ברוכים הבאים, אורח

עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. 1193 צפיות

עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #37891

תרשו לי לכתוב משהו שלא קשור דווקא ל12 הצעדים. ולשינוי מהותי אלא דווקא יותר בקטע התכני.

לפני יותר משנה הכרתי את האתר המעולה הזה, עוד שסוד הכניעה היה זלמן.. והחבר'ה פה היו בתחילת דרכם.
מסיבות כאלה ואחרות אני לא משתתף פעיל בפורום, אך עוקב על התגובות מידי פעם.
בכל אופן אני כמוכם, מסובך עמוק בפנים, קשה לי כמו לכולכם, וכפי שכבר כתבתי שבעזרת האתר וספירת ימים אני נקי יותר משנה..
אבל לא זה מה שבאתי לספר.

הייתה לי בעיה גדולה שחסמה את כל האפשרות שלי להתקדם, וזה האינטרנט הפרוץ, הלא חסום, עברתי לרימון, אבל זה עדיין לא היה זה. נפלתי כל יום, כל יום, כל יום, הצורך הזה בלחפש אחר משהו מגרה, חם, המשיך גם עם החסימה של רימון. ובאמת, בחסימה של רימון הצורך קיבל מענה מעולה...
שקלתי לעבור לאתרוג, אבל אז הייתה לי בעיה גדולה, אישתי, כן, אישתי, איך אני יספר לה שיש לי בעיה. מה אומר לה? היא רוצה אינטרנט פתוח, רימון עוד איכשהו, אבל אתרוג? אין על מה לדבר.
מה אני יסביר לה? שאני מכור? שיש לי בעיה? זה מה שחסר לי עכשיו... היא כזאת חשדנית, וביקורתית.. בקיצור לא שייך ואין על מה לדבר.
פניתי בשאלה שלי לעורכי האתר וא' מהם הציע לי הצעה פשוטה, קלה מאוד, תגיד לה, הוא הציע, שאתה מרגיש מאוד לא בנוח עם זה שהרבנים פסקו, שמותר להכניס רק אתרוג, ולך יש רימון,
אל תאשים את עצמך, תאשים את הרבנים, את המצפון הדתי.

האמת, לקח הרבה זמן, התבשלתי עם עצמי, איך להעביר לה את המסר, מה בדיוק לומר ואיך, אבל בסוף זרקתי לה את זה. הרבנים.. אני לא מרגיש בנח... אני מרגיש שהרימון הזה זה לא מה שהרבנים רוצים, יש כל מיני פרסומות שלפעמים קופצות לי.. וזה לא מתאים בבית יהודי.

חסדי ה', היא קיבלה את זה יפה,

מאותו יום עברתי לאתרוג... והחיים שלי פשוט נראים אחרת...
אני לפעמים חם, מחפש, רוצה משהו מגרה, ואין, פשוט הכל חסום, הכל נקי.

אני מציע לכל מי שמחובר לרימון שיפסיק לרמות את עצמו, חסימה אמיתית זה רק אתרוג, או נתיב.
אם יש לכם בעיה עם האישה, תתכסו עצה מה ואיך לומר, אם לא, תעברו הרגע לאתרוג.
אל תשכחו –

שום מסומם לא יכול להתחיל אף תוכנית, כאשר הוא גר בתוך מחסן של סמים,

שום אלכוהוליסט לא יכול להתחיל אף צעד כאשר הוא גר בתוך היקב,

שום סקסוהליסט לא יכול להתחיל אף צעד כאשר הוא גר בתוך ספינה מלאה בתאוות.

הבסיס לכל הוא – תוציא את סמים, תוציא את היין, ותוציא את הגירויים מתוך הבית שלך

(אבקש מכל החכמים, יודעי העיתים, שמנויים על קבוצת 12 הצעדים שלא יכתבו לי, לצום זה לא דייאטה, ויובש זה לא נקיות, אני מכיר את הפתגמים האלה בעל פה, מה שקורה בפועל הוא, שיש פה מאות אנשים שלא צועדים עדיין, ואליהם אני מדבר, וכל תגובה טיפשית כזאת יכולה רק להחליש, כי אם יובש זה לא נקיות, אז למה להתייבש? עד שאני אהיה ב12 צעדים אהיה רטוב... זה המסקנה המתבקשת מכל מחפשי האמת... ובדידי הווה עובדה.)

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #37894

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
חבר יקר מזל טוב עשית את הצעד הנכון, מבחינתך.
אצלי על כל תקופה של יובש ושריר שילמתי בריבית דריבית, כך שאני חוסם את עצמי לדעת ולא עושה פעולות הפיצוץ מגיע ולאו דווקא מול האינטרנט וד"ל
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #37913

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
על אף שאני משתדל לעבוד את הצעדים, אני חושב שלאנשים רבים הצעתך היא מעולה! למכורים כבדים לא נראה לי [לפחות מנסיוני] שזה יעבוד.
אני הייתי ברימון, ואז החלטתי שאתרוג זה הפתרון.
ואז, הייתי משקיע שעות בחיפוש אחר תכנים פרו מיניים שבאתרוג. [אין באתרוג סירטונים של יוטיוב, אבל יש אתרי מכירות של דברים כאלו ואחרים שיש בהם תמונות - וזה לא עזר לי] יותר מאוחר גם אשתי התעצבנה על אתרוג, ואשתי + התאווה שבערה בעצמותי = מעבר חזרה לרימון.

אני בהחלט מסכים שאין צורך להציב תמונות מול העיינים ולומר :"אני אצליח בעקבות התכנית". אגב, זה גם נוגד את התכנית, שבתור מכורים עלינו להשתדל שלא להזין את תאוותינו אפי' לא במחשבותינו, ק"ו לא בדברים אחרים. הייתה לי אפשרות לקבל פלאפון עם גלישה לאינטרנט, ואמרתי לעצמי שכחלק מחוסר האונים שלי כלפי התאווה זה לא יעיל להחזיק ביד טלביזיית פורנו.....
חזק ואמץ, ולוואי ואשתי תסכים....

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #37917

לוי לוי ההצעתך מעולה עבור אדם נורמטיבי שעלולל ליפול פה ושם בגלל שיש לו נגישות לתכנים כאלה .
אדם כמוני מכור וחולה שום הגנה/חסימה/מסנן טובים ככל שיהיו לא ימנעו ממני לצרוך תאווה .
אני כ"כ חולה שאמצא את האמצעים לעקוף זאת כשאהיה תחת התקף....
אגב הבאת את דוג' המסומם : כל נרקומן יודע להשיג מנת סם לשימוש בכל מצב בכל דרך , לא משנה באילו הגבלות תגביל אותו .
בכל אופן ההצעה שלך יכולה לעזור מאד למי שלא פיתח תלות בצריכת תאווה.
שמח בשבילך שמצאת פתרון שמתאים לך , אני עדיין מחפש .
בהצלחה .

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #37955

• דבוק בה'
אוהב אותך אחי, במיוחד את ההערות לאלו של 12 הצעדים.. ממש מזכיר לי את עצמי...

רק נקודה קטנטנה. ממה שהבנתי ממך, אתה אמנם לא מדבר על אלו שעובדים עם 12 הצעדים, אבל כן מדבר על מכורים
בתור מכור אני אומר לך שחסימה כזאת או אחרת פשוט לא תעזור. אצלי התאווה היא בראש, אם אני בקטע של לחפש תאווה, אז גם אם לא אמצא כלום, אחרי כמה דקות אני כבר שיכור רק מעצם החיפוש! אני חייב לטפל בבעיה ולא לחסום אותה

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38033

הלוואי והייתי יכול לעבור או אפילו לחסום את רימון קצת יותר אבל...
אשתי...
המקצוע שלה דורש אינטרנט וגם רימון עם החסימה הכי נמוכה מעלה לה את הסעיף כשהיא צריכה לעבוד בבית.
בעיה

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38122

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
אני חושב שיש אפשרות ברימון להכניס רשימת אתרים שאתה יכול להיכנס אליהם-לא משנה באיזה מסלול אתה. אני חושב שקוראים לזה "הרשימה הלבנה" או משהו כזה...

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38139

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
לוי אתה צודק.  צריך אומץ לעשות צעדים כאלה.
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38188

החיים שלנו שווים יותר מעלות של 2 מנויים נפרדים - אז ניתן בעלויות פשוטות להתקין 2 מנויים ואז האשה גולשת ברמה אחרת ואתה ברמה אחרת. כמו כן יתכן שאפנה לרימון שיאפשרו 2 משתמשים שונים ושתי רמות גלישה. כך יהיה עוד פתרון טכני שגם עוזר.
קראתי ספר שקוראים לו "סוויטש" שבדק מחקרים על שינוי וכיצד לשנות התנהגות של בני אדם, והיה שם שיטות שונות ודרכים שונים, אבל חלק מהשיטה זה להרחיק את הניסיון, כמו שכל מי שבדיאטה, ירחיק מעצמו דברים שיכולים לגרות אותו ולהשמין אותו חזרה, ועוד דוגמאות שכולנו מכירים. לכן כמה שאפשר להרחיק ולהקשות את ההגעה גם בטעות לתכנים מגרים - יש סיכוי של יותר נקיות.
לי אישית רימון עזר עוזר, כשהייתי בספק רגיל ולא רימון היו לי יותר נפילות, וברימון פחות, למרות שאני יודע לפרוץ את רימון שיהיה כמו רגיל. אבל ברוך השם אני כבר לא שם. (ברוך השם 138 ימי נקיות בזכות הפורום והקבוצות הטלפוניות)

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38201

שאלה מתוך סקרנות, נזרום עם דוגמת המסומם.. נגיד והוא נוסע לטיול לשבוע עם הילדים שלו והתיק שהוא הכין לקחת איתו עם קצת חומר לטיול הוא מגלה שהוא נפל..
הוא הגיע למקום שיש שם 10 זוגות של זקנים שלא נוגעים בסמים.. מה אותו אדם יעשה אז? הוא יהפוך את כל העיר בחיפוש אחר סמים? ואז מה? אם אין! פשוט אין! הוא יהיה בקריז אבל את הסם שלו הוא לא יקבל!
תחשבו על מציאות שאחד מאיתנו שהוא חולה נוסע לאי בודד ל100 יום הדבר היחיד שהוא לוקח זה אשתו ילדים שלו ותנ"ך.. מה יקרה לנו במצב כזה?? האם אחרי 100 יום כאלה במקום נקי מכל אדם ואינטרנט עדיין ניהיה חולים ככה? באותו שיגעון? אני חושב ואני מעז אפ' להגיד שאני בטוח שנחזור ממקום נחמד כזה אנשים אחרים! מה שאני רוצה להגיד זה שכן אם נדע שאין לנו איפה ליפול אז.. לא יודע מה יקרה אבל אין ספק שזה יעזור, והרבה! אם להגיד שאני חולה וזה לא מה שעוזר לי אבל למעישה אני בכלל לא שם את החסימה.. המחלה היא זאת שגורמת לנו לא להשים חסימה! לוי לוי אני מסכים איתך ואני גם מסכים אם האחרים שזה זה לא מה שיציל אותי מהמחלה שלי אבל מישהו שיש לו אתרוג אז הוא עשה שלב גדול בהתקדמות שלו, וזה עוד שלב. ולגבי מי שיש לו בעיה לשים את החסימה ממה שאני יודע הדבר הכי חשוב עכשיו זה להיות בריאים, צריך לעשות את המקסימום. להגיד מה לעשות לכל אחד אי אפשר אבל "בתחבולות תעשה לך מלחמה" צריך להיות ערמומיים.
בהצלחה לכולנו..

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38203

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני אהיה קצת בוטא, אבל בשביל ליפול לא צריך אינטרנט... אפילו לא תמונות... רובנו לא התחלנו את זה מול האינטרנט או מול תמונות וכו' רובנו נופלים כי המחלה נמצאת בתוך הראש שלנו. לא יותר.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38210

מסכים איתך שזה בראש שלנו אבל אהאינטרנט זה המזרק שלנו.. קצת קשה להזריק בלי מזרק נכון? אני לא אומר שזה ימנע את ההשתמשות אבל יוצר עוד קושי..
אם אני טועה אני אשמח שתסביר קצת יותר בפירוט

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38212

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני זוכר שפעם כתב פה מישהו בפורום שאחרי שנים הוא חזר לאונן בלי שום גירוי במהלך ההחלמה. אנשים שהיו בשלב של פורנוגרפיה, הצליחו לעצור כל אפשרות לראות פורנוגרפיה והגיעו למגע אנושי חי - בשביל אחרים הרחוב הפך לסרט פורנוגרפי. אני לא מאמין שהאינטרנט הוא המזרק שלנו. בניגוד כנראה להרבה מכורים אחרים, המוח הוא המזרק שלנו וכל עוד אנחנו שלמים בגופנו ולא בטיפול אנחנו כנראה בבעיה. המחלה שלנו מתבטאת באובססיות ובפיתויים הרבה פעמים. אני מסכים שסינון יכול למנוע הרבה פיתויים, אבל בלי עבודה האובססיות כאן ואז כלום לא יעזור. וכמו שאמר לי אחד החברים, בלי ההחלמה, אם פיסית לא הייתי יכול לאונן לא הייתי מוותר על זה, הייתי משתגע. להאשים את האינטרנט זה בהרבה מובנים להאשים את החור בגניבות של העכבר.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38214

הבנתי.. תודה חוזר.. בקיצור להשים חסימה הכי טובה שיש ולהמשיך קדימה עם ה12 צעדים.. יום נקי לכולנו..

בעניין: עברתי מרימון לאתרוג - החיים שלי השתנו. 180 מעלות. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38403

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
מזל שאלוקים ברא את יד ימין.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
  • 2