ברוכים הבאים, אורח

אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... 3033 צפיות

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5718

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
מה אכפת לך מה חושבים אנשים אחי ? ישלך זכות לעשות במדינה הזאת מה שאתה רוצה ואם עושה לך טוב להיות הומו,תהיה הומו אחי !! אין בזה שום דבר רע,זה בסדר אחי זה לגיטימי,מי אכפת מה חושבים ?! אתה פאקינג אוהב גברים,אז תאהב אותם אחי תאהב אותם ואף אחד לא יגיד לך אחרת אחשלי היקר אוהב אותך חג פסח שמח וכשר !!!
יש עתיד

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5734

• מואיז'
לשאיפות , גם אני מתמודד עם משיכה לבנים ונראה לי שאנחנו בערך באותו גיל,השמח ליתכתב איתך...

את "עצת נפש" אני מניח שאתה מכיר  ?  שהוא יותר ספציפי לגבי הבעיה .

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5764

מואיז' היקר!

מאוד אשמח להתכתב איתך!

לא נופל יקר!
מטרת הפורום, וכן מטרתי בשליחת ההודעה הראשונה, היא למגר את תופעת הרצון (התאווה) למשהו מסוים- כל אחד ובעיותיו.
אינני מגדיר את היותי הומו כבעיה, למרות שכולנו מבינים שזו לא הדרך לחיות אותה תבע אלוקים בצלם האדם הראשון.
כל אחד מחברי הפורום מעדיף להימנע מדברים מסוימים (הוצאת זרע לבטלה, צפייה בתכנים לא ראויים, נטיות הפוכות, וכדומה.)
כנראה, אינך מבחין בבעיה אך ביהדות יש איסור חמור על 'משכב זכר', ומתוך כך אסורות גם פעולות אחרות שהן בגדר 'לא צנועות' ויכולות להביא אדם למצב של 'משכב זכור'. אין חלים עלינו חוקי מדינה זו או אחרת (כמובן שחלים חוקי מדינתנו, אך אנו לא דואגים להפר אותה), אנו מעוניינים בחוקי התורה הקדושה, שהיא ספר החוקים הנכון בעולם היות והתורה נכתבה על ידי יוצר העולם והאדם.
לאחר כל הנ"ל, תודה שהגבת על דברי, שמחתי לראות את תגובתך, אך כמו שכבר אמרתי, אלו לא שאיפותיי.

חג שמח!
...
"השכל ולא הרגש, הוא יוביל אותנו לשם..."

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5776

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

מואיז' היקר!

מאוד אשמח להתכתב איתך!

לא נופל יקר!
מטרת הפורום, וכן מטרתי בשליחת ההודעה הראשונה, היא למגר את תופעת הרצון (התאווה) למשהו מסוים- כל אחד ובעיותיו.
אינני מגדיר את היותי הומו כבעיה, למרות שכולנו מבינים שזו לא הדרך לחיות אותה תבע אלוקים בצלם האדם הראשון.
כל אחד מחברי הפורום מעדיף להימנע מדברים מסוימים (הוצאת זרע לבטלה, צפייה בתכנים לא ראויים, נטיות הפוכות, וכדומה.)
כנראה, אינך מבחין בבעיה אך ביהדות יש איסור חמור על 'משכב זכר', ומתוך כך אסורות גם פעולות אחרות שהן בגדר 'לא צנועות' ויכולות להביא אדם למצב של 'משכב זכור'. אין חלים עלינו חוקי מדינה זו או אחרת (כמובן שחלים חוקי מדינתנו, אך אנו לא דואגים להפר אותה), אנו מעוניינים בחוקי התורה הקדושה, שהיא ספר החוקים הנכון בעולם היות והתורה נכתבה על ידי יוצר העולם והאדם.
לאחר כל הנ"ל, תודה שהגבת על דברי, שמחתי לראות את תגובתך, אך כמו שכבר אמרתי, אלו לא שאיפותיי.

חג שמח!
...
אתם כל כך מתרחקים מבחורה,בישיבות לא בחורה אסור זה פריצות זה שיקצע והנה תראה מה זה עושה לאנשים שאתה כל יום עם גברים לפעמים זה מדרדר אותך אתה חייב גם לראות את המין השני אם תראה רק מין אחד אז מין הסתם אתה תימשך למין אחד.
אני מקווה מאוד שתעשה את הדבר הנכון ואל תקשיב לאחרים ,תקשיב לעצמך אחי תפסיק לרצות אחרים ותרצה את עצמך ואז אתה תגיע רחוק
יש עתיד

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5779

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אתה לא מבין?
זה חלק מהריחוק שצריך להיות בין איש לאישה כדי שכשהאדם יתחתן הוא לא יתייחס לאישה כמו אל חפץ או לא יאהב אותה כמו שאהב אותה בהתחלה.
זאת הבעיה שיש לנוצרים ולחלק מאחיי החילונים למשל, שם אחוז הגירושין גבוה.
כמו כן, זה בדיוק הרעיון שמסתתר מאחוריי שבועיים של נידה כשבת'כלס צריך רק כמה ימים, אלא שחכמים אמרו שיהיה שבועיים כדי שכשיעברו השבועיים הבעל יאהב את אשתו כמו שאהב אותה מתחת לחופה.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5786

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

אתה לא מבין?
זה חלק מהריחוק שצריך להיות בין איש לאישה כדי שכשהאדם יתחתן הוא לא יתייחס לאישה כמו אל חפץ או לא יאהב אותה כמו שאהב אותה בהתחלה.
זאת הבעיה שיש לנוצרים ולחלק מאחיי החילונים למשל, שם אחוז הגירושין גבוה.
כמו כן, זה בדיוק הרעיון שמסתתר מאחוריי שבועיים של נידה כשבת'כלס צריך רק כמה ימים, אלא שחכמים אמרו שיהיה שבועיים כדי שכשיעברו השבועיים הבעל יאהב את אשתו כמו שאהב אותה מתחת לחופה.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
כן געגועים זה טוב לא דיברתי על זה,אני דיברתי על חוק שמירת נגיעה,אין בעיה תשמרו נגיעה אבל למה להיות כל כך מחמירים מותר לחבק ידידה מותר להביע אהבה חיבתית בתור חיבוק אין בזה שום דבר רע ואני אפילו רואה דתיות שנוהגות כך אני לא מבין מה כל כך רעע בזה ?
יש עתיד

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5789

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
כמו שאמרתי, זאת בעיה של ריחוק שצריך להיות בין גבר לאישה כדי שהם לא יתייחסו אחד לשני כחפצים או כדבר גרוע יותר.
אל תגיד לי: "זה לא קיים" כי כבר ראיתי מקרים גרועים כאלו.
"אהבה חיבתית" כמו שאתה מפרש, שמורה לחתונה או לאנשים שאתה לא יכול להתחתן איתם כגון: אמך, אחותך או כל גבר בעולם (למרות שאני לא הייתי רוצה לגעת בחלק מהגברים  ).
בהצלחה מרובה, מקווה שדבריי הובהרו,
אין יאוש
נ.ב אם אתה רוצה להמשיך איתי את הדיון בבקשה תעשה את בהודעה פרטית או באימייל או בנושא נפרד משום שהדיון הנ"ל מעניין ככל שיהיה אינו קשור לנושא.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5790

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

כמו שאמרתי, זאת בעיה של ריחוק שצריך להיות בין גבר לאישה כדי שהם לא יתייחסו אחד לשני כחפצים או כדבר גרוע יותר.
אל תגיד לי: "זה לא קיים" כי כבר ראיתי מקרים גרועים כאלו.
"אהבה חיבתית" כמו שאתה מפרש, שמורה לחתונה או לאנשים שאתה לא יכול להתחתן איתם כגון: אמך, אחותך או כל גבר בעולם (למרות שאני לא הייתי רוצה לגעת בחלק מהגברים  ).
בהצלחה מרובה, מקווה שדבריי הובהרו,
אין יאוש
נ.ב אם אתה רוצה להמשיך איתי את הדיון בבקשה תעשה את בהודעה פרטית או באימייל או בנושא נפרד משום שהדיון הנ"ל מעניין ככל שיהיה אינו קשור לנושא.
אין צורך להמשיך בדיון אני חילוני אתה דתי שנינו עם דעות שונות אבל מאבק דומה :D לפותח האשכול בהצלחה גבר !
יש עתיד

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5796

• סבבה
  • דירוג זהב
שאיפות אחשלי
אני ינסה לעזור לך לממרות שאני לא הומו ואני לא מבין אותך אחי
ניסית לצאת מזה?או שאתה מעדיף את המצב הזה?את האמת
דיברת עם חבר?מישו שקרוב אליך ומבין אותך ויכול לעזור לך אחי?
אחי אני בשמחה אהיה איתך בקשר סתם לעודד ולחזק
סתם שתדע אחשלי אני מעריך אותך שהגעת ל80 יום ושיתפת אותנו אחי
אבל נראה לי אתה טועה קצת בגישה אחי אמרת שאם לא היה תורה אז היית הומו וזה טיבעי
אתה צריך לחשוב שזה פסול וצריך להימשך לנשים כמונו הגברים להתחתן ולהוליד ילדים וזה נכון
'לא נופל' ו'אין יאוש' אחים שלי באמת זה שתי גישות שונות
כל אחד צודק עם הגישה והאמת שלו
ובאמת יהיה מעניין לפתוח על זה דיון
אז שאיפות אחשלי אוהב אותך ומעריך אותך מועדים לשמחה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5802

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אמת אם זה מעניין אתה תמיד יכול לפתוח
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן