ברוכים הבאים, אורח

שנאת חינם שלי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שנאת חינם שלי. 407 צפיות

שנאת חינם שלי. לפני 10 שנים, 9 חודשים #39488

• tomt1215
  • חבר ותיק
ערב תשעה באב. מחשבות על קושי הצום, על זה ש" אני לא מסוגל" , ש"אני ישתגע" יתעלף פתאום עולות. כבר מתחילת השבוע אני מתחיל לפצות את עצמי , אוכל ובולס בשביל הצום. מחשב שהיום אני עוד ישן ומחר שאקום אני אוכל עוד לאכול ומחר זה כבר לא ייקרה , על פעולה אני מקשר לצום - פוחד ממנו , כי אני פוחד מעצמי מאתגרים שלי וישר אני בורח.
אבל יותר ממה שאני מפחד מעצמי.
אני שונא את עצמי. עד שהגעתי לתוכנית, חשבתי שהשנאה שלי היא לא חינם, "מגיע לי" אני שטוף זימה , לא יוצלח, שמן ופחדן עם מלא חרדות , הלוואי שהייתי משהו אחר עם גוף אחר או אפילו אולי עם משפחה אחרת. כ"כ הרבה שנאה על מי שאני , על הבחירות שלי בחיים על החברים שלי , על מה שאני עושה ועל מה שאני לא עושה ולא מצליח. והשנאה הזאת יצא לבחוץ - לסובבים אותי. כמה אנשים אני שונא, כמה אנשים פשוט "לא באים לי טוב בעיניים" , קצת ריח לא טוב , קצת איזה חולצה שלא בא לי טוב בעניים - האדם הזה אצלי במינוס גדול , אני שונא אותו.
בשבת האחרונה הייתי בכותל, ישבתי על הספסל וליד החברה היה לי מלא מה להגיד על כל אדם חפץ שזז. מנתח את "נפש האדם" - "ההוא מרשים את ההיא" , "זה סתם ייצור" , "מה הדפוק הזה יושן פה" , " מה הוא מביא את הכלב שלו לפה" - ים של תלונות - על האוכל , על החברים. שנאה שיוקדת, שרק אם היה לי חברים יותר מצחיקים , קצת יותר זורמים אח הכל היה יותר טוב.
אבל אני שונא את עצמי - שנאת חינם- וכך אני מחריב כל יום את הבית שאני שוכן בו - אם זה משפחתי חבריי ואפילו את גופי שלי אני מחריב. אבל מבחינה חיצונית אני דואג לגוף שלי "מפנק" את עצמי, קונה לי אוכל טוב, יושב על גלידות. אבל משהו מפנים מכרסם בי , שאני דפוק שאני בחיים לא יצליח ואת כל השנאה הזאת אני מוציא בחוץ לסובבים אותי.
******************************************************************************************************
גם את המחשבות על הצום, על איך יעבור , על זה שצריך היום לאכול הרבה המון. לפעמים אני ממש כועס על עצמי שלא אכלתי בשעה הזאת שלא שתיתתי בשעה הזאת , שאני מבזבז את הזמן ולא אוכל לא אוגר כוחות , וככה זה גם בתאווה שהבית ריק , אז גם עולות בי מחשבות ש"מה אתה מבזבז את הזמן , גלוש , תראה זה ייתן סיפוק" .
אבל זה רק בראש לי - בתבניות מחשבה שלי אז לא משנה כמה אני יאכל כמה אני אסתכל זה לא ישביע אותי כי משהו בראש לי מתסכל על הדברים בצורה מעוותת.
********************************************************************************************************
שיהיה צום מועיל לכולם

בעניין: שנאת חינם שלי. לפני 10 שנים, 9 חודשים #39617

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
טומט היקר

תודה על השיתוף... אכן שנאת חינם.
אבל כשנתקלים בחברים של התכנית מתמלאים באהבת חינם. כדאי לך להיות קרוב אליהםכמה שאפשר...
אוהב בחינם
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: בעניין: שנאת חינם שלי. לפני 2 שנים, 9 חודשים #138258

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמה אהבת חינם יש בתוכנית - על זה אני לא ידבר...

המוטו שלנו זה להתפכח מינית, שאדם לא מפוכח מינית - הוא שונא חינם... הוא בריכוז עצמי, הוא חי בתוך עצמו ולא רואה מי שמסביבו...

התוכנית היא תוכנית רוחנית של צעדים כדי לדעת לאהוב גם בחינם, לדעת להיות בן אדם נורמלי... 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן