ברוכים הבאים, אורח

אני בניסיון מרגיז
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני בניסיון מרגיז 1154 צפיות

אני בניסיון מרגיז לפני 12 שנים, 2 חודשים #2502

• My New Life
  • חבר קבוע
/
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: אני בניסיון מרגיז לפני 12 שנים, 2 חודשים #2503

• חסוי
  • חבר חדש
צדיק יש לך מושג כמה יש כמוך בעלי תשובה שעוד לא התחתנו וחרדים מבית ששנים נמצאים בשידוכים מה אתה חושב שאתה היחיד אל תרחם על עצמך ותחשוב על הבהמות (אה גויות) תדון את עצמך לכף זכות שב"ה זכית להיות בן תורה ולחזור בתשובה תראה כמה דברים טובים ומצוות אתה כן עושה אם רק תתבונן תראה כמה טוב וחסד השם עשה איתך והצער בשידוכים זה כפרת עוונות תאמין לי שעדיף שהיסורים יתחלפו ביסורים האלה ולא בדברים יותר קשים אז כל מה שקורה הוא לטובה אולי עכשיו אתה לא רואה אבל עוד חודש שנה שנתיים אתה תראה הטבע שלנו זה לראות קודם את הלא טוב תתחיל להתרגל לראות את הטוב עד שהשם ירחם עליך ויפתח הים דבר אל בני ישראל ויסעו
במקום להכנס לעצבות ולחפש את מי להאשים תזכור מאיפה באת ואיזה זכות יש לך שהשם גאל אותך מהחושך של החילוניות כמה זוכים לזה?

קוה אל השם רק השם יכול להושיע אותך לא אף אחד אחר חזק ויאמץ לבך אל תשבר גם שהשידוך נשבר גם זה לטובה ב"ה ואם עוד לא נענתה אז וקוה אל השם תמשיך לקוות אל השם לא אל השדכן ולא לאף אחד אחר הקדוש ב"ה ישתבח שמו לעד הוא השדכן של כל השדכנים כי מהשם אשה לאיש

השם יושיע המלך יעננו ביום קראנו

בעניין: אני בניסיון מרגיז לפני 12 שנים, 2 חודשים #2505

• סבבה
  • דירוג זהב
וואלה אחי תהיה גאה בעצמך ותעשה רק מה שאתה באמת שלם איתו

וואלה אם הבנות האלה לא רוצות אותך כנראה שהם לא שוות באמת את מה שאתה שווה ואתה ראוי לבחורה יותר

אחי עוד תמצא את האחת שלך שתאהב אותך והיא אותך
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

תגובה: בעניין: אני בניסיון מרגיז לפני 2 שנים, 11 חודשים #135780

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא יודע מה היה כתוב, אבל מאד מזדהה אני שברתי שידוך וחיפשתי על זה בפורום...

קוה אל השם רק השם יכול להושיע אותך לא אף אחד אחר חזק ויאמץ לבך אל תשבר גם שהשידוך נשבר גם זה לטובה ב"ה ואם עוד לא נענתה אז וקוה אל השם תמשיך לקוות אל השם לא אל השדכן ולא לאף אחד אחר הקדוש ב"ה ישתבח שמו לעד הוא השדכן של כל השדכנים כי מהשם אשה לאיש

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן