ברוכים הבאים, אורח

פחדים מדייטים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פחדים מדייטים 1768 צפיות

בעניין: פחדים מדייטים לפני 9 שנים, 6 חודשים #65509

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
תודה חבר, זה נותן המון תקווה. וחוצמזה המון מזל טוב!

בעניין: פחדים מדייטים לפני 9 שנים, 5 חודשים #66067

א. מזל טוב ענק אחי! איזה יופי!

ב. אני אישית עברתי ממש לא מזמן פחדים דומים. פחד לספר בדייטים, פחד מהתגובה וכו'.
אבל גם אישתי, שכשסיפרתי לה הייתה לקראת להיות ארוסתי, הגיבה בצורה הרבה יותר מדהימה משהייתי חולם. היא קיבלה בהבנה. שאלה שאלות ועניתי על הכל. וגם אמרה לי להבטיח לה, שאם יהיו לי מחשבות, מעידות, נפילות, שאשתף אותה. היא רוצה לעזור.

קודם כל, היה ברור לי שאני מספר לפני החתונה, אבל לא בשלב מוקדם. כלומר לפי דעתי זה דבר שצריך לדעת, כיוון שיש לו השפעות גם על בן הזוג בהרבה מקרים, אבל כמו שפגמים אחרים אנחנו לומדים לאט לאט על השני, גם עם זה חיכיתי.
כיוון שלא יצאנו תקופה ארוכה (כחודשיים) וכבר התחלנו לדבר על אירוסין, החלטנו שלפגישה הבאה כל אחד יחשוב על דברים חיוביים בשני שבגללם הוא רוצה להינשא לו, ובנוסף, על חסרונות שיש בשני, ואיך הוא מתמודד עם כך שיש לשני את החסרונות האלו. בשביל מה? כדי שנוכל להיות בטוחים שאנחנו לא מסונוורים מאהבה, ושהכל נראה ורוד. אלא שנראה שיש חסרונות, אבל הם זניחים לעומת הדברים החיוביים, ואנחנו נתמודד איתם.
סביב כל השיחה הזאת, החלטתי שזה הזמן לספר על התאווה שלי. התחלתי בצורה עדינה וטיפה עקיפה. דיברתי איתה על כך שאחוזים עצומים מבני הנוער, גם הדתי, נחשפים לפורנו, רובם גם יותר מפעם אחת, בצורה מכוונת, וגם מאוננים. חלקים גדולים גם מתמכרים, והסברתי לה שמבחינה פיזית במוח זו התמכרות כמו לאלכוהול. ואז סיפרתי על עצמי, על התוכנית, האתר, הפורום.. וכמו שכתבתי, היא הגיבה בצורה מדהימה.

מי שרוצה, מוזמן בשמחה להתייעץ איתי בפרטי.

בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

תגובה: בעניין: פחדים מדייטים לפני 1 שנה, 4 חודשים #144778

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל תודה על ההקפצה.

מאד מזדהה. יש לי הרבה מה להאריך בזה.

אשמח שעוד חברים יטרחו לשתף מנסיונם כוחם ותקוותם...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן