ברוכים הבאים, אורח

הכנס בעיניים שלי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכנס בעיניים שלי... 1365 צפיות

הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26576

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שבוע עבר מהכנס, אני רוצה לכתוב כמה מילים אישיות אחרי ההתרגשות הגדולה, לא משפטים מרגשים על הברקים והרעמים שהתפוצצו לי בבטן, גם לא על המתח שהיה לי מהחברים שידעתי שאפגוש או לא אפגוש שם, אלא רק התייחסות קצרה למעמד הנחת אבן הפינה למיסוד חייהם של נשמות יקרות. כמה מילים על אירוע מכונן, בלילה גדול.

אחרי המפגש הראשון שלי 'בשמור עינך' כתבתי שחשתי משהו מיוחד בנוגע לאמונה של החבר'ה משמור עינך, לא הכל התרסק להם, ובכל זאת החברים באים. מאמונה. אסימון נוסף נפל לי במהלך הכנס, זו לא רק האמונה, יש כאן אחדות יוצאת דופן של מזרוחניקים חרדים וחילוני(ם) תחושת 'ביחד' נדירה, שותפות אמיצה מתוך שוני גדול, למי שהגיע דרך הפורום יש עוד מחבֶּר אחד נוסף, לא רק יחד של בעיה משותפת - התמכרות לתאווה - ופיתרון משותף - הצעדים, אלא גם הדרך עצמה אל הפיתרון – הפורום.

היציאה החוצה מהחושך אל האור כרוכה אצל כל סובל באין ספור התלבטויות, ברגשות מעורבים בעד ונגד, במעבר דרך לא מעט פחד, ב SA עובר זאת המכור בדרך כלל עם עצמו, מקסימום עם מי שענה לו 'בקו החם', או האחראי על החברים החדשים בקבוצה, ובאמת כל חבר יזכור הייטב את מי שחצה איתו יחד את הקווים, כאן בפורום, הדרך ארוכה ומשמעותית יותר, יש בה פחות לבד, הרבה יותר 'יחד', החברים 'מדברים' דרך המקלדת, אחר כך בקבוצה הטלפונית, ולבסוף הפגישה פיזית, הקשר המוקדם יוצר חיבור גדול, הבסיס המשותף הידוע לכולם מקל על הסרת המחסומים.

זכיתי, עליתי לרכבת ההחלמה סמוך לתחילת נסיעתה כאן בישראל, ראיתי לא מעט מתחילת דרכי ב SA, כל מיני רעיונות נפלאים הולכים לאיבוד או נכנסים להקפאה עמוקה כתוצאה ממאבקי כח ופגמי אופי, כולנו חולים, פצועים ברמה ככזו או אחרת, אך נראה שיש אתגרים מיוחדים לצועדים ראשונה, במיוחד מבחינת הרגישויות החברתיות, ברור לי שבלי כח עליון דבר לא מתרחש, ופשוט כיף לראות אותו שוכן כאן. ואני מתפעל מתחילת הדרך הנעימה של החבר'ה בשמור עינך.

לא אתייחס לאיש בשמו כדי לא לתת ציונים ואישורים ולצער ולהביך את מי שאשכח, אבל כן אכתוב שזה מרשים במיוחד לאור העובדה שהפרויקט הזה קם לתחיה בתוך ימים ספורים, ההתגייסות הטוטאלית של החברים, הנכונות לתת גב כלכלי, הרצון להטות שכם, בלי מריבות, חברים, תמשיכו לעשות שרות מתוך שקט נפשי וענווה, זו מתנה מקסימה ולא מובנת מאליה שקיבלתם ובזכותה תמשיכו להרים פרויקטים מחלימים שכאלה. 

כמה מילים מלב אוהב, לסוד האהוב, אם היית מודיע שאתה בא, יתכן והיו עוד כמה אנשים מגיעים, אולי אפילו שטיח אדום היה נפרש לרגליך, סביר להניח שלא היית מחליק פנימה מבלי משים (שירת יחי אדו...?) כנראה שהיית מצליח לספר מה קרה לך, אבל אין סיכוי 'שהסיפור' שלך היה עובר ונוגע כך בנוכחים, לא היית מסוגל לדבר כפי שדברת, ולא בגלל שהמילים היו מתבלבלות לך, אלא בגלל 'שהארומה' שנוצקה לתוך דבריך – הרוח – היתה נעלמת. האגו היה מעיף אותה, והיכן שיש אגו אין כח עליון, ושלא יהיה לך ספק, כח עליון דיבר מגרונך.

אני מכיר את סיפורך לפרטיו. הן מקריאת הפוסט של הסיפור שלך - מהנקראים בפורום, והן בגלל ההכרות הקרובה בינינו, לא חידשת לי מאומה מהחוויות שחלקת עם כל הנוכחים, ולמרות זאת הייתי מרותק, לא לאישיות שלך, לרוח שפרצה ממך. אותו משב רוח שבין מילים הפורץ מחסומים רבי שנים, שמוצא את המרווחים שבין המשפטים, וחוצב דרכו אל הנשמה ומקלף את ערלת הלב. 

טסת כעשרת אלפים קילומטר ובאת לשלוש שעות של כנס, בסך הכל היית בארץ שלושים שעות, בהם הספקת להיפגש עם עוד כמה אנשים שאוהבים אותך, מעבר לשמחה האישית שחשתי כשחיבקתי אותך, אני יודע שלהגעה שלך יש השלכות נוספות, בטוח לי שנגעת בעוד לבבות, כאלו שעדיין לא ראית, אנשים שעוד לא יודעים על קיומך, הם עוד ישמעו עליך ועל הכנס הזה וירצו להיות חלק ממה שזכית והיית למקימיו.

תודה לה' שהכרתי אותך,
תודה לה' שבאת,
בהחלמה.
אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26577

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה אסירותודה על הדברים.

הכנס עצמו וה- 24 שעות שאחריו היו בעיני התרגשות גדולה ,שמחה עצומה ואפילו גם בכי (מתוך שמחה והתרגשות).
אני לא חושב שאי פעם הצלחתי להתרגש ככה.

זו משפחתי האמיתית.
זה הבית האמיתי שלי.
כאן ניצלו חיי.

תודה מיוחדת לכל היזמים, המארגנים והעוזרים על היוזמה, הארגון והתפעול של הכנס.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26578

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
התרגשתי לקרוא
בתור אחד שזה היה הקפיצה הראשונה שלו למים, קשה לי להתחבר לכל מה שכתבת, אבל אני מנסה לדמיין

מה שכן ברור לי דבר אחד, הכנס השאיר עלי רושם כביר מאוד
בלעדיו לא הייתי מתחיל, ולא הייתי מגיע אפי' ליום א' נקי

תודה לכל מי שהשתתף, ארגן, ויצק את התוכן, ובעיקר את אוירת הביחד, והמשפחתיות, מה שנותן את התחושה שבית ומשפחה לא עוזבים.....
ובעיקר ליחזקאל שדחף אותי להגיע....
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26690

מרגש, ממש מרגש, חבל שאני לא הייתי שם, תודה לכם אני ממש "אסירותודה" ל"לסוד"ות הנפלאים שנמצאים פה בפורום, איזה כח של החלמה, תודה לך על המילים,
האהבה, שמואל מארה"ב

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26693

• אסירותודה
  • מנהל
תודה שמואל. וליעקובל'ה, חתיכת קפיצה נתת שם... אשריך שהשתתפת בכנס, ולשמואל ארה"ב, מישהו אמר לי שאם היית יודע מראש היית קונה כרטיס, רציתי לומר לך שאם הייתי יודע שיש צד שתגיע הייתי מיידע אותך, ובכל מקרה בפעם הבאה אתה בא... בל"נ ב"ה.

בהחלמה.

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26810

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
התרגשתי. גם בכנס וגם כעת בקריאה.

אתמול שוחחתי שוב עם אשתי על הנסיעה שלי. סיפרתי לה על חבר שכתב לי באישי, שכל הכנס הוא חיפש את סוד הכניעה ורק ברכב אחר כך אמרו לו שהוא (לא) פיספס. אשתי הזכירה לי את סיום הסרט על ביל (קוראים לי ביל וו.). איך מקים התכנית, האיש שיכל להיות הכל יכול בקבוצה, מגיע לקבוצה מרוחקת והוא מזדהה רק בתור "ביל", הוא לא חושף את זהותו.

האם הייתי מסוגל לכך? האם אני יכול להעמיד עקרונות לפני אישיות לחלוטין? אני מנסה לדמיין מצב בו לא יודעים איך אני נראה, אני מגיע לכנס בתור חבר רגיל. האם זה אפשרי עבורי? התשובה שנראית לי כעת היא שעבורי זה לא אפשרי, אבל אלוקים יעשה עבורי את מה שאני לא יכול לעשות בעצמי.

תודה אסירותודה, תודה לכל המארגנים שהרימו כנס מדהים בהתראה של הדקה התשעים, תודה לכל החברים שהשתתפו, ובעיקר תודה לאבא שבשמים, שהיה עם כולנו שם. כל רגע.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #26865

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
מרגש!
דמעות, דמעות, דמעות
:'( :'( :'(

"אבוד" זה משהו שלא קיים

תגובה: בעניין: הכנס בעיניים שלי... לפני 7 שנים, 1 חודש #101260

• אסירותודה
  • מנהל

הזמן טס כשנהנים.. ארבע שנים חלפו... וההתרגשות שלי בשיאה.
הפעם אני בא עם ב"ה אשתי, וביקשו משנינו לדבר..
מתפלל שרצונו ייעשה בחיי.

להתראות

תגובה: הכנס בעיניים שלי... לפני 7 שנים, 1 חודש #101278

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מחכים ומצפים

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן