ברוכים הבאים, אורח

למלא את הבור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למלא את הבור 1446 צפיות

למלא את הבור לפני 12 שנים #5037

• eli
  • חבר קבוע
אחרי כמה ימים של התחזקות ונקיות תמיד צצות לי במוח מחשבות ותמונות לא צנועות ,קראתי מאמר וזה עוזר לי לרוב : "הבור ריק אין בו מים" אומרת התורה ומכאן לומדים חז"ל
שכאשר יש חלל ריק מיד נכנסים אל הבור נחשים ועקרבים, אם זה נכון לגבי בורות זה נכון עוד יותר לגבי הזמן  וככמובן לגבי מחשבה  זמן פנוי ומחשבה הם בור אם הבור יהיה ריק הוא ישמש בית מצוין לנחשים ועקרבים .אבל אם נמלא אותו במים שהמים נמשלו לתורה ורוחניות הנחשים והעקרבים לא יתקרבו עלינו . זה עוזר לי אחרי התפילה אני לומד רבע שעה של תורה או הלכה וזה ממלא את ראשי בדברים חיובים ונותן לי "דלק" להמשך היום. הרמב"ם כותב: מחשבת העריות מתגברת רק בלב  הפנוי מחכמת התורה ,לי אישית זה עוזר אבל יכל להיות שלאחרים זה לא או שזה לא מספיק  אם יש לכם דרכים אחרות להתגבר על מה שאמרתי:"אחרי כמה ימים של התחזקות ונקיות תמיד צצות לי במוח מחשבות ותמונות לא צנועות" אשמח לקבל תגובות ודרכים אחרות של התמודדות .  שנזכה כולנו לצאת מהבור אל האור.
אני מכור ובדרך לצאת מהבור אל האור
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי אנרגיית_הלב.

בעניין: למלא את הבור לפני 12 שנים #5038

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אלי שלום וברוך הבא,

דבר ברור הוא שלמלא את הראש בתורה ולימוד זה עצה נפלאה ויכול לעזור תמיד. לא משנה באיזה רמה של התמכרות אני נמצא, תמיד אני יכול להיעזר בלימוד התורה. יחד עם זה, כדאי לזכור שלפעמים זה לא מספיק. הכוונה היא שצריך גם לימוד אבל צריך לפעמים בנוסף לכך כלים חזקים יותר.

אספר לך מנסיוני האישי. היו לי תקופות שהייתי קם מוקדם ולומד וממש משקיע בלמלא את הראש בתורה, אבל אחרי תקופה מסויימת פשוט לא עמדתי מול התאווה, ואז כשזה "לא עזר", היתה לי נפילה גדולה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן