ברוכים הבאים, אורח

שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! 2877 צפיות

בעניין: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 12 שנים, 1 חודש #4170

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
אני ספרתי לך מה עבד אצלי
בכל אופן אם אתה מקלון , זה נקודות לטובתך יהיה לך הרבה יותר קל להתחיל לרוץ ולנוסע על אופניים וכוכ '
גם מכשירים לפיתוח השרירים זה מצויין

כל אלו יביאו לך מרגוע גדול בתאווה !

בעניין: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #46105

• Gold hands
  • חבר קבוע
מצטרף להמלצות לכושר.

אפשר להתחיל בחדר כושר-כשר ואם הולך טוב - לקנות קצת מכשירים הביתה..

זה גם נותן עיסוק כשיש זמן מיותר וגם מכניס את הגוף והנפש למצב של בריאות..

בעניין: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #46144

לגזור ולשמור!!!!
לגבי הכושר. מאוד מומלץ פקלים. מה הכוונה שכיבות שמיכה וכפיפות בטן. בקביעות
בשמחה...
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

תגובה: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 7 שנים #102327

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אשכול כזה חשוב לא יודע איך טבע בתהום הפורום.
בדאי ישמחו האורחים והחברים על ההקפצה.
הועיל לי מאוד.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 7 שנים #102335

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
אריה ענק משער האריות כתב on 20 אפר' 2017 11:12:

אשכול כזה חשוב לא יודע איך טבע בתהום הפורום.

כנראה כי אנחנו פה אחרי (!) כלללללל העצות האלה, ואכמ״ל...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 7 שנים #102347

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

לבכות. אף אחד מהכותבים לא פה..

אבאל'ה, תרחם. פליזזז

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 6 שנים, 12 חודשים #102356

אסירותודה כתב on 20 אפר' 2017 20:46:

לבכות. אף אחד מהכותבים לא פה..

אבאל'ה, תרחם. פליזזז

למה כוונתך? שהם עד היום נופלים ונופלים ונופלים... חלילה?

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: שלל עצות ללוחם בתאוותו - מומלץ!!! לפני 2 שנים, 10 חודשים #137399

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

עצות שאספתי עם השנים...
(כמובן שלא מוכרחים לקחת כל עצה כמות שהיא, כל אחד יכול לקחת את מה שמתאים לו ולהתאים את העצה למצבו)

אם יש עצות שתרצו ליישם, מומלץ להשבע עליהם בצורה עניינית ומסודרת אחת לשבוע + עונש למקרה של מעבר על השבועה, כגון סכום כסף.

עצות לנופלים באינטרנט:

א. לשים חסימה אפקטיבית (אתרוג זה הכי טוב! או רימון ברמה הכי גבוהה)

ב. בעלי מחשב נייד - קבלו על עצמכם להתקין תוכנת חסימה במחשב ולהשתמש באינטרנט רק מהמחשב.

ג. מומלץ להכין תיקיית אתרים מועדפים (אפילו אם יש לכם חסימה) שרק אליהם אתה נכנס כשאתה גולש לבד בחדר. תשים שם את האתרים שאתה חייב ועוד כמה אתרים לגלישה בשעות הפנאי כגון, ערוץ 7, כיכר השבת, אתר שיעורים או אפילו אתר משחקים כשרים - העיקר שיהיה לך אלטרנטיבה לאתרים הפסולים)

ד. כשאתה לא חייב אינטרנט, נתק אותו לפני הישיבה במחשב ותשבע שלא תחבר אותו עד שאתה מסיים.

ה. מומלץ בכללי לשמור עם מחשב שיש בו חיבור לאינטרנט על כללי ייחוד , למרות שזה לא הכי מעשי... אבל אם אתה מסוגל - תבורך!

ו. כלל חשוב ביותר! לא משנה מה! תקבל על עצמך לא לגעת במחשב אחרי 11 בלילה (כל אחד שיבחר את השעה המתאימה לו). זה לא סוד שרוב הנופלים עושים את זה בשעות הקטנות של הלילה...

ז. אם אתם יכולים, מומלץ שבכל ישיבה במחשב תחשבו לפני מה אתם הולכים לעשות ותחליטו על זמן שמותר לכם לשבת, ותמדדו אותו עם סטופר! שלא תוכלו לעבוד על עצמכם שלא שמתם לב מה השעה...

עצות לנופלים במקלחת ובשירותים:

א. להשבע לפני הכניסה שלא משנה מה - אתם לא נוגעים באיבר עצמו (אל תדאגו, אפשר להתקלח ולהתנקות כמו שצריך גם בלי לשפשף כל מקום)

ב. לקבוע לכם זמן יציאה, כדי שלא תמשכו את הזמן בפנים ותגררו לחטא.

ג. מומלץ לא לעשות אמבטיה כלל! - הסיכויים ליפול אז הרבה יותר גדולים.

ד. גם בעת השתנה שמוכרחים לגעת תחשבו איך לעשות את זה בצורה חכמה. או לגעת רק עם הציפורניים. או דרך שכבה עבה של ניירטואלט או לאחוז רק בביצים (כפי שכתוב בקיצור שו"ע)

ה. מומלץ לא להכנס עם ספר\רדיו\עיתון באוזניות לשירותים\אמבטיה. פעמים רבות יש בהם תכנים לא ראויים במעוררים גירוי וגם אם לא, הם מושכים את זמן השהייה ומגדילים את הסיכויים ליפול.

עצות לנופלים עם הפלאפון:

א. אל תקנו פלאפון דור שלישי!!! זה פשוט מסוכן ברמות! כמעט בלתי אפשרי לשמור על העיינים איתו.

ב. בכל מקרה, אם קניתם, רק עם רימון. למרות שזה עדיין בעייתי.

ג. אם בכל אופן קנו לכם דור שלישי, תשבעו שאתם לא נכנסים לאינטרנט מלבד למספר אתרים שתקבעו מראש.

ד. אם יש לכם פלאפון רגיל - תבטלו את האינטרנט. זה שווה את זה.

ה. אם העצות שלעיל קשות לך, לפחות תשבע לא להכנס לאינטרנט בפלאפון מלבד במקום ציבורי או עם אדם נוסף בחדר. הפלאפון הוא נייד וזה קל לצאת איתו החוצה לרחוב - לא סיפור.

עצות לנופלים במיטה(כשהם ערים, אני לא מדבר על קרי):

א. אל תראו סרטים מהחשב הנייד או תגלשו באינטרנט במיטה - התנוחה של המיטה מעלה את הגירוי בהרבה והסכנה ליפול גדולה.

ב. מומלץ לא לשכב על הבטן להמעיט את גירוי האיבר (לצערי אני אישית לא מצליח להרדם בלי לשכב על הבטן).

ג. הכי טוב לשכב עם הידיים למעלה, ליד הראש. כך אין סכנה שתתפתה להתחיל לאונן.

עוד עצות בכללי:

א. מומלץ לא לקרוא ספרים עליליתיים שנכתבו ע"י חילוניים כשאתם לבד (ותכל'ס, גם לא כשאתם עם מישהו, אבל כל אחד יעשה כדרגתו) - פעמים רבות הקטעים הלא צנועיים מעוררים תאווה לא פחות מאשר אתר פרונו.

ב. מומלץ לקבל על עצמכם לא לפתוח את המכנס או התחתונים חוץ מבשביל: שירותים\החלפת בגדים\מקלחת. אין עוד סיבה שבן אדם יפתח את המכנסיים חוץ מבשביל שלושת הדברים האלה.

ג.תקבע לעצמך נושא מראש שעליו אתה חושב כשעולים לך מחשבות לא צנועות - עבודה זה נושא מומלץ, או לחשוב על בניינים יפים (כפי שממליץ הקיצור שו"ע)

ד.הכן לעצמך טבלה של החודש הקרוב ותסמן, כתוב על זה באתר, עשה כמה שיותר דברים במציאות שיכניסו אותך למשחק של "לשמור כמה שיותר ימים" כך תחשוש ליפול.

ה. תשבע על סכום כסף על כל נפילה.

ועשה טוב:

א. מומלץ ללמוד קטעים מספרי מוסר בנושא פילו 5 דקות ביום - ולשמור על קביעות

ב. את העצות שקיבלת על עצמך תרשום על פתק ותקרא בו מדי יום. שלא תשכח.

ג. כתוב לעצמך על פתק את רשימת הדברים שיגרמו לך לרצות להמשיך להיות נקי (א. יהיה לי זכות להיות בעל תשובה. ב. לעילוי נשמת סבא שלי ג. לזכות את עם ישראל ד. לא לאכזב את אישתי)

ד. כתוב לעצמך דבר מוסר שכתבת אחרי נפילה שתקרא בו כל יום (כגון : אל תיפול מנחם! אני אומר לך שזה לא שווה, אתה יהודי! רק תרגיש רע מזה)

ה. תקנה לעצמך חבילת ממתקים (או משהו בסגנון) ותבטיח לעצמך שמותר לך לקחת ממתק רק אחרי שבוע נקי.

ו. מומלץ בחום לשתךף חבר קרוב שיעודד ויעזור ואם אין (לא כולם זוכים בכאלה...) אז אפשר לשתף בפורום.

ז. בימי חופש וכדומ' הכן לעצמך מראש סדר יום מסודר, לא משנה של מה, של לימוד של סידורים, של עבודה העיקר שלא יהיה זמן להתבטל כי... הבטלה מביאה לידי חטא!

ח. תעשה כושר! זה הכי כיף!

אפשר להוסיף עוד הרבה... אבל לבינתיים זה מספיק!

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי דייב 2.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן