ברוכים הבאים, אורח

אני (גם) לא צדיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני (גם) לא צדיק 923 צפיות

אני (גם) לא צדיק לפני 11 שנים, 5 חודשים #19111

בכל שנותי חויתי מין 'פיצול אישיות'
מצד אחד – אני הצדיק, המושלם, שאף פעם לא טועה. (אחי אמר לי השבוע - “אתה אף פעם לא מתרגז")
מצד אחר – אני החוטא, הנופל לתאווה ועושה דברים מגעילים, מזוויעים.

למדתי בתכנית שדבר ראשון – אני לא חוטא. הצד השני שלי הוא מחסן גדול, בו נמצאים כל הדברים שלא תואמים לי לתדמית הצדיק, והתאווה היא רק שסתום לשחרור לחצים של כל מה שמבעבע שם.

עכשיו אני יודע שחוטא אני לא, אבל גם צדיק אני לא.
נכון, יש בי דברים טובים, אבל גם דברים פחות טובים.
כל אותם דברים שבתוך המחסן (אני עדיין מפחד להציץ בו) גם הם חלק ממני ומהאישיות שלי.

אני מרגיש אשמה על כל הצדדים החסרים באישיותי, אבל חבר אחד אמר לי - “אין לך מה להרגיש אשמה, אף אחד לא מצפה ממך להיות מושלם. תתחיל לקבל את עצמך"

אני עדיין לא יודע מי אני, אבל אני חושב שאני יודע מי אני לא – אני לא חוטא, וגם לא צדיק, אני בןאדם מורכב.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: אני (גם) לא צדיק לפני 11 שנים, 5 חודשים #19117

• משה "חפץ-חיים"
מה שבטוח הוא שאתה בן של בורא עולם,
והוא מקבל אותך כמו שאתה על מעלותיך ועל חסרונותיך.
[כתוב "והלכת בדרכיו" אז אנחנו גם כן מקבלים אותך כמו שאתה, ומעריצים אותך על האומץ שגילית בקבוצה החיה]

נ.ב. המקום ימלא חסרונך [הכידון של האופניים]

בעניין: אני (גם) לא צדיק לפני 11 שנים, 5 חודשים #19128

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
לי לקח המון זמן לקלוט זאת. להבין שאני לא צדיק ולא גמור.

ובעניין ה"מי-אני" תשאל את ידידינו היקר. "מי אני" הוא יוכל לעזור לך למצא את עצמך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אני (גם) לא צדיק לפני 11 שנים, 5 חודשים #19134

• דבוק בה'

בכל שנותי חויתי מין 'פיצול אישיות'
מצד אחד – אני הצדיק, המושלם, שאף פעם לא טועה. (אחי אמר לי השבוע - “אתה אף פעם לא מתרגז")
מצד אחר – אני החוטא, הנופל לתאווה ועושה דברים מגעילים, מזוויעים.

למדתי בתכנית שדבר ראשון – אני לא חוטא. הצד השני שלי הוא מחסן גדול, בו נמצאים כל הדברים שלא תואמים לי לתדמית הצדיק, והתאווה היא רק שסתום לשחרור לחצים של כל מה שמבעבע שם.

עכשיו אני יודע שחוטא אני לא, אבל גם צדיק אני לא.
נכון, יש בי דברים טובים, אבל גם דברים פחות טובים.
כל אותם דברים שבתוך המחסן (אני עדיין מפחד להציץ בו) גם הם חלק ממני ומהאישיות שלי.

אני מרגיש אשמה על כל הצדדים החסרים באישיותי, אבל חבר אחד אמר לי - “אין לך מה להרגיש אשמה, אף אחד לא מצפה ממך להיות מושלם. תתחיל לקבל את עצמך"

אני עדיין לא יודע מי אני, אבל אני חושב שאני יודע מי אני לא – אני לא חוטא, וגם לא צדיק, אני בןאדם מורכב.

מזדהה עם כל מה שכתבת!!
ממש קראתי את עצמי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן