ברוכים הבאים, אורח

14 יום נקי בן פורת יוסף מרגיש מצויין תודה אבא שבשמיים אוהב אותך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 14 יום נקי בן פורת יוסף מרגיש מצויין תודה אבא שבשמיים אוהב אותך 840 צפיות

14 יום נקי בן פורת יוסף מרגיש מצויין תודה אבא שבשמיים אוהב אותך לפני 12 שנים, 2 חודשים #2535

• חסוי
  • חבר חדש
כי הגדלת חסדך עליי ישתבח הבורא חנון המרבה לסלוח

14 יום נקי בלי פעם אחת של ראיה אחת של תמונה לא צנועה מרגיש כאילו קבלתי במתנה כח להתפלל וללמוד אפילו יותר ממה שהיה לי לפני שנפלתי בפח של האינטרנט

ב"ה הפח נשבר ואנחנו נמלטנו אבל חייב להגיד לכם שאחרי כל העצות והלימוד ואימיילים המחזקים הגעתי למסקנה פשוטה אבל אמיתית

אנחנו פשוט לא מסוגלים להלחם נגד היצר הוא מאש אנחנו בשר ודם בתאווה העריות אין גיבורים רבי עקיבא ורבי מאיר לא יכלו על היצר אז מה נגיד אנחנו?

אז אם יש סיבה שאתה מצליח להשאר נקי זה רק בגלל ובזכות הקדוש ב"ה ששומר עליך ולא נותן ליצר הרע רשות להחטיא אותך נקודה !!!

אבל צדיק יקר תזכור השם אוהב אותך ורוצה לשמור עליך אבל אתה צריך להיות ראוי שהשם ישמור עליך כי הבא להטמא פותחים לו אז הכל תלוי בך

היצר הרע יושב לך כל היום מעל הראש רק מחכה שתעשה טעות איזה הסתכלות בכוונה בתמונה לא צנועה גם מחשבה לא טובה אם אתה זורם איתה יותר מדי

וכו' ואז הוא מקבל אוקיי מהקדוש ב"ה ונגמר לך הסיפור זה עניין של זמן עד שהבעל דבר יפיל אותך ודרכים לא חסר לו תאמינו לי כמה שאתם חושבים שאתם יודעים אז עוד

לא התחלתם

אבל לעומת זאת צדיק אם אתה שומר את עצמך לא מסתכל אפילו לשניה לא מחפש תחטא לא חפץ בזה אתה אומר לקדוש ב"ה אבא קשה שלי אבל בשבילך אני שומר

כי אני אוהב אותך ורוצה לחזור להיות הבן שלך אבל באמת מעומק הלב קרוב השם לכל אשר יקראו באמת הקדומת להגיע אל השם היא אמת

אז פתאום אתה מקבל כח לא לחטוא לא לפול יש לך חשק חדש בעבודת השם כח להתפלל ללמוד להתחזק לעלות בקודש אז איך זה קורה איך זוכים באמת?

פשוט תזכור שאם אתה נקי היום מחר שבוע שבועיים חודש חודשיים זה לא בגלל שאתה חזק ונצחת תיצר אם תחשוב ככה הוא יחכה לך מהר מאוד

אם אתה נקי זה רק בגלל שהראתה לקדוש ב"ה שאתה באמת רוצה להשאר נקי ולא לחטוא אז הוא רחם עליך ולא נותן ליצר רשות להתקרב אליך

אז זה פשוט מתנת חינם כל יום זה מתנה כל התעלות כל פעם שאתה עומד בניסיון תודה לשם כל יום תודה שאתה שומר עליי תקשר את כל ההצלחה הכל לשם

ואז הקדוש ב"ה ישמור עליך וירומם אותך לעלות ולהתעלות חדש ימינו כקדם ונזכה לכל הישועות אמן כן יהי רצון

בעניין: 14 יום נקי בן פורת יוסף מרגיש מצויין תודה אבא שבשמיים אוהב אותך לפני 12 שנים, 2 חודשים #2547

• My New Life
  • חבר קבוע
יפה מאד, אהבתי לקרוא זאת
אני מחזיק ממך גבר.
לצערי אני נפלתי היום בענק, אחרי 30 יום, חשבתי שהסיפור הזה מאחורי ואז היצר הראה לי מאיפה הדג...

כתבתה דברים נכונים, המשך והצלח.

בעניין: 14 יום נקי בן פורת יוסף מרגיש מצויין תודה אבא שבשמיים אוהב אותך לפני 12 שנים, 2 חודשים #2549

• חסוי
  • חבר חדש
כן זה קורה לכולנו שאנחנו נרדמים בשמירה הוא ער לך ואתה יושן לו זה בדיוק כמו עם הערבים הם כל הזמן מתכננים איך להרוג אותנו איך להוציא פיגועים ויש לנו שקט מהם

אנחנו חושבים כי אנחנו חזקים עד המכה הבאה כל יום שעובר בשלום זה חסד מהשם וזה בדיוק אותו הערבים יימח שמם רוצים לקחת את הגוף והיצר הרע את הנשמה

ואם הקדוש ברוך הוא לא עוזרו לא יכול לו . אבל אתה חייב להבין שהדור שלנו זה לא דור של צדיקי עולם אנשי הכנסת הגדולה תנאים וכו'

כל המהות של הדור הזה זה רק הקימה אחרי הנפילה כותב רבי נחמן שב ע יפו ל צדי ק וק ם סופי תיבות עמלק כל פעם שאתה קם אחרי הנפילה אתה מחליש את הכח של

עמלק אבל אל תמשיך עם הנפילה שבועיים תקום מיד ויהיה לך יותר כח להמשיך לחזור לעצמך

ויש עוד עצה שאני חושב שזה מה שנותן לי באופן אישי כח זה לזכות את הרבים כי ידוע שאין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים אנחנו כולנו כאן אסורים של היצר הרע

הדבר היחידי שאסיר קשור יכול לעשות זה להתפלל תמיד דבר עם השם בדרך כלל אחרי נפילה היצר לא נותן לך לדבר עם השם אתה מרגיש לא ראוי לדבר איתו

וכו' זה עצת היצר הרע הדבור זה מה שמחבר את הנשמות כמו גבר ואישה יהודי הוא חלק אלוק ממעל כל דיבור עם השם אתה מתחבר אליו יותר

אז לנו אין כח להשתחרר לבד צריך גם זכויות בשביל להגאל אז תזכה את הרבים דווקא בנושא הזה תחלק דיסקים ספרים שמעתי מרב גדול שיהודי יכול לקנות את כל 

העולם

הבא שלו אם מציל יהודי אחד ומחזיר אותו בתשובה וזכות הרבים תעמוד לך .www.shomreybrit.com יש לך באתר את כל המידע שלזכות את הרבים בכל מה שקשור

לשמירת הברית זה דבר גדול .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן