ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף 768 צפיות

שיתוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #50892

• arielwriter
  • דירוג זהב
רציתי לשתף בתחושות שלי שעולות לא פעם מקריאת פוסטים בפורום, ובפרט מענה לחברים חדשים או למתכחשים לתוכנית למיניהם.
אני חושב שלפעמים חברים כאן קצת תוקפניים עם המסרים של 12 הצעדים.
או שדוחפים את המסרים באגריסיביות מדי, או שצועקים על אנשים שחושבים שהם יכולים להתפקח אחרת ולא מכבדים את דעתם...
איך שאני יודע חלק גדול מ12 הצעדים זה לגלות ענווה, לגלות סובלנות כלפי אחרים, בפרט אם הם סובלים.
לוקח לבן אדם , ובמיוחד בן אדם חדש שמגיע לכאן, להגיע למסקנה אם לפעול לפי 12 הצעדים או לא...
מי כמוני יודע ש12 הצעדים יכולים להיראות מרתיעים ממבט ראשון שני ושלישי, אני מניח שגם אתם יכולים להבין את זה.
לפעמים אני קורא תגובות וזה משהו בסגנון, "אם לא תלך בשיטת 12 הצעדים אתה תמצא את עצמך בקבר" וכל מיני דברים כאלה.
יכול להיות שאני סתם מדמיין והוזה, גם אם כן, אשמח אם תזכרו את זה להבא ותמשיכו להיות קהילה מדהימה ותומכת בהחלמה כמו שאנחנו!

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #50896

• העברי
  • דירוג פלטיניום
ממש מסכים

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #50900

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
צודק.

ייתכן וגם אני לא עדין כשאני רוצה להראות למישהו את הדרך לחיים מאושרים. לא יודע מה אצל אחרים אבל אני מסוגל לעשות דברים מניפולטיביים כדי לדחוף אדם "אל האושר שלו" (לדעתי כמובן).

תודה על התזכורת.

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #50961

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
גם אני ניכוותי מהתנהגות שכזו בעבר, שכן אני התחלתי עם ה-90 ימים ומכיוון שראיתי שזה הולך לי לא ניסיתי את ה-12 צעדים, למרות שבהחלט לקחת משם טיפים.

כשהסברתי את הדרך שעברתי ספגתי אש מכמה חברים. אם כי בחודשים האחרונים כבר אני לא רואה את התופעה הזו.

תגובה: בעניין: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145665

ברור שהתוכנית מלמדת אותי חמלה וענווה
ויותר מזה להרפות מהצורך האובססיבי שלי משליטה ומניפולציות
וברור שאין בי יותר ממי שלא בתוכנית רק שאני זכיתי שאלוקים יעזור לי בצורה הזאת
והוא יחליט ולא אני , איך לעזור לכם-אלה שעוד לא בתוכנית
אבל כל עוד שאדם לא בא והחלים  בתוכנית
הוא לא יבין את הכאב לראות אנשים שהיו במצב שלו ועדיין סובלים כשהפיתרון ממש בהישג יד
הוא ילא יבין כמה קשה כל פעם לפתוח את הפורום ולראות אנשים סובלים ולכאוב יחד איתם ולשתוק 
ועוד נקודה אחת,
עם כל הצורך בחמלה וסבלנות, עם נמשיך ללטף ולחבק את כל הנופלים והסובלים יש בזה אכזריות מאוד גדולה כי זה הרבה פעמים מזין את המחלה ומרחיק אותו מהפיתרון האמיתי
כותב בכאב גדול
משה

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145674

באסירות תודה אלוקים אוהב שומר עליי נקי במשך 44 יום רק להיום
בזכות שהתוכנית הכירה לי את אלוקים באור האמיתי והאוהב שלו
ובזכות שהתוכנית לימדה אותי איך לפנות אליו בכניעה ובענווה בכנות ובחוסר אונים
קח בחשבון שלפני שבאתי לתוכנית הייתי משתמש כ 7 פעמים בשבוע בממוצע 
ולא בזילזול, כל יום מלחמה ואשמה ומצפון ותפילות!
הזמן הכי ארוך בחיים שאני זוכר שהחזקתי יבש זה כ 14 ימים!
כשנכספתי לאתר הקדוש והנפלא הזה וראיתי את פרוייקט 90 יום ידעתי בבירור שאם כל הכבוד לאלו שהצליחו אני פשוט לא יכול זה אפילו לא היה חלום
והיום הנקיון זה חלק קטן מההחלמה שלי
יכולת להתמודד מול עצמי מול כעסים אכזבה טעויות בדידות 
אין לך מושג באיזה כאב הייתי חי ועם איזה אושר אני חי רק להיום בזכות התוכנית
הזוגיות השתפרה מעל לדרך הטבע הביטחון עצמי שלווה ורוגע
שאני מאחל לכל אחד מבניו של אלוקים והרבה יותר
אוהב אתכם מאוד משה

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145698

לא ברור לי איך לקרוא את מה שאתה כותב
אתה ציני כועס שמח בעד נגד.....
לדוג'
"תודה רבה שאתה חושב עלינו בכל אופן..."
או "תודה רבה לך..."
אני מבקש סליחה שהייתי תקיף זה לא בא מההחלמה....

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145707

בוקר טוב,
אשמח להעיר מה שכבר הערתי אין ספור פעמים בעבר, שזה שיש חבר שכותב על 12 הצעדים, זה לא אומר שהוא מטיף על זה, ולא רק שהוא לא מטיף הוא גם לא תמיד אומר לחבר לעשות את זה. בפוסט שלמעלה החבר כתב מה עובד בשבילו ומה התוכנית שינתה אצלו, הוא לא כתב 'יש רק פתרון אחד' ולא 'אני רוצה שתגלו את האור' וכל כיוצ"ב. (שגם אם זה היה נכתב, התגובה לזה לא צריכה להיות כמו שמגיבים עליה כאן בפורום, כל זמן שזה לא נעשה בהטפה).
לתשומת לב החברים.
ואגב, יש כאן חברים שלא כ"כ נעים להם, שכל הזמן מטיפים להם נגד ההטפה. כדאי לחשוב גם על הפן הזה בכל הסיפור הזה.

יום טוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145710

• gidi
  • דירוג פלטיניום

הנושא הזה כל הזמן ממשיך לעלות פה..
אני יכול להגיד מהצד שלי שאני חווה ורואה הרבה יותר התקפות מאז שאני כאן דווקא על אלו שמנסים להציע את 12 הצעדים וכאילו זה משהו שאסור להזכיר כבר (יש כבר חשש להציע את זה לחברים), יש גם תגובות ממש לא נעימות ותוקפניות על כאלו שסך הכל ניסו להציע או לספר על איך הקבוצות עזרו להם.
מצד שני אפשר גם להסתכל על כל חבר שמציע לפתוח יומן או לשתף יותר כמישהו שמטיף..

כל אחד משתף ממה שעזר לו, בסוף צריך לזכור שאף אחד לא מחייב אף אחד ורק ממליץ אז כדאי להסתכל על זה ככה ולא להיבהל מכל הצעה ולא להקצין את הנאמר (תסתכלו פעם נוספת בתגובות תגלו שהחברים רק מספרים מנסיונם או מציעים הצעה).

לפעמים קשה לשמוע אמת של מישהו אחר כשהוא מאמין בה חזק ודבק בה ביחוד כשזה משהו שמרמז עליי לצאת לעשייה ולצאת מאיזור הנוחות או להרגיש אשמה (אני מדבר מחוויה שחוויתי אתמול בנושא אחר לגמרי), אבל אני צריך לזכור שהוא יכול להגיד ולחשוב מה שהוא רוצה בסוף אני מחליט מה לקחת מזה ומה לו.
לכל דיעה גם קיצונית שנאמרת כנראה יש משמעות לגביי שאני יכול לקחת ממנה אבל לא צריך להשתיק את כל אלה שמציעים הצעות שלי לא נשמעות..

בהצלחה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145712

גידי טוב לראות אותך
אולי כל הדיון היה כדאי 

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145713

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חחח אוהבים! כן עדיין יוצא לי לשוטט פה מידי פעם,
חבל שבנסיבות האלו ושזה הדבר הראשן שאני נתקל בו..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145716

חייב להיות איזשהוא פיתרון לנושא הזה

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145718

סולחים, דבר...

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145723

חברים יקרים,
המטרה היחידה של הפורום הזה היא לעזור לאנשים שסובלים, וזה השוני בפורום הזה מכל פורום אחר שישנו ביקום, שבדרך כלל מתאפיין בויכוחים כדרך העולם וכו' וכו', וזאת הסיבה שהפוסט הזה ננעל לכמה ימים.
בואו נשתדל כולנו להמשיך להתנהל כך בפורום הנפלא הזה שה' שלח לנו, שמופעל ומנוהל ע"י אנשים צדיקים שמוסרים את נפשם לענין הקדוש והגדול הזה.

חודש טוב ובין הזמנים פורה לכולם
וכמובן, הכנות טובות ומוצלחות לקראת חג הפסח הקרב ובא

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שיתוף לפני 1 שנה, 1 חודש #145724

על זה נאמר מתחיל שוב...
אשרינו שיש לנו מפקח כזה!
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.80 שניות

Are you sure?

כן