ברוכים הבאים, אורח

אי אפשר לכתוב כאן הכל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אי אפשר לכתוב כאן הכל 779 צפיות

אי אפשר לכתוב כאן הכל לפני 10 שנים, 7 חודשים #43919

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מדי פעם מתקבלים במערכת דיווחים של חברים על פוסטים שחרגו מהטעם הטוב, בדרך כלל זהו דיווח על פוסט של חבר חדש שהחליט שזה המקום והזמן לומר הכל. כולל הכל. במספר הקשות מקלדת הוא פורש את תיאור התאווה הספציפית לו או השימוש האחרון שלו במילים מפורשות בצבעים ריחות ושאר ירקות. הנזק של קריאת פוסטים כאלה מובן וברור – ישנה רק תועלת למחלה מקריאה של פורנוגרפיה כתובה מוסווית הייטב (גם מעיני הזועק) כזעקת עזרה. 

בפוסט הזה אנסה להתמקד בנזק גדול נוסף שנגרם, לכותב. הוא מפספס תועלת קריטית – באמתלה של הוצאת הרפש החוצה (הכרח) הוא בעצם משאיר אותו בפנים. הניסיון מוכיח שהכותב תיאורים מיניים ותאווניים באופן שגוי מרעיל את עצמו. זהו הנסיון האישי שלי ושל רבים מחברי, על עצמי אכתוב שבשנות שימושי הראשונות כנער חוויתי התעוררות גדולה של המחלה כתוצאה מסיפורי תאווה שרקמתי בדמיוני והעליתי על הכתב. 'החומר' הזה הספיק. לא נזקקתי ליותר כדי להשתמש.

בספר הלבן של SA (עמ' 53) מתואר השיתוף היעיל:

מהותו של השיתוף היעיל הזה היא שאנחנו רוצים לחסל את הפגמים המיניים והאחרים שלנו ואנחנו מְשלחים אותם מאיתנו. קתרזיס (היטהרות) בלבד או אפילו חשיפה עצמית כנה מחטיאים את המטרה אם זה מסתכם בזה. המטרה היא לחשוף את הגישות החולות ואת המעללים החולניים שלנו לעיני אחרים ואלוקים כדי לחסל אותם. כשהשיתוף נעשה מתוך גישה כזו, הוא הופך לחוויה משחררת ומחיה נפשות.

במילים פשוטות, הרוצה לחיות צריך 'לרוקן' את המחסנים שלו, להישיר מבט מול האמת על עצמו, מי שרוצה לחיות כשווה בין שווים לא יכול להיות אשם כל הזמן, לחוש נחות חסר ערך ולהתבייש בקיומו.  רפש מוסתר הוא כמו קוץ, לא משנה כמה אנטיביוטיקה בולעים, עד שלא מחלצים את הקוץ שולפים אותו החוצה הזיהום לא יחדל, האינפקציה לא תתרפא.

הבעיה גדלה אצל מי שחושב שהוא בעצם מוציא את הרעל החוצה. אם הוא נפל, הוא יהיה מתוסכל הרבה יותר – הרי עשיתי מה שאמרו לי. עלי זה לא עובד... וגם אם הוא נשאר לעת עתה נקי, הוא משוכנע שעשה שם עבודת נקיון אמיתית, מה שלא באמת קרה, וכך הוא משאיר לפחות חלק 'מהקוץ' עדיין נעוץ בבשר...  ואנחנו יודעים מה קורה כשרק נדמה לנו שנפטרנו מהזיהום, במוקדם או במאוחר הוא מכה שוב.   

לסיכום, חשוב שלא נתבייש, חשוב לעסוק בפרטים. לשחרר אותם החוצה. לא להשאיר שום דבר ללא אור. למצוא מישהו שמסוגל להאזין לנו ולהוציא את כל המוגלה שבנשמתנו, מבלי להשאיר דבר לעצמנו, אך באופן ציבורי, ובמיוחד למילה הכתובה שיש בה עוצמה רבה עוד בשל האפשרות 'להעלות גרה', ולקרוא אותם שוב ושוב, על כולנו להישמר. לזכור שיש מי שהדברים עלולים ללחוץ אצלו בכיוון הפחות רצוי.

אז איך כן כדאי לכתוב? אפשר לקרוא בפוסט – 'לדבר על הכל' כהתחלה אציע לכל כותב שישאל את עצמו האם הוא מתכוון 'לחסל' את התאווה שלו או ש...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: אי אפשר לכתוב הכל לפני 10 שנים, 7 חודשים #43921

זיהיתי אצלי שלפעמים אני כביכול מוציא אבל אני בעצם מנסה לשמור את זה

וקיפאון

בעניין: אי אפשר לכתוב הכל לפני 10 שנים, 7 חודשים #43925

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
הפוסט הזה לא יהיה תועלתי עד שתוציא את הפוסט הבא,
כי לא באמת הבנתי מה כן אני צריך לכתוב ומה לא...
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אי אפשר לכתוב הכל לפני 10 שנים, 7 חודשים #43931

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
התחלתי לכתוב צעד ראשון,
ומרוב תסכולים וזכרונות לא יודע מה.........
תכלית נפלתי אחרי זה,
אבל האם אני יכול לכתוב רק חלקי דברים?
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אי אפשר לכתוב כאן הכל לפני 10 שנים, 7 חודשים #43933

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
'תורת', הדברים ארוכים ולכן חילקתי אותם לשני פוסטים, לבנתיים, גם הפוסט נוסף פורסם. אתה מוזמן לקרוא, פירסמתי את הראשון כי להבנתי יש תועלת גם במה לא לכתוב, וגם בשאלה שאני משתדל לשאול את עצמי - בתיאורי התאווה אני מתכוון לחסלה או ש...

'ולאבי גולן', לעצמך כדאי לכתוב הכל. כל מה שתכתוב ואפילו למחצה שליש ורביע הוא יותר ממה שלא תכתוב. לימדו אותי שהתפקיד של הספונסר הוא לעבור על הדברים יחד עם הספונסי שלו, לנפות לסדר. במה שהוכנס וגם במה שלא הוכנס לשם. 

כך אני נוהג עם הספונסיים שלי, מציע להם לכתוב הכל, ואז אנחנו מתחילים לעשות סדר. ביחס לכתיבת הצעד הראשון, יש ל SA  בורושור הצעות לכתיבתו, ניתן להשיגו בקבוצות החיות. אכתוב בלי נדר פוסט בעניין.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן