ברוכים הבאים, אורח

כמה טוב שנפגשנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כמה טוב שנפגשנו 655 צפיות

כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35496

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יש לאברהם פריד שיר יפה בשם "כמה טוב שנפגשנו". האמת, אני לא מבין מה כל כך טוב לו להיפגש עם הקהל בהופעות שלו (חוץ כמובן מהסכום היפה שזה מכניס לו ושיהיה לו בכיף), אבל זה עוד בסדר. מה שבעיקר מוזר לי זה המשך השיר:

אם עד לפני שעה קלה, היינו רחוקים
עכשיו יש הקלה גדולה, בוכים וצוחקים
כי זה חיבור של נשמות, זה קשר אמיתי
ותחושות טובות חמות, מלוות אותי

ויש עוד כמה שורות מעניינות בשיר:

כמה טוב, כמה טוב שנפגשנו, מה אני בלעדיכם
כמה טוב, כמה טוב שנפגשנו, כאן פנים אל פנים
אתם אתי בכל מצב, מלווים אותי

לי נדמה שהשיר דווקא נכתב עלינו המכורים, כי הריחוק הגדול ביותר שאני מסוגל לדמיין הוא הבדידות של השנים הארוכות בתאווה, ואת המפגש עם חברים מכורים כמוני אני יכול לתאר בדיוק כפי שהוא מתואר בשיר: הקלה גדולה. אני בטוח שכל מכור לתאווה יודע בדיוק על איזה בדידות אני כותב, וכל חבר שקיבל את המתנה וזכה להגיע לקבוצות של ההחלמה מזדהה עם כל מילה מהציטוטים שהבאתי.

היו לי גם רגעים מיוחדים יותר בתוך המפגשים עצמם, כמו שיחת טלפון ארוכה התברר שבסופה התברר שהחבר מהצד השני למד איתי בישיבה, או מפגש מרגש בשבתון החצי שנתי של המכורים עם ידיד וכן הלאה. יכול להיות שיש חברים שקוראים את הדברים וחושבים לעצמם שזאת סיבה טובה לא להגיע להחלים ("אולי מישהו יזהה אותי"), אבל לי לא נותר אלא לשיר: "כמה טוב, כמה טוב שנפגשנו".

לעולם לא אשכח את ההרגשה הנוראית של האדם השפל ביותר, החוטא הגדול שאין לו זכות להסתובב בין בני אנוש. הייתי בטוח לחלוטין שאני היחיד שנופל בצורה הזאת, והרגשתי שקרן, צבוע ומה לא (וזה כמובן לא היה סתירה לכך שלפעמים חשבתי בדיוק הפוך - שכולם כמוני וכולם נופלים...).

ואז הגעתי להחלמה וזה היה החיבור הכי נפלא שהיה לי מעולם. פתאום הייתי בין אנשים שיכלו להבין אותי, וכאשר סיפרתי על החיים הכפולים שלי, הם לא אמרו לי "אז פשוט תספיק", אלא הנהנו בראש בכאב וידעו בדיוק על מה אני מדבר. סוף סוף שמעתי אנשים נורמלים מדברים על כך שהם לא יכולים להפסיק למרות שהם מאוד רוצים, וסוף סוף היו חברים שקיבלו אותי למרות שהם ידעו בדיוק מה אני, ואז יכולתי גם אני לראשונה להישיר מבט אל עצמי במראה ולקבל את עצמי כפי שאני.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35497

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
סוד היקר תודה
באמת כמה טוב שנפגשנו
שפגשתי אותך נסגר מעגל, לפגוש פנים אל פנים את האדם שעזר לי לצאת מהקונכיה, מהבושה מההסתרה.
תודה על עוד פוסט מרגש
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35500

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה. מקסים. כמה טוב שנפגשנו. באמת. לפני זמן חבר יקר שלח לי את השיר הזה במייל, המילים תפסו אותי מיד. חזק..

אתם איתי בכל מצב, מלווים אותי
מביט באור לבכם עכשיו, אור שהולך איתי
כי אתם נותנים לי כוח, לתת לכם שמחה
את לבכם אלי לפתוח לרווחה..

לימדו אותי ברגעים הטובים לזכור את שאינם.. וברגעים החלשים והנמוכים את הטובים יותר. שלא נשכח שהקב"ה הוא המזווג זיווגים.

בהחלמה.
אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35502

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה על עוד פוסט נפלא
באמת כמה טוב שנפגשנו, עוד זכורה לי טעמה הערב של הפגישה החטופה בכנס השנתי.
מאז שהגעתי להחלמה והתחלתי להסתובב בחדרים יצא לי כבר לפגוש 4 חברים מהעבר זה היה מאוד מרגש בשבילי
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35503

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
סוד היקר
מצתרף למוישלה

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35504

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
כמה טוב כמה טוב שנפגשנו...

אני ואתם...
אני והפיצול אשיות שלי...
אני ואלוקים אוהב...
אני ואשתי והילדים...
אני והתכנית...
אני ופגמי האופי הנסתרים...
אני וימי הנקיון...
אני וסוד הכניעה...
אני ואתם אחי האהובים...

מה אני בלעדיכם...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35519

• דבוק בה'
פוסט מיוחד ומרגש!

כמה טוב שנפגשנו, וכמה כייף שאתם איתי!

תודה אבא על הכל!

בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #35558

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

הלוואי.....
אני מאוד מבין את ההקלה בשיתוף , ואני חש אותה בכל מאודי כאשר אני מדבר עם הספונסר שלי או בקבוצה הטלפונית, אני ממש מחכה לזה בכליון עיינים , אפי' רק בהקשבה לאחרים. להבין, שאני לא לבד פה, שיש עוד כמוני, אנשים שחיים עם המחלה הארורה....
אבל לצערי הרב, עדיין לא יצאתי מקליפת האגואיסטיות, להפגש חי פנים אל פנים. [מלבד מפגש אחד שהיה לי עם הקבוצה של אריאל שידעתי מראש שאינני מכיר אף אחד מהמשתתפים]כנראה שאני עדיין מנסה לשדר , עכ"פ כלפי חוץ, שאני בסדר, ורק בחדרי חדרים נותן פורקן לרגשות, מה שבאמת מפחיד זה לגלות מישהו שאני מכיר [וכן, אני יודע שכנראה הוא עם אותה הבעיה.......]
יש לי עוד עבודה.

תגובה: בעניין: כמה טוב שנפגשנו לפני 2 שנים, 5 חודשים #140126

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים, באמת כמה טוב שנפגשנו!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן