ברוכים הבאים, אורח

כניסה לאתרים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: כניסה לאתרים 2921 צפיות

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4033

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
פנחס בשביל זה יש את הקבוצות הקבוצתיות , אתה יכול להגיע ורק לשמוע את האחרים אתה לא חייב לדבר ולאט לאט תפתח ותוכל להתקדם

מציע לך את בחום גם אני לא הייתי מסוגל להיחשף ולדבר עם מישהו שאני מכיר אבל בקבוצות לא הכרתי אף אחד ! וכך יכולתי לשמוע ולהבין המון דברים

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4049

zalmen כתב on 11 מרץ 2012 21:07:

תסלח לי אבל לא נראה שאתה מעוניין לטפל בבעיה. אם כך, אין ברירה אלא שתמשיך לסבול, וכאשר יכאב לך ולא תוכל יותר - תחזור לכאן לקבל עזרה.
אתה קצת קשוח..אה 
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4056

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לא קשור לקשוח. הפורום (להבנתי) הוא לא מקום כדי שיהיה לנו יותר נוח ונעים ליפול בתאוות. אם מישהו רוצה להמשיך ליפול ורק לבוא ולספר לנו כמה היה רע - אז עדיף שהפורום לא ייפתח בכלל.

אבל אם מישהו רוצה לעבוד - שיתחיל לזוז. לא משנה באיזה סוג או דרך, זה כל אחד יבחר לעצמו. אבל לא רק לשבת ולבכות ולספר על עוד נפילה בדרך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4066

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
נכון מאוד.

"הקם תקים עימו..." - מי שלא רוצה עזרה, אי אפשר לעזור לו.
(אור החיים הקדוש מפרש את הפסוק על אח שסטה מן הדרך וחובה להחזירו בתשובה, אך רק אם הוא רוצה, שנאמר: "עימו")
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4068

ב"ה

שלום פנחס!

אני במקומך הייתי כל בוקר אחרי שחרית נשבע על 50 ש"ח לצדקה על כל שימוש בפלאפון של החבר (אם באמת אתה נופל רק דרכו...).

אבל אתה צריך להיות מוכן לא להשתמש בפלאפון שלו כלל, לא רק באתרים לא צנועים - פשוט לא לגעת בפלאפון שלו.

אני מניח שיש לך פלאפון משלך, ככה שזה לא אמור להיות בעיה להמנע מלהשתמש במכשיר של החבר.

לי אישית זה עזר.

ולא צריך להשבע עם שם ה' וכל מיני דברים כאלה - אני מדבר על שבועה הכי פשוטה, וכדאי שתשבע כל יום ותגיד "אני נשבע עד תפילת שחרית של מחרתיים" או משהו כזה שיש לו גבול של זמן. כי אם אתה נשבע בלי להגיד עד מתי וח"ו השבועה לא תעצור אותך אתה סתם תכנס לחובות לצדקה שלא תוכל לעמוד בהם.

רק צריך להיות ברור לך שעל משהו אתה חייב לוותר.

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4069

ב"ה

עוד תוספת קטנה למה שכתבתי.

לפעמים כדאי לחלק את העונש לשניים כדי ליצור שתי גדרות.

לדומגא, במקרה שלך, תשבע על 25 ש"ח על שימוש בפלאפון של חבר ו25 ש"ח נוספים על פתיחת דפדפן האינטרנט.

ככה אם גם לא תצליח להתאפק ותשתמש בפלאופן שלו עדיין תיהיה לך סיבה להמינע מהלכנס לאינטרנט ( בניגוד לשבועה אחת, שאז אתה פשוט אומר לעצמך, טוב, אני גם ככה כבר חייב 50 ש"ח כי נכנסתי לפלאפון , אז כבר אין לי סיבה לא להכנס לאינטרנט).

בעניין: כניסה לאתרים לפני 12 שנים, 1 חודש #4112

zalmen כתב on 12 מרץ 2012 21:22:

לא קשור לקשוח. הפורום (להבנתי) הוא לא מקום כדי שיהיה לנו יותר נוח ונעים ליפול בתאוות. אם מישהו רוצה להמשיך ליפול ורק לבוא ולספר לנו כמה היה רע - אז עדיף שהפורום לא ייפתח בכלל.

אבל אם מישהו רוצה לעבוד - שיתחיל לזוז. לא משנה באיזה סוג או דרך, זה כל אחד יבחר לעצמו. אבל לא רק לשבת ולבכות ולספר על עוד נפילה בדרך.

בעצם צודק
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן