ברוכים הבאים, אורח

אברך כולל נבוך מהחיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אברך כולל נבוך מהחיים 1103 צפיות

אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19646

שלום למי שיכול לעזור לי
אני אברך כולל שכבר מהבחרות לפני 4 שנים ואחורה הייתי שטוף בתאוות, ויש לציין שזה לא ה"אני" שבי, כי אני צדיק וירא שמים בכל התחומים ורק בתחום של התאוות נשים אני לא מצליח להחזיק מעמד יותר משבועיים ואז נופל חודש ושוב מחזיק שבוע ונופל חודש וכך החיים הרעים האלו ממשיכים.
כמה פעמים בישיבה נכנסתי לבית המדרש בלילה ב3 לפנות בוקר ובכיתי בדמעות שליש על המצב שלי, והיה עוזר ל3 שבועות ואח"כ הייתי שוב נופל. אני ממש במצב חסר אונים

הבעיה שלי היא שכל אשה באשר היא בין שאני רואה אותה או אפילו רק שמוע את קולה זה מגרה אותי. ויותר מזה אפילו אם אני רק שומע סיפור על אשה, ולא משנה מה הסיפור, זה כבר גומר עלי מבחינה רוחנית. ואני יכול להיות שקוע בלימוד ממש, אבל רק פעם אחת כשאני יראה אשה ישר אני יוצא מהלימוד ונכנס לאינטרנט לאתרי פורנו וכו' ושאר מרעין בישין.
אני מדבר כאן ממש מהלב.
אני לא ידעתי שיש אתר כזה באינטרנט, ממש במקרה [רק מה'] ראיתי אתר זה, ולכן אני מנסה לכתוב כאן משהו שאולי יהיה מישהו שיוכל לעזור לי. תודה

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19657

• משה "חפץ-חיים"
ברוך הבא!
רק במקרה?
אני יספר לך על המקרה שלי,
בעודי מחפש אתרי פורנו בגוגל, ה' יתברך חמל על נפשי, ושתל בין התוצאות את "שמור עינך".

גם אני ועוד רבים כאן בפורום, אנשים שמשתדלים לעבוד את ה' ללמוד תורה [אני אברך כוילל]
אבל כולנו פה בגלל סיבה אחת: כמה שניסינו להתגבר על התאווה עדיין המשכנו ליפול, נדרתי נדרים, קנסתי את עצמי קנסות, התנזרתי מתענוגות, ייסרתי את עצמי עם ספרי מוסר, ועדיין המשכתי ליפול, עד שבחסד ה' התגלגלתי לאתרא קדישא הדין, ופה הבנתי שאני לא רשע, רוצח המונים, אדם שאין לא תשובה, ועוד שלל כינויים,
אלא אני יהודי טוב ומיסכן ששבוי בידי תאוותו ללא אפשרות לחלץ עצמו, ובחמלת ה' עלי התגלה לי כאן באתר שאני לא לבד, ויותר מכך-יש פיתרון! והוא עובד! [יש כאן באתר יהודי מיוחד בשם אסירות תודה, שנקי 7 שנים, ונקי, אין הכוונה שהוא רק לא אונן, אלא שהוא חי חיי נקיות]
ומאז אני משתדל לעשות ככל אשר ידריכו אותי [למרות שאני לא תמיד מבין] וב"ה אני רואה שיפור עצום.
אני מאחל לך בהצלחה!

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19661

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום לך שלמה,
ברוך הבא הביתה.

אוי כמה שאני מכיר את זה,
אני זוכר שירדתי לביהמ"ד בישיבה ובכיתי,
ממש כמוך, שאני רוצה להיות שפוי.

ב"ה בסוף הגעתי לאתר,
ואני משתתף בקבוצות חיות וטלפוניות.

ויש לנו תקווה,
אם נרים את הכפפה...

בהצלחה
הישאר איתנו
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19663

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
shlomo10121 כתב on 18 נוב' 2012 20:55:

שלום למי שיכול לעזור לי
אני אברך כולל שכבר מהבחרות לפני 4 שנים ואחורה הייתי שטוף בתאוות, ויש לציין שזה לא ה"אני" שבי, כי אני צדיק וירא שמים בכל התחומים ורק בתחום של התאוות נשים אני לא מצליח להחזיק מעמד יותר משבועיים

ברוך הבא, חבר יקר. גם אני אברך כוילל. אצלי זה התחיל פני כארבע עשרה שנה...
אני רוצה לשתף אותך באחד השינויים הגדולים ביותר שהאתר הזה, והאנשים שבפורום, עשו לי.
תמיד חשבתי בדיוק כמוך - ה'אני' שבי הוא טוב. האני שבי קדוש, לומד תורה, מתפלל בדבקות, בוכה, צועק. ברוך ה' בורכתי בכשרונות רבים, אז הייתי יכול גם לחבר אותם אל 'האני' הזה - מצטיין, מבריק, חברותי, ועוד סדרת תארים חיוביים שיש לי ושדרכם הצלחתי להתמודד עם העובדה שבאמת, עמוק בלב ידעתי שהכל שקר. ידעתי שכש'זה' מגיע, הכל מתנדף לו. בעידנא דריתחא, כשהידיים רועדות, הרגליים רצות, הלב חומד, והמוח כבר פיצח את התוכנית כיצד לעקוף את החסימות של השכנים או של ההורים או שלי עצמי, מתגלה האני האמיתי שלי...
האני שאני כל כך שונא לחשוב עליו. האני שאני לא יכול לקבל שהוא חלק ממני. האני שמוצדק לשנוא אותו. אותו אחד שבזוהר הקדוש כתוב עליו שאין לו סיכוי.
וכך, חייתי בפיצול: מצד אחד נאחזתי בהצלחה, ביוקרה, ובתכונות הטובות שה' חנן אותי בהם, ומצד שני - שנאתי את עצמי, וברחתי.
ואתה יודע, חבר יקר, לאן ברחתי - זה אחד הדברים הכי מטורפים בחיים הכפולים האלה. ברחתי אל הפורנו. אל הריגושים. שהרי  'אולי הפעם זה יהיה אחרת', הפעם אני אמצא את הסרט ה...הפעם אני אעשה את זה אחרת...הפעם...
כאן באתר למדתי דבר אחד. אותו 'הזה' שאני כל כך מתעב, שתוקף אותי ושאני מאבד שליטה בכל פעם שהוא מתפרץ לחיי, הוא אני.
אני - נתן לאו, הוא הבעיה. זה לא אף אחד אחר. לא שטן. לא יצר הרע. לא מלאך המוות. פשוט אני. יותר מזה, חבר יקר, אלו דווקא התכונות ה'גבוהות' וה'אנושיות' שלי שדוחפות אותי לשם. אני פגיע, אני מפוחד, אני מעדיף לשמור כעסים ולהיות צודק מאשר לסלוח ולהרפות. אני לא מוצא משמעות וטעם בדברים שאני עושה כי אני ביקורתי באופן בלתי אפשרי כלפי כל צעד שאני מתקדם בו, אז אני בורח לשם - שם אני שולט, אני משמעותי, בממלכת הדמיון, הכל הולך כפי שאני רוצה...הזוי? קוראים לזה התמכרות. שילוב של רצונות אנושיים גבוהים עם סיפוק גשמי חסר כל פרופורציה.
ואתה יודע, חבר יקר, רק כשהבנתי את זה, הצלחתי לקבל את עצמי איך שאני, וממילא להתחיל לטפל בבעיה האמיתית.
זה לא הנשים, או הקול שלהן, זה האישיות שלי, ודווקא האישיות הגבוהה, שדוחפת אותי אל הפורנו.
מקווה שתצטרף אלינו
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19664

• manu
  • דירוג זהב
קודם כל ברוך הבא
וכמו שאמרו תשאר איתנו ותראה נפלאות
בינתיים נראה לי שכדאי לך לעבור על המדריך
שיהיה בהצלחה לכולנו

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19671

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
איזה יופי כל נבוך מהחיים שנוסף לחברה קדישא הדין מעלה את רמת הפורום ומקרב את כולנו ההחלמתה
ברוך הבא תחזקנה ידיך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19676

• moved
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר.

גם אני כמוך צדיק תמים וירא שמיים כליל המעלות (כמעט)
גם אני אוננתי את עצמי לדעת- עד שהבנתי שאני באמת ובתמים חסר אונים מול התאווה.

עשיתי מאז עוד כמה צעדים, ואני מבין שהאוננות היא סימפטום של פגמים אחרים באישיות שלי.

הקב"ה נתן לך אתגר בחיים, התאווה זה רק מפלט מהתאגר. בא תתחיל לצעוד איתנו ותלמד מה האתגר שלך. מהר מאוד תלמיד שהתאווה היא לגמרי לא הנושא.

בהצלחה

בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19678

• manu
  • דירוג זהב
MOVED מילים חזקות מאוד כל מילה בסלע!

תגובה: בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 2 שנים, 11 חודשים #136655

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
השם לי כתב on 19 נוב' 2012 10:53:
ברוך הבא חבר יקר.

עשיתי מאז עוד כמה צעדים, ואני מבין שהאוננות היא סימפטום של פגמים אחרים באישיות שלי.

הקב"ה נתן לך אתגר בחיים, התאווה זה רק מפלט מהתאגר. בא תתחיל לצעוד איתנו ותלמד מה האתגר שלך. מהר מאוד תלמיד שהתאווה היא לגמרי לא הנושא.

בהצלחה

תגובה: בעניין: אברך כולל נבוך מהחיים לפני 2 שנים, 11 חודשים #136656

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
השם לי כתב on 19 נוב' 2012 10:53:
ברוך הבא חבר יקר.

בהצלחה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן