ברוכים הבאים, אורח

מה אני מחפש בתאווה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה אני מחפש בתאווה? 685 צפיות

מה אני מחפש בתאווה? לפני 10 שנים, 11 חודשים #33803

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתמול הייתי באירוע די ארוך במקום עם המון תאווה. חסד אלוקים, לגמרי לא מובן מאליו שיכולתי להודות בחוסר האונים שלי ולבקש מאלוקים שיתן לי את הכח שלא לחפש את התאווה. לאחר מכן המשכתי לאירוע נוסף ובדרך התפללתי בקול רם לאלוקים שיתן לי למצוא בו את מה שאני מחפש בתאווה. שיתפתי את אשתי בתחושות חוסר האונים ובתחושת הכמיהה להסתכל וללגום את התאווה אל תוכי. ניסיתי להסביר לה מה אני מרגיש כאשר אני נמצא במקום כזה ועד כמה חזקה ממני התאווה, מה שמותיר מקום רק לאלוקים להיות שם עבורי.

תיארתי את הרצון החזק כאילו אני ממש חייב ולא מסוגל להרפות, ובעיקר ניסיתי להסביר למה ובמה אני שונה מכל אדם אחר שהשתתף באירוע. הרי ברור שהרבה אנשים רוצים להינות ממבט על נשים יפות, ויש אפילו כאלו שעושים את זה, אבל אצלי זה הרגשה של חובה עד כדי הכרח גמור, כאילו אין לי שום אפשרות אחרת. אמרתי לה שזה כמו לראות בקבוק מים קר. לאדם רגיל בקבוק מים הוא רק בקבוק מים, לא יותר וגם לא פחות. אבל אדם שהולך במדבר בחום יום שלם בלי טיפת מים ולפתע הוא רואה בקבוק מים... אוי, זה כבר סיפור אחר. שם הוא לא רואה סתם בקבוק מים, הוא רואה את התגשמות הפנזטיות שלו, הבקבוק שיושיע אותו ויציל אותו, ואפילו הרבה מעבר לכך.

אישה היא רק אישה, ותאווה היא רק תאווה. כן, לאדם רגיל. אבל עבורי תאווה היא הרבה הרבה מעבר לכך. אני לא סתם מחפש לראות נשים או פורנו או מה שזה לא יהיה, אני מחפש שם משהו הרבה הרבה יותר עמוק. מה אני מחפש שם? התשובה אצלי היא שאני מחפש שם את השלימות. כל דמות של אישה מושכת מופיעה במוחי הקודח בתור הפיתרון לכל הבעיות שלי. נכון שאני לא חושב על זה כאשר אני רוצה להביט, אבל המשיכה הזאת היא כל כך עמוקה, שכאשר אני חופר בתוכה אני יכול בלי ספק לראות איך אני בעצם מחפש שלימות. כשאני מתבונן במשיכה לדמות של אישה ברור לי לחלוטין שאני מחפש את השלימות במראה שלה. לא השלימות שלה אלא מה שישלים אותי.

הרבה פעמים קראתי בספר הלבן (ספר הבסיס לתכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרות למין) על כך שזעקנו בזרועות פתוחות "תתחבר אליי כדי שאהיה שלם", ולא התחברתי לזה. מה הכוונה להתחבר אליי כדי שאהיה שלם? היום אני ממש יכול לראות את הדברים. אני מסתכל על אישה וחושב שאם רק אוכל להתאוות וללגום את המראה לתוכי - אני יהיה שלם.

למה זה ככה? מאיפה הגיעה הפנטזיה הזאת שתאווה יכולה להושיע אותי? עד כמה שהדבר יישמע מוזר, הצימאון הזה הוא הצימאון לרוחניות. אני מרגיש חסר כי אני מחפש את אלוקים, אבל במקום להתחבר אליו אני מתחבר בחיבור כושל למקום אחר שרק ירוקן אותי. כי אם לחזור לבקבוק המים, מה שקורה זה שאני מגלה שאותו בקבוק קר שאגלי מים נוצצים עליו, הוא בעצם מים מלוחים שרק יגרמו לי להיות צמא יותר. אבל אני כל כך צמא והמים נראים כל כך טוב, שאני שותה אותם למרות שאני יודע שזה לא יעזור לי אלא רק יחמיר את המצב פי מאה.

אז מה הפיתרון להתמכרות שלי? למצוא באלוקים את מה שחיפשתי בתאווה. או כמו שזה מופיע בתפילה בספר הגדול: "יהיה אשר יהיה מה שאני מחפש עכשיו, תן לי בבקשה למצוא זאת בך".
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה אני מחפש בתאווה? לפני 10 שנים, 11 חודשים #33807

סוד היקר.

הפוסט הנוכחי הוא לא עומד כסתירה לדבריך בפוסט שנמצא בפורום השכן לצעדים?

נ.ב ההפילה שציטטת בסוף לקוח מהספר הגדול או הלבן?

בעניין: מה אני מחפש בתאווה? לפני 10 שנים, 11 חודשים #33808

• סוד הכניעה
  • מנהל
אינני רואה סתירה. החיפוש הוא חיפוש רוחני ולכן התכנית הרוחנית גורמת לי את האפשרות להפסיק לפעול מתוך הכפיה והכמיהה נחלשת כאשר אני מוצא את אלוקים, ועדיין הרעיון שהתכנית הרוחנית תפתור את הבעיות הפיזית והנפשית הוא עבורי בגדר נס גמור.

התפילה מצוטטת מקובץ תפילות לימים נוראים (כפשוטם) שחובר על ידי רבינו מוישל'ה הי"ו ושם מצוטט מהספר הלבן (עמ' 98).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: מה אני מחפש בתאווה? לפני 10 שנים, 11 חודשים #33852

• סוד הכניעה
  • מנהל
אופס טעות שלי... התכוונתי לכתוב הספר הלבן וכתבתי הספר הגדול.

בעניין: מה אני מחפש בתאווה? לפני 10 שנים, 11 חודשים #33939

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
סוד תודה על פוסט מדהים,
הרבה זמן אני מחפש את אלוקים, אני רודף המון אחרי הזנב שלי, ואני לא מבין למה הוא בורח.
רק לאחרונה הבנתי שאלוקים נמצא בתוכי, בדיוק באותו מקום שבו התאווה נמצאת.
תודה שסידרת לי את הדברים בראש.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: בעניין: מה אני מחפש בתאווה? לפני 2 שנים, 8 חודשים #138222

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

מטורף אני מרגיש 'חסר' מרגיש 'חצי' [ובאמת זה ככה, כי אני לא נשוי] ואני חושב שללגום - זה מה שיעשה אותי שלם שבחורה תהיה איתי זה מה שיפתור לי את הבעיות - וההיפך הוא הנכון...
אני צריך להבין שלמרות שאני 'חסר' ו'חצי' - התאוה היא רק תנגוס בי היא לא תשלים אותי...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן