
מה שכן חשוב לי להתייחס לילדי ולאישתי. להיות איתם בחג
ולא רק עם כל חבריי. זה חג של כולנו ולא רק של האבא השיכור.
בעז"ה אתפלל על זה.
ושיהיה א'פריילעך פויירים !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן