ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: s.a. או שמור עיניך? 1054 צפיות

תגובה: בעניין: תודה רבה לפני 1 שנה, 4 חודשים #134726

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 22 אפר' 2013 04:44:

כמי שיש לו נסיון בשני הכובעים, יש ביכולתי יכול לומר לך שאני מקבל תועלת עצומה גם ב SA וגם בשמור עינך, יש למקום כאן מקום מיוחד עבורי, ולא, לא רק בעבור אחרים, אני פה כחסד, נטו, אך לעצמי. לא בשביל אף אחד אחר. נכון. הנתינה הזו מופנית לאחרים, אבל זו הלקיחה הטהורה ביותר שיש, בעבורי, שהרי מי שישנו פה עימנו היום עבר את גבול העזרה האנושית..

בנוסף ארשה לעצמי לחלוק על מה שכתבת "מסגרות טובות יותר", נסיוני הוכיח שאין דבר אחד הטוב ממשנהו, שכן מה שטוב לראובן הרסני לשמעון וחוזר חלילה, הנכון בעיני שיש מקום לכולם. וכל 'מסגרת' נפלאה למתאימים לה..

היה כיף לראותך.
בהחלמה.

תגובה: בעניין: s.a. או שמור עיניך? לפני 1 שנה, 4 חודשים #134732

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2496 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

צריך שכמה חברים כאן ירימו את הכפפה
בגדול... שמור עיניך כיום גוסס (אם עדיין לא מת)
הקבוצות של שמור נסגרו (וגם הרוב של פי אי)
כום מרבית החברים הפעילים הם חברי אס אי 
וממש ענין גדול מי שיכול לתת כאן שרות
כי בעבר שמור עיניך הייתה מקפצה רצינית לאס אי
ומרבית החברים החרדים הגיעו לא אי שרך שמור עיניך
ואלו שנתנו כאן שירות הצילו להם את החיים
(ואני בתוכם.. חיי ניצלו בזכות שמור עיניך שהנו אותי ל sa)

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: s.a. או שמור עיניך? לפני 7 חודשים #140866

מנחם כתב on 21 אפר' 2013 23:37:
השתתפתי היום בקבוצת s.a. לראשונה ועלתה אצלי דילמה לגבי היחס בין שמור עיניך לs.a., ולמה בעצם אני צריך עכשיו את שמור עיניך, (מעבר להכרת הטובה העצומה שאני חש למקום הזה, והעובדה שאם אתבקש אשמח לתרום להתפתחותו במה שאוכל) .
נראה לי עליתי פה על נושא רגיש, מקווה שלא פתחתי פצעים לאף אחד.
בכל מקרה אם כבר הנושא עלה אז אני רוצה לציין שרק עכשיו שנכנסתי קצת למצב החלמה, אני מבין עד כמה אני חייב תודה לחברים הוותיקים פה, כי אם עד עכשיו יכולתי לחשוב שהם עושים עם החדשים פה צעד 12, עכשיו אני מבין שמה שהם עושים זה חסד נטו, כי יש להם דרכים טובות יותר לעשות צעד 12 במסגרות של s.a., ובמובן מסוים אני חושב שהם אפילו מסכנים את ההחלמה שלהם פה, אז באמת תודה לכולכם על שהצלתם אותי מבאר שחת, אם בכלל אפשר לכנות את הזבל שהייתי בו באר. נראה לי מספיק שחת...

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בעניין: תודה רבה לפני 7 חודשים #140872

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 22 אפר' 2013 04:44:
תודה רבה לך מנחם, אציע לך להמשיך לחשוב על הנושא למשך מספר מפגשים נוספים, בשני המקומות, לא כדאי לך להגיע למסקנות חפוזות, אני סובל מחוסר איזון, מה שאתמול הפחיד אותי כל כך הופך היום לדבר החשוב וההכרחי ביותר כיום, ומה יהיה מחר? שוב אחשוב על הקיים כבנאלי ומיותר... אצלי זה נובע מחוסר הסיפוק התמידי שלי, מהרדיפה אחרי'הדבר הבא'.

כמי שיש לו נסיון בשני הכובעים, יש ביכולתי יכול לומר לך שאני מקבל תועלת עצומה גם ב SA וגם בשמור עינך, יש למקום כאן מקום מיוחד עבורי, ולא, לא רק בעבור אחרים, אני פה כחסד, נטו, אך לעצמי. לא בשביל אף אחד אחר. נכון. הנתינה הזו מופנית לאחרים, אבל זו הלקיחה הטהורה ביותר שיש, בעבורי.

בנוסף ארשה לעצמי לחלוק על מה שכתבת "מסגרות טובות יותר", נסיוני הוכיח שאין דבר אחד הטוב ממשנהו, שכן מה שטוב לראובן הרסני לשמעון וחוזר חלילה, הנכון בעיני שיש מקום לכולם. וכל 'מסגרת' נפלאה למתאימם לה..

התשובה

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן