ברוכים הבאים, אורח

אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... 3035 צפיות

אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5512

*עוד לפני שאני מתחיל, אני רוצה לחייב כל אחד שקורא את השורה הזו לקרוא את ההודעה עד לסוף!*

זה ממש חשוב שכמה שיותר אנשים ישימו לב לבעיה הקיימת- במיוחד אם אתם לא לוקים בה!
צריך למצוא פתרון!!

זו הפעם הראשונה שלי בפורום, לאחר 80 ימים של 'נקיות' נכנסתי, מתוך שעמום (השעמום הראשון מאז תחילת הספירה.)
חיפשתי את הדרך להתמודד עם הבעיה שלי.
כמובן, שלא הגעתי ליום ה 80 כי היה לי קל או כי לא ידעתי להתמודד במאבק עם עצמי.
אך בכל זאת חיפשתי נושאים כאלו.
לכן, נכנסתי לפורום ועיינתי בהודעות.

לא מצאתי.

עשיתי חיפוש כללי.

לא מצאתי.

נכנסתי לפורומים אחרים.

לא מצאתי.

התייאשתי.

ואז, החלטתי שאם עד עכשיו אף אחד לא העלה את הבעיה שלי, אני אעלה אותה.
הבעיה שלי היא

אני אוהב גברים (י"א נטיות הפוכות)

רובכם, לא סובלים מהבעיה הזו.
אני יודע, אתם חלקכם לא יכולים להבין את זה. (רובכם)
אני בחור ישיבה, בן 22 ועדיין זו הבעיה שלי.
אם לדעתכם זה לא קיים. טעות עצומה בידכם.

כשחיפשתי 'טיפים' בפורום קיוותי למצוא לפחות כמה.
אפשר לומר שהבעיה שלי היא הרבה יותר קשה.
כולנו יכולים להתנתק קצת מנשים (או לפחות להגביל את ההמצאות בסביבתן)
כך שכשאין מושא לתאוה הרבה יותר קל להתרחק ממנה (במיוחד בשלבים שאחרי הימים- שבועיים ראשונים)
הבעיה שלי לא כזאת.
אני מוקף בעיקר בגברים, אני לומד בישיבה ואיתי לומדים עוד 300 בחורים.
דמיינו שאתם לומדים בסמינר עם 300 בנות....
בעייתי נכון?..

כן, בעייתי! אז מה עושים? מתייאשים?- אין מצב!!!
צריך למצוא פתרון.

בתור התחלה, לא קראתי את המדריך במלואו, אבל זה העיקרון שצריך להתחיל איתו.
כל אחד לא משנה איזו בעיה יש לו, הפתרון עצמו בבסיסו קיים בצורת המדריך.
הדברים שצריך לשנות אצל מכור, היא בעיקר הגישה.

בכל זאת, יש סדר מסוים שעדיף לשנות כאשר מדברים בבעיה של 'נטיות הפוכות'.
לדעתי, צריך להתרחק מהחטא כדבר ראשון.
זה לא אומר שצריך לעבור מלגור בישיבה ללגור בבית.
זה אומר שצריך לעשות קווים מגבילים, כמו שיש בהלכה לגבי נשים.
אני משתדל לא להתייחד עם בחור ספציפי שאיתו אני יודע שאני מלא מחשבות לא טובות.
קבעתי לעצמי כלל: אני לא מדבר שיחות ארוכות מ10 דקות עם בן/בת.
במקרה וארצה לדבר עם מישהו, אוכל לעשות זאת אך ורק עם חבר קרוב שאני מכיר בו שהוא לא גורר אותי למחשבות לא טובות.

אני יכול לחשוב על עוד דוגמאות, אבל כרגע אין לי שום דבר במחשבה.
אני מבקש מכל אחד שקורא את זה, באמת לנסות ולמצוא משהו שיעזור.
אני בטוח שחלק מהאנשים שנכנסים לפורום ומקבלים את המייל היומי, נמצאים ממש באותה הבעיה!

לסיום, אני רוצה לציין דבר שמאוד עזר לי בתקופה האחרונה.
היהדות, כדת אמת, רואה בשכל את הדבר המושלם בעולם.
אמת, יש מחלוקת בדבר מה המטרה בעולם אם לתקן את השכל או לתקן את הרגש.
אבותינו הקדושים, ידעו להחליט ולחיות בעולם על פי הרגש- ז"א אבותינו היו מחליטים הלכות על פי הרגש- וזו הייתה האמת.
מאז, לאורך כל הדורות, אנחנו הולכים על פי השכל.
לכן, כל דבר צריך להיבחן בעזרת השכל, ולהשתדל להמעיט במשקל הרגש בהחלטה.
לכן, כאשר שקלתי באמת ובתמים את נושא הפעולה על התאווה (אני אולי לא מדייק במילים..)
השכל בירר לי את מה שעזר לי מאותו יום הראשון ועד עכשיו לדחות את הרצון (שלבסוף גם הוא צריך לא להגיע אפילו) לפעול על התאווה.
אני מציע לכל אחד לברור לו דרך אחת בה ילך, אך כל זאת לאחר הסתכלות אמתית בכל הדרכים.
"השכל ולא הרגש, הוא יוביל אותנו לשם..."

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5513

• moved
  • דירוג פלטיניום
שאיפות היקר,

אכן כמעט שלא דובר כאן בפורום על בעיה של נטיות הפוכות. והנה הגעת אתה ומצאת לך מקום להתגדר בו. תתחיל לשתף אותנו במאבקך, ואני מתאר לעצמי שעוד אנשים שמתנסים במאבקים דומים של נטיות הפוכות ישתפו אותנו בעצות ורעיונות.

מה שחשוב לי לציין זה שבפורום באופן כללי אנחנו לא נכנסים לדיונים לגבי התאווה הספציפית של כל אחד. כל אחד כאן מזין את תאוותו בדרכו הוא. סוג התאווה הוא לא ממש הנושא לדיון. הנידון כאן הם:
מה הם הגורמים שנותנים לתאווה מקום כ"כ חשוב בחיינו?
איזה אירועים גומרים לנו לברוח לתאווה?
איך להתרגל לחיות עם התאווה?
איך הקב"ה נכנס לתמונה?

כמובן, שבשל התאווה לגברים יש לך נתוני פתיחה שונים, כי אתה בחברת גברים כל הזמן, אבל העיקרון הוא אותו עיקרון. יש לך תאוות מין ואתה מנסה להתמודד איתה.

בהצלחה

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5519

• גד
  • דירוג זהב
שלום שאיפות

חשוב שתבהיר לעצמך עןם איזה סוג של תאווה לגברים אתה מתמודד. אם זו ממש נטיה הפוכה, שהתאוה שלך היא ממש לגברים ורק לגברים, אז אני באמת לא יודע מה לומר לך, לא נראה לי שאפשר לחיות בישיבה ולהתמודד עם זה, ובכל מקרה אם אתה רוצה להשאר דתי אתה צריך טיפול פסיכולוגי רציני כדי שתוכל להתחתן עם אשה. (ליהדות אין תשובה לדבר הזה למיטב ידיעתי. ויש כמה טיפולים פסיכולוגיים שעוסקים ב"תיקון" נטייה מינית וטוענים להצלחה של 75 אחוז, אבל הם נאסרו לשימוש בארה"ב לפני שנים בגלל ה"השקופע" של הממסד המדעי המרכזי, שהוא מאוד מאוד פלורליסטי, ומסרב לראות בזה מחלה).
אבל בדרך כלל מצוי מאד שלבחורי ישיבה, שאין להם בחורות זמינות, התאוה פורצת על בחורים ספציפיים שקצת מזכירים נשים (לא רוצה להכנס לתיאורים) גם לי בישיבה היו כמה מקרים כאלו, ואם אכן כך הוא, ההתמודדות שלך לא שונה באופן מהותי משל כל המשתתפים כאן.
בהצלחה. 
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי hope6511111.

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5521

דבר ראשון,
תודה על התגובות.! (באמת-תודה!)

אני רק רוצה להבהיר משהו.
אני מכיר את הבעיה של נטיות הפוכות, וגד היקר, יש לציין שלא רק במסגרת של ישיבה הכרתי את התאווה הזו
אפילו עשיתי מעשים שראוי לא לחשוב עליהם כשהייתי בצבא (וגם לפני, בישיבה)

אני ב"ה שלם מאוד עם היותי נמשך לשני המינים.
ברור אם כן, שאני מאוד מבין בנושא זה, מהיותי אדם פתוח ביסודי, חקרתי את התופעה הזו.
ללא התורה וללא האיסור בדבר, בטוחני שהייתי יוצא מהארון וחי חיים מלאים כאלו.
עכשיו, ב"ה אני מכיר ויודע שיש אמת ראשונה מעבר לאמת השכלית.
לא נזקקתי אף לא לפגישה אחת עם פסיכולוג. לדעתי, אדם צריך להסתכל על כל דבר בשכל,
ברגע שיעשה את זה, הכל יהיה הרבה יותר ברור.
מתוך בחינה אמיתית של המצב ושל האפשרויות העומדות בפניי, האמת ברורה שהתאווה הזו היא תאווה גרידא ולא שום דבר מעבר לכך.
אני, בתור מישהו שעבר את המכשול הזה בדרך אל האושר (הקב"ה) רוצה לעזור לאחרים, כי אני בטוח שיש עוד שנתקלים בבעיה הזו ואין צורך להתמודד עם זה לבד. (אני לא מתיימר להיות צדיק הדור- אינני כזה! או לחילופין פסיכולוג- אני רק מעוניין להיות לעזר לחברים ברמה שלי ועם בעיות כמו שלי.)
לפני מספר שנים ראיתי סרט העוסק בנטיות הפוכות. את כל הסרט הזה השארתי בעבר מלבד משפט אחד שאני זוכר: "לפי דעתי, יש 10% סטרייטים בעולם, 10% *#*#*#* (נטיות הפוכות) וכל השאר הם גם וגם"- אני חולק על המשפט הזה ואומר- אצל כל אחד זה קיים, השאלה באיזה סביבה אדם מסתובב ועד כמה אדם 'רעב'.

אלו מספר משפטים שיצא לי לשמוע או אפילו לומר לעצמי- והדרכים בהן התמודדתי איתם.
בכל מקרה, אנשים לפעמים אומרים- "אם ככה אלוקים ברא אותי- כנראה זה בסדר!" וכמובן שצריך לענות על כזה משפט, שהקב"ה בחר בי מכל שאר הסובבים אותי- כדי שאוכל להתמודד עם עוד נסיון!
ואת"ל, אני מרגיש שככה אני עושה לעצמי/לאחרים/לאלוקים טוב, התשובה פשוטה- אנחנו בעולם שלנו בו הרגש אינו שלם אלא נגוע ואנו לא יכולים ללכת על לפי הרגש אלא על פי השכל.
אני עוד יותר אשמח לכל מיני שאלות ותהיות שיוצא לכם לחשוב עליהם והן גורמות לכם לחולשות..

יום טוב (רק היום! )

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5527

• נעם ה'
שאיפות היקר!
נניח שהיינו משתתפים בפורום לחוזרים בתשובה. כל אחד היה מספר כמה קשה לו להפסיק נסוע ים בשבת, או לא לעשן שבת שלמה וכד'. היינו ממש מאושרים לשמוע איך הם רוצים לצאת מזה ומקבלים בהבנה את חזרתם בתשובה. היינו אומרים להם כי "במקום שבעלי תשובה עומדים אפילו צדיקים גמורים אינם יכולים לעמוד" היינו מעודדים אותם שלפני שידעו הם היו כתינוקות שנישבו ועוד אמירות "דוסיות" כאלה ואחרות וזאת למרות שהם עברו על איסורי סקילה! לא היינו מעלים בדעתנו לתת להם לייסר את עצמם על עברם, להיפך הם היו הופכים לסופר צדיקים בעיניינו.
שאיפות היקר! כמוך כמוהם. יהי חלקי עמך!
גם אני זיהיתי בעבר אצלי נטיות שהפחידו אותי בתחילה. ה' נתן לי את השכל לעזוב את העבודה ולהמנע מהמצבים המעוררים שהיו לי אז. מאז לא פגשתי אותם יותר. אצלך ההתמודדות קשה הרבה יותר אך גם אתה צריך 1. לתת לה' לעשות את העבודה וסמוך עליו לגמרי. 2. לבחון היטב (אני עושה זאת בהתבודדויות) היכן המצבים הבעייתים ולא להגיע אליהם. שלבים שונים מ12 השלבים מחזיקים אותי ואני מאמין שהם יחזיקו גם אותך, בדוק מה מתאים לך.
בהצלחה!!!
נעם ה'

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5530

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברשותכם אגיב בקצרה כי פסח מתקרב...

הנושא הזה עלה מספר פעמים כאן בפורום והיו עליו כמה וכמה פוסטים. בעיקרון אני מסכים עם דברי גד שצריך להבין מה בדיוק המשיכה.

גם לי היתה משיכה חזקה לבנים, אבל זה לא הפריע למשיכה שלי גם לנשים. גם היום יש לי משיכה כזאת אבל היא לא מפריעה לי לנהל חיים מלאים עם אשתי בהם אני נמשך אליה באופן פיזי נפשי וכל אופן אחר.

לעומת זאת ישנם כאלו שלא נמשכים לנשים ואז כבר מדובר על בעיה אחרת.

אגב, גד כותב שנאסרו הטיפולים האלו בארה"ב. ראיתי דיון על כך בפורום באנגלית ומסתבר שזה לא נכון.

בכל מקרה, אין ספק שחשוב מאוד לשים את הדברים על השולחן ולתת את הדעת בפורום שלנו לא רק על הבעיה של התמכרות (כל סוג שהיא) אלא גם על בעיות אחרות שיש לנו בנושא התאווה למין כזה או אחר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5541

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
גד. אין לי שום דבר לומר חוץ מדבר אחד - אתה בן אדם מרשים. אין לי מושג אם הייתי יכול לעמוד בזה כמוך, אפילו נראה לי שלא.

מדהים
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5542

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום

גד. אין לי שום דבר לומר חוץ מדבר אחד - אתה בן אדם מרשים. אין לי מושג אם הייתי יכול לעמוד בזה כמוך, אפילו נראה לי שלא.

מדהים
נתן

התכוונתי לכתוב ל'שאיפות'...
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5550

• גד
  • דירוג זהב
שאיפות היקר,
אם אתה יודע כל כך טוב, אני לוקח את דברי בחזרה.
(כיון שאני רואה שאתה אדם פתוח, חשבתי שאולי כדאי שתבדוק שוב את ההיסק שלך מכך ש"אדם צריך לבדוק כל דבר בשכל" לכך שלא נזקקת לטיפול פסיכולוגי, לדעתי זה כמו לומר שאדם בודק כל דבר בשכל ולכן לא נזקק לרופא. אני כותב את זה כיון שאני מפחד שכל זה יתפוצץ לך בפנים בעוד כמה שנים. אבל אני, כמובן, לא יודע יותר טוב ממך מה טוב לך, רק תחשוב על זה שוב.)
בכל מקרה, בהצלחה בכל אשר תפנה, אתה באמת מעורר הערכה.
גד

(נתן, נחמד לקבל מחמאות, אפילו בטעות...)
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי 96.

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5555

שאיפות היקר,
אם אתה יודע כל כך טוב, אני לוקח את דברי בחזרה.
(כיון שאני רואה שאתה אדם פתוח, חשבתי שאולי כדאי שתבדוק שוב את ההיסק שלך מכך ש"אדם צריך לבדוק כל דבר בשכל" לכך שלא נזקקת לטיפול פסיכולוגי, לדעתי זה כמו לומר שאדם בודק כל דבר בשכל ולכן לא נזקק לרופא. אני כותב את זה כיון שאני מפחד שכל זה יתפוצץ לך בפנים בעוד כמה שנים. אבל אני, כמובן, לא יודע יותר טוב ממך מה טוב לך, רק תחשוב על זה שוב.)
בכל מקרה, בהצלחה בכל אשר תפנה, אתה באמת מעורר הערכה.
גד

(נתן, נחמד לקבל מחמאות, אפילו בטעות...)

דבר ראשון- תודה נתן! גד צודק וקל וחומר אם קיבלתי מחמאה בכוונה..
דבר שני- גד, כל מה שאמרתי הוא לא החלטי. הדברים שאתה מעלה הם נכונים- ז"א אלו דברים שצריך לקחת בחשבון. לכן אני רוצה להמשיך להתייעץ או איך שלא תקרא לזה, ולומר שאתה בעיקרון צודק אם אני מסתכל על הנטיה הזו כדבר פגום שלא כדרך הטבע (מה שנראה מאוד נכון לכאורה שכן אין לכאורה בעלי חיים אחרים כאלו ובנוסף- אין זו דרך להביא ילדים לעולם). אני לעומת זאת- מבין שזה טבע בבן אדם, וכמו שכתבתי מקודם- לולא קביעת התורה שזה דבר פסול, הייתי חי את החיים האלו. וזה מה שנותן לי את הכוח לקום מעל הנטיה הזו ולהחליט שזה מספיק ואפילו לצאת עם בנות.
עוד אני חושב שמתוך כך שאני פתוח כבר מגיל צעיר מאוד (שהרי עודני רך בשנים) התעניינתי בנושא מתוך בלבול לאן אני שייך ולכן גם קראתי ספרים של פסיכולוגים. לפני כחצי שנה, התעמקתי בנושא זה בספרי השו"תים וההלכה כך שיצא לי לראות דרכי התמודדות של רבנים שהם הם מורי הנפש שלנו, ושוב כמ"ש ר' ישראל סלנטר כשאדם מתקשה בנושא מסוים בעבודת ה'- שיתבונן בהלכה ובגמרא בעיון ומתוך כך הוא יזהר יותר וזה ממש נכון.
ובכל זאת, אני לא יכול להתעלם ממה שכתבת, אני רוצה לשאול אותך, באיזה דרך לדעתך יכול להגיע אליי ניסיון כזה שיוכל להרוס ולמוטט לי את כל מה שבניתי? האם זה יהיה טיעון שלא חשבתי עליו, או שמא נפילה כלשהי שתגרור מפלה גדולה?..

תודה רבה!
..

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5581

• גד
  • דירוג זהב
וואו! אתה באמת אדם פתוח...

כוונתי היתה לשני דברים: קודם כל, אם כמו שאתה מספר יש לך נטיה לגברים כמו שיש ל"סטרייטים" נטיה לנשים, אז לדעתי לא תוכל כל החיים להמנע ולהדחיק את הנטייה הזו, ואני לא נכנס לשאלה אם אתה אדם "פגום" או לא, זה לא רלונטי, למעשה, אתה צריך לחיות עם זה, אני מסתכל על עצמי ולא נראה לי שאוכל לחיות עם נשים כל הזמן ולא ליפול. (אנו רואים שגם התורה דורשת הפרדה בין המינים, זאת אומרת, התורה אומרת שאדם לא יכל לחיות כל הזמן עם מושא תאוותו ולא ליפול.)

אבל, יותר מזה, גם אם לא תיפול, זה לא נראה לי אנושי לחיות ככה, אלו חיים מלאים מאבקים ממש על אנושיים וברור שאדם צריך הדרכה ולווי פסיכולוגי כאשר הוא חי כאלו חיים, וזה ממש לא קשור לכך שאתה מקבל את זה שזה נסיון, או רק תאוה, או איך שלא תקרא לזה, גם אם תעמוד בזה, איך לומר בעדינות, סביר שמשהו יסתובב לך במוח...
כאן אני מדבר על סתם לווי פסיכולוגי בהתמודדות, ולא על טיפול לשינוי הנטייה המינית, שזה יפתור את כל הבעיות, אבל זה כבר כן קשור למה שאתה מעלה כשאלה אם לראות בזה נסיון וכו'. אפי' שלדעתי זה דומה למי שנולד עם איזושהי מחלה שהוא ינסה ודאי לרפא אותה, בלי קשר לזה שזה נסיון, אבל אני מבין שיכולים להיות חילוקי דעות בענין הזה, שהוא בהחלט מורכב.

(ועוד דבר קטן לסיום, סתם בשביל האינטלגנציה, כתבת שאין דבר כזה אצל בע"ח, זכור לי, אני לא זוכר מאיפה, ששמעתי שגם אצל שימפנזים מצויים יחסים חד מיניים.)

שלך,
גד
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5583

• נעם ה'
לשאיפות ולגד,
בגן החיות התנ"כי בירושלים ישנם שני נשרים (או אולי עוף ענק אחר) זכרים המקיימים חיים זוגיים.
גם בגן החיות מופתאים מהם מאוד וזה מקרה נדיר מאוד.
ברור לי שזה בא ללמד אותנו להבין ולקבל ולא להחמיר מעבר לקיים.
בהצלחה,
נועם ה'

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5602

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני מצטרף לדברי גד, ובהקדים:

כאן לא רלוונטית השאלה האם זה אסור או מותר, האם זה טבעי או לא. זה שאלה שכל אחד צריך להחליט עליה בעצמו לפי איך שהוא רואה את העולם. בדיוק כפי שאין כאן מקום לדיון תורני איזה "עבירה" פחות חמורה, ובודאי שאין מקום לדיון האם זה הגיוני לדרוש מבחור שלא ליפול בשז"ל.

אם מישהו חושב שזה לא הגיוני וטוב לו במצבו - זה החיים שלו. אנחנו כאן (בכל הפורום) מדברים על אנשים שמבינים שיש להם בעיה (ולא משנה מאיזה כיוון) והם רוצים לפתור אותה.

לכן, להציג את הבעיה כנסיון מה' - זה לטמון את הראש בחול. (וזה לא שונה מאלו שטוענים שההתמכרות היא נסיון מה' ולכן ממשיכים לעשות "תשובה"). אם אתה חושב שהנטיה שלך לגברים היא בעיה (בדיוק מה שעבר עליי בגילך) צריך לטפל בזה ובאופן יסודי. וטיפול יסודי אומר קודם כל לדעת את המצב לאשורו: האם אני נמשך גם לבנים או רק לבנים? האם זה בגלל חוסר זמינות של בנות או שזה משהו עמוק בתוכי?

ואז עם התשובות האלו אפשר להמשיך הלאה ולראות איזה סוג של טיפול צריך. אבל דבר אחד די ברור לי: שום רב לא יכול לעזור לך בזה. (אני לא מזלזל ח"ו באף רב, אבל בדיוק כמו שאני לא שואל את הרופא שאלות בהלכה, אני גם לא שואל את הרב שאלות ברפואה. ואם הרב הוא אמיתי הוא יגיד לי: אני לא יודע, כי אין לי הכשרה לכך).

ושוב: יתכן מאוד שמדובר בבעיה שתיפתר מעצם הדיבורים עליה וההסתכלות פנימה. אני השקעתי הרבה מחשבה בנושא, וכאשר ראיתי ברור שאני נמשך לנשים (למרות שאני נמשך גם לגברים) הבנתי שאני יכול לחיות את החיים שלי בשלווה בלי שום בעיות ובלי צורך בטיפול רציני.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5618

חברים יקרים!

שוב, אחדד את מה שכתבתי לפני כן;
לגד ולנעם ה'- כשכתבתי שלכאורה אין בעלי חיים חד מיניים, באמת התכוונתי במילה לכאורה, לא חסר מינים של בעלי חיים (בעיקר החיים במים) שמקיימים יחסים חד מיניים. לכן, בוודאי שדרך העולם להסתכל על כך כדרך הטבע, ולהתעלם ממיעוט המצוי של בעלי חיים המתקיימים כך.

לזלמן- שתי מילים- אתה צודק!
אני חושב שאחרי מחשבות מאוד מעמיקות הגעתי למסקנה לפני חצי שנה שזו לא הדרך. לא הכוונה שאני מייחס למשיכה לגברים נסיון, אף על פי שזהו באמת נסיון צריך להתייחס אל כך בתור עובדה ולטפל במניעים שבה.
מגיל 14 כבר ידעתי שאני נמשך לגברים. אז, בתור נער ללא כל הגבלות שכליות יותר מדי, עשיתי כמה שטויות. ב"ה, ה' עזר לי להבין, עוד אז, שאני צריך לבחון טוב טוב את מה שאני רוצה.
מאז ועד היום (8 שנים) היו לי המון מחשבות. אני כמעט בטוח שעברתי על כל טיעון בעד ונגד אפשרי בנושא. ראיתי סדרות, קראתי ספרים ואפילו דיברתי עם הומואים 'דתיים'. לבסוף, הגעתי למסקנתי והיא שאהבה אדם יכול ליצור. משיכה פחות. אני מאמין שכולם מכירים את ההבדל בין התאווה לאהבה. אני חושב באמת ובתמים שיכול להיות שעוד חמש שנים, אהיה נשוי עם ילדים ואולי (אפילו סביר להניח) אמשיך להימשך לגברים.
אני מאוד מאוד רוצה לעזור למי שנמצא בתהליך, או שהוא לא בטוח בעצמו. חשוב להתייעץ עם מישהו שמבין. אני אחזור על זה שוב אבל זה חשוב, אני יודע שאני צעיר, אבל עשיתי המון המון טעויות- אל תטעו שוב!

בסיכומו של עניין, היה חשוב לי מאוד להעלות את הנקודה הזו, אני אפילו אשמח אם היא תעלה קצת יותר בפורום.
ועוד, אני מזמין כל אחד שיש לו בעיות כאלו, לא להתבייש ולפתוח נושא בפורום, לדבר על זה ולא לשתוק- זה המקום בשבילנו.
אם בכל זאת מישהו מעוניין לשאול להתייעץ וכו', אפשר להתייעץ עם המון אנשים בפורום, יש פה אנשים עם ראש על הכתפיים, ואפשר גם לשאול לדעתי.

יום מעולה,
פסח כשר
ושמח לאוכלי קטניות בלבד
...

בעניין: אני ממש לא מבין איך עד עכשיו הנושא הזה עוד לא עלה פה.... לפני 12 שנים #5635

• סבבה
  • דירוג זהב
שמח לאוכלי קטניות ?אהבתי אחי
זה לא משנה אחי אם יש בעלי חיים שמקיימים יחסי מין חד מיניים הם בעלי חיים הם לא חושבים הם רק רוצים למלות את התאווה שלהם וזהו בלי לחשוב
עוד חמש שנים? בעז"ה אחי תתחתן עוד לפני עם אישה שתאהב אותך ויהיו לך ילדים ואני מאמין אחי שלאט לאט אתה תימשך אליה והמשיכה לגברים תרד
אחי אני רוצה לשאול אותך שאלה אם אתה מרגיש שזה לא בסדר ולא רגיל?
אפשר לצאת מזה אחי בטיפולים לא?
הרבה הצלחה אחשלי וחג שמח
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן