ברוכים הבאים, אורח

מתי יעבור זעם?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתי יעבור זעם? 1342 צפיות

מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5473

• matan
  • חבר חדש
לפני פסח.
כבר הצלחתי לישמור את הברית יותר מחודשיים.
נפלתי לפני כמה ימים ואני לא יכול לעצור.
יש לי פילטרים יש לי אבל אתם יודעים לא בעיה לפרוץ אותם אם רוצים...
אני במצב רוח ממש רע אולי הלחץ לפני פסח.
אני יודע שזה "יעבור" מתישהו אבל שיעבור כבר !
כאילו סגרו את הברזים למעלה ולא נותנים לי לנוח.
איך אפשר להתחיל מחדש עכשיו עם כל הלחץ הזה של פסח?

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5475

• עבד ה
  • דירוג כסף
להתפלל אחי רק להתפלל.. תנסה גם לקבל על עצמך דברים אם תיפול וכדומה..

בהצלחה חבר, מחזיקים לך אצבעות:)

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5493

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידיי,

ראשית כל, אציין שהביטוי "מחזיקים אצבעות" מגיע מביטוי נוצרי שמשמעותו תפילה לישו. אני יודע שהיום בארץ זה הפך לסלנג אבל נראה לי שעדיף להימנע ממנו. כל דובר אנגלית יתרגם לכם את זה בקלות וזה פתאום נשמע אחרת לגמרי. אין לזה קשר לשום החזקה, אלא לצלב.

כעת לשאלתו של מתן, צר לי מאוד לאכזב אותך אבל הזעם לא יעבור עד 120. גם אני הייתי בטוח בכל תקופת נקיות שזהו זה וניצחתי את היצר, אבל מסתבר שהוא לא הולך לשום מקום.

אם זה נשמע לך הגיוני, כנראה שהגיע הזמן להתחיל לעבור על המדריך באתר ולמצוא עוד כלים מעשיים כדי לעצור את הנפילה הבאה, כי רק פילטר זה לא מספיק. כאשר רוצים להתאבד - שום גדר לא עוצרת אותנו.

אם תרצה קצת יותר עזרה - אשמח לנסות לסייע.

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5509

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב.
אתה לא יודע כמה תפילות אישיות שלי התחילו בציון התאריך. כיום, נדמה לי שיש באזכור זה משהו מדכא - כאילו 'לפני פסח' ואיפה פסח ואיפה אני.
אז מתן, אני אגיד לך את האמת, אתה בדיוק איפה שהקב"ה החליט שתהיה. המאבק שלך, כמו של כולנו, הוא כאן, בשמירה היומיומית המתישה הזו, אל תצפה שזה יעבור בבת אחת. תסמוך על הקב"ה שמה שהוא רוצה ממך זה את ההתמודדות הזו, אחרת הוא לא היה שולח אותה.

נ.ב.: היום כמעט נפלתי, ורק ברחמי שמיים הפילטר חזר לעבוד בזמן...
אנחנו איתך, כואבים, ומנסים לאחות את השברים ביחד
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5545

באמת מתן זה קשה...
אבל תתעסק בדברים-כשאתה מתעייף במקום לגשת למחשב צא בחוץ תתאוורר אם יש לך ליד הבית גינה\גן או משהו-צא...
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5563

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב, מתן.
לפעמים אנחנו מרגישים שכדי לאסוף את עצמנו ולהתחיל לעבוד אנחנו צריכים 'להתחיל ברגל ימין'. וזה אכן נכון, אבל לפעמים אין ברירה, צריך להבין שזה מה שאני צריך עכשיו, לתת לזה את הזמן ואת המקום, ולהתחיל לעבוד, לחץ או לא לחץ...
(זה מה שהיה לי קשה בהחלטה לנסות להצטרף לקבוצה - מאיפה יהיה לי זמן ואולי נתחיל רק אחר כך וככה...)

בהצלחה לכולנו
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: מתי יעבור זעם? לפני 12 שנים #5582

• נעם ה'
מתן מתן,
אני מבטיח לעזור לך בע"ה ולהתפלל עליך כמה שאוכל. אתה תקום, אני בטוח.
הלילה, הבן שלי קם וצרח ללא סיבה שוב ושוב. לקח לי קצת זמן להבין ולהזכר כי הקב"ה כבר "סידר"לי בעבר השכמות כאלו כאשר זמן רב מידי לא יצאתי להתבודדות. הבנתי, והלכתי להתבודד לי (4 לפנות בוקר) וכמובן הילד נרגע. המחשבות רצות ואני מעביר בראשי את כל החיזוקים מהאתר הנפלא הזה. תוך כדי השיח עם ה' והנסיון להבין כיצד אנצל כל רגע טוב יותר הבנתי מהות חדשה בפסח שלא ראיתי אותה קודם. החמץ הוא ההחמצה, הוא כל מה שאנו מפספסים כאשר אנחנו לא ממצים את יכולותינו וזמננו. המצה היא המיצוי של הזמן, היא הגשמת המציאות. הקצה של החמץ היא ההתחלה של המצה. רק צריך לעבוד על זה ולא להרפות וכמובן, להשליך על ה' את יהבך. אתה עסוק במצוות הבעור של החמץ וכמו שיש שכר על ביעור חמץ מפרורי לחם, ק"ו יש שכר על ביעור חמץ מהנפש. אז תוציא את הח' (חטא) ותוסיף את הה' (ה' יתברך) ויהיה לך חג כשר ושמח.
באהבה,
נועם ה'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן