ברוכים הבאים, אורח

עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי 1673 צפיות

עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי לפני 12 שנים, 1 חודש #2695

שלום אני בן 16 ואני בזמן האחרון חוזר בתשובה אני לא מד אצל רב מניח תפילין מתפלל שומר שבת וכמובן שומר אל פגם הברית אבל היום בצוהורים יגיע לי שוב חלום אל תאוות (מאז שהתחלתי להגמל החלומות לא מפסיקים לבוא) וברגע שקמתי וראיתי את זה התחלתי לבכות ולבקש מהשם יתברך מחילה וסליחה אבל אני לא יודע מה לעשות...יש משהוא צריך לומר? או לעשות?

בעניין: עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי לפני 12 שנים, 1 חודש #2709

• מתנות קטנות
  • רצף ניקיון נוכחי: 855 ימים
  • חבר ותיק
בס"ד
במקום שבעלי תשובה עומדים אין צדיקים גמורים יכולים לעמוד היצר הרע מנסה ליאש אותך בנשק הכי חלש שלו שזה בגלל שזה בזמן שאתה הכי חלש בשינה אל תיתן לו לשבור אותך כתוב:רחמנא ליבא בעי את הלב הקב"ה רוצה ואתה כמובן נותן לו עוד תצא מזה בע"זה
מישהו שלח לי מתנות קטנות
כמו הכוח לקבל את מה שאין את מה שיש
מה עוד אפשר כבר לבקש
                                 (מתוך השיר..)

בעניין: עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי לפני 12 שנים, 1 חודש #2715

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר,
קרי לילה ופגימה בברית זה שני דברים שונים,
קרי לילה בא בזמן שאתה מעורפל ואתה לא באמת מתכוון שהוא יצא,
לעומת זאת פגימה בברית זה בעצם שידול של המוח להוציא זרע לבטלה.
משמע קרי לילה נחשב כשוגג ואינו מתכוון ולכן כל מה שצריך זה לשטוף את המקום ולהמשיך בחייך.
שיהיה בהצלחה.
אין יאוש.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי לפני 12 שנים #5081

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבל צריך גם לזכור, שצריכים להשתדל שגם זה לא יקרה, דהיינו שלא יחשוב מחשבות ביום בכדי שלא יבוא טומאה בלילה, ואכן במשך הזמן כשנטהרים, גם זה מרפה, בנתים זה תוצאה ממחשבות העבר.

בעניין: עזרה היום (בשבת) במנוחת צוהורים יצא לי קרי לילה אחרי תקופה שאני שומר את עצמי לפני 12 שנים #5115

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
אני מצטרף לכל מה שנאמר כאן שבאמת אין מה לדאוג מזה כלל !
רק אוסיף שרבי נחמן מברסלב זצוק"ל נתן על זה תיקון ואמר : שמי שראה קרי לילה יקום ויטבול במקווה (אם יכול, המקווה לא חובה) ויקרא תיקון הכללי שהם העשרה מזמרים הידועים שהוא יחד לזה והבטיח שלאחר שהאדם עושה את זה אין לו מה לדאוג מזה כלל ובזה מתקן הכל כאילו לא קרה כלום !
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן